Печат

Второ място в отборното класиране и Купа“ БЪЛГАРИЯ “ за БК“Локомотив“

вкл. .

boks loko zheni 2017

Второ място в отборното класиране и Купа“ БЪЛГАРИЯ “ завоюваха нашите момичета в Кърджали
с два златни и един сребърен медал:
Станимира Петрова – златен медал в 57кг.
Маргарита Чанева – златен медал в  75кг.
Розалия Пайчева – сребърен медал в 54кг.

Печат

3 Шампионски титли от ДЛОП и купа България за ученици за Локомотив

вкл. .

uchenitsti 2017

3 Шампионски титли на България и 2 трети места, завоюваха младите ни надежди на изминалия ДЛОП и купа България за ученици в гр Сливен.
Второ място в отборното класиране след първия кръг с 32 точки.
Красимир Джуров 40 кг победи отново с ТКО , като заслужено бе удостоен с купата за най – добър боксьор на турнира.

loko boks sait

Развитието на боксов клуб Локомотив продължава с пълна пара. Боксьорите в червено-черно вече имат хубав нов официален уеб сайт. В сайта може да намерите новини, графици, информация относно клуба, състезателите и постигнатите успехи.

Печат

Отлично представяне за момичетата на ДЛШ в Разград

вкл. .

darzhavno zheni 2017

Дамската част на боксов клуб Локомотив записа ново отлично представяне на държавния личен шампионат в Разград. Клубът бе представен от 8 боксьорки, които грабнаха 8 медала от тях 4 титли! От 18 изиграни мача записаха 14 победи.

вкл. .

Петър Лесов стана поредното звездно попълнение на боксов клуб Локомотив (София).

peter lesov lokomotiv

След привличането на световната и европейска шампионка Станимира Петрова, при "железничарите" вече е и Петър Лесов.

Олимпийският шампион от Москва 1980 година доскоро имаше свой клуб в квартал "Слатина". Отскоро обаче помага по няколко часа на Локомотив, пише "Меридиан мач".