2015

Добавен на Четвъртък, 27 Април 2023 / Видео ДЮШ
Tags: видео, U15, Пловдив 2015, БФС, съдии
  При скандално съдийство Локомотив загуби от пряк съперник в битката за оставане в елитната група до 15 години. [ +++ ]
Добавен на Събота, 24 Март 2018 / Ръгби
Tags: ръгби, програма, пролет, мъже, юноши, 2015
РЪГБИ 15 ПРОГРАМА МЪЖЕ Група А 5 кръг 24.03.2018 15:00 ч. НСА – Валяците 25.03.2018 14:00 ч. Балкански Котки – Локомотив 6 кръг 01.04.2018 14:00 ч. Локомотив – НСА 31.03.2018 16:30 ч. Валяците – Балкански Котки Полуфинали 1 ½ . 06.04.2018 1-4, 2-3 2 ½ . 21.04/13.05 4-1/2-3 – точните дати за втория полуфинал, след определяне на двойките Финали 1. 19/20.05.2017 2. 26/27.05.2017 ПРОГРАМА МЪЖЕ – Група Б 25.03.2018 14:00 ч. Ботев – Варварите 01.04.2018 15:00 ч. Янтра – Ботев 22.04.2018 14:00 ч. Варварите –Янтра 06.05.2018 15:00 ч. Янтра – Ботев ПРОГРАМА ЮСВ 15.04.2018 15:00 ч. Янтра – Локомотив 06.05.2018 14:00 ч. Балкански котки – Локомотив   3.05.2018 15:00 ч. Янтра – Балкански котки РЪГБИ 7 02.06.2018 Бургас – мъже 17.06.2018 Габрово – юноши старша възраст ДП ДЕЦА 21 .04.2018 Ихтиман ДП ЮНОШИ МЛАДША ВЪЗРАСТ 05.05.2018 София – НСА източник: http://rugbybulgaria.com/programata-na-bfr-za-proletnia-polusezon/ ... [ +++ ]
Добавен на Вторник, 28 Юни 2016 / Ръгби
Tags: ръгби, първенство, 2015/2016
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ 1. „НСА“ София 2. „БАЛКАНСКИ КОТКИ“ Берковица 3. „ВАЛЯЦИТЕ“ Перник 4. „ЯНТРА“ Габрово 5. „ВАРВАРИТЕ“ София 6. „АКАДЕМИК 2010“ София 7. „ЛОКОМОТИВ“ София 8. „БОТЕВ“ Бургас 9. „ВАРНА“ Варна rugbybulgaria.com Държавно първенство по ръгби – Мъже сезон 2015/16  rugbybulgaria.com за финалите на първенството по ръгби за мъже [ +++ ]
Tags: Банкя, 21 кръг, СРГ, 2015/2016, гостуване, стадион Локомотив
Локомотив победи с 1:10 отбора на Банкя. Двубоят се игра на стадион Локомотив, като домакини бяха Банкя. През първото полувреме Локомотив отбеляза 6 безответни гола. Първи отбеляза Николай Велков след грешка в отбраната на домакините. Втория гол бе дело на Бонев, който отбеляза и втори за 0:5. Последва гол и на капитана Калоян Анголев. Георг Василев, вкара за 0:4, като добави още един гол и през второто полувреме. За 0:6 на преди почивката се разписа Костадин Велков. Второто полувреме Локомотив намали оборотите, а Банкя отбелязаха почетния си гол в 87-та минута чрез Стамен Тодоров. За Локомотив се разписаха още Росен Йорданов, Борис Мидилев, а Ангелов отбеляза втори гол. Интересен факт от мача: Банкя завършиха срещата с човек по-малко, тъй като имаха повече играчи с разтежения отколкото смени на резервната скамейка. Вижте развитието на мача по минути тук Класирането тук ВИДЕО: Банкя - Локомотив 1:10 21 кръг СРГ 2015/2016 [ +++ ]
Tags: Сокол, СРГ, 2015/2016, 18 кръг, празник
В един лежерен и изключително коректен мач Локомотив победи Сокол (Негован) с 4:0 и продължи победоносния си марш в "А" СРГ "София".   Головете в мача вкараха: - Николай Велков '13 мин. - Росен Йорданов '37 мин. - Росен Йорданов '67 мин. - Васил Димитров '76 мин. [ +++ ]
Добавен на Петък, 25 Декември 2015 / Футболисти
Tags: Георги Пеев, Амкар, футболист на годината, 2015
За пети път в кариерата си Георги Пеев беше избран за футболист номер 1 на годината в Амкар Перм. Общо 55% от гласувалите в анкетата са дали предпочитанията си за юношата на Локомотив. Пеев през миналата година бе 3-ти, а през 2013 година отново първи.  Въпреки големите премеждия през сезон 2014/2015 Пеев стана и голмайстор на Амкар с 5 гола, като към приноса му записваме и 4 асистенции. Заедно с хокеиста Игор Сорока от клуб Пермските мечки, той е включен и в традиционната премия на местната власт, давана на спортистите - "Спортен елит на Прикамието 2015". [ +++ ]
Добавен на Сряда, 23 Декември 2015 / Новини
Tags: ДЮШ, Коледа, тържество, 2015, Актавис
Добавен на Понеделник, 21 Декември 2015 / Пълен запис
Tags: ПЪЛЕН ЗАПИС, 2015/2016, 11 кръг, Вихър, Требич
IR5mFu3BzWM 3AZcvYIHsFk UKnnkh42mNs 40c8EUJlkZw [ +++ ]
Добавен на Четвъртък, 17 Декември 2015 / Новини
Ръководството на ФК Локомотив и организират коледно тържество за ДЮШ на Локомотив. Събитието ще се състои на 22.12.2015 г. (вторник) от 16:45 ч. в един от най-модерните бизнес, шоу и конгресни центрове в София - Rainbow plaza. Rainbow plaza се намира на ул. Атанас Диков №29 на пряката преди болница Токуда. Поканени са всички трениращи в детско-юношеската школа на Локомотив. Бъдете заредени с добро настроение и готови за позитивни емоции!!! На картата по-долу Rainbow plaza (кликнете върху нея за да ви се отвори с маршрут за планиране) е отбелязан с зелена точка, допълнителна информация за него може да намерите на www.rainbowplaza.bg източник: http://www.fclokomotiv1929.com/ [ +++ ]
Tags: международен, турнир, джудо, 2015
В зала Локомотив, сектор А се провежда 3-тия международен турнир по джудо. В турнира участват състезатели от България, Македония, Гърция, Турция. В доскоро порутена зала отново е спортен празник. [ +++ ]