контрола

Добавен на Сряда, 17 Януари 2024 / Програма А отбор
Tags: контрола, 2024, ЦСКА 1948 2
Тази събота (20.01.2024 г.) представителният отбор на Локомотив ще изиграе своята първа контрола от началото на зимната си подготовка.Съперник е втория отбор на ЦСКА 1948. Срещата ще стартира с начален час 12:00 ч. на ,,Арена Царско село". [ +++ ]
Добавен на Неделя, 26 Март 2023 / Двубои А отбор
Tags: видео, контрола, ЦСКА 1948 II
... бяха и трима от най-обещаващите таланти в школата на Локомотив Никола Кръстев - роден 2005 година, Михаел Чиликов роден 2006 година и Билгин Сали роден 2007 година. Първи двама влязоха в игра и участваха в атака, с която железничарите можеха да обърнат резултата и победят.  ... [ +++ ]
Добавен на Петък, 24 Март 2023 / Двубои А отбор
Tags: контрола, ЦСКА 1948 2, стадион Локомотив
Локомотив ще играе контролна среща в събота срещу лидера във Втора лига ЦСКА 1948 II. Спарингът ще се проведе от 17.00 часа на стадиона в квартал Надежда и има за цел да запълни празнината в първенството покрай паузата за националните отбори. Юлиан Ненов: Купата на България, искаме я!   [ +++ ]
Добавен на Понеделник, 26 Септември 2022 / Мъже
Tags: Сливнишки герой, контрола, стадион Локомотив
   [ +++ ]
Добавен на Петък, 23 Септември 2022 / Двубои А отбор
Контролата с втория отбор на ЦСКА 1948, няма да се състои. От лагера на гостите съобщиха за сериозен брой болни футболисти. Вместо тях, отборът на Локомотив ще се изправи срещу Сливнишки герой на стадион „Локомотив“.  Началният час на срещата е 15:00 часа, като Сектор А ще бъде отворен изцяло за журналисти и привърженици. Локомотив ще се изправи срещу втория отбор на ЦСКА 1948 в приятелски мач. Срещата ще се проведе в събота (24 септевмри 2022 г.) от 16:30 часа на стадион "Локомотив". "Сектор А" ще бъде отворен за зрители, вход свободен. източник: ФК Локомотив [ +++ ]
Tags: контрола, ЦСКА 1948, Рила
Локомотив загуби в град Рила от ЦСКА 1948. Играчите на Любо Пенев записаха пореден убедителен успех (5:0 срещу Спартак, 3:0 срещу Пирин и 4:1 срещу Локомотив Пловдив) в контролите това лято. До него се стигна след солиден принос и от съдийската бригада, но така или иначе в първенството Локомотив го очаква същото съдийство.  Червените доминираха сериозно през първата част от мач, но не можеха да достигнат до гол. Така се стигна до 35-тата минута, когато Славчев бе грубо фаулиран на 3 метра пред наказателното поле, но сигнал не последва и Николов бе принуден да стреля за да не загуби топката. След изстрела играта бе спряна и Славчев напусна терена за да му бъде оказана медицинска помощ. В това време се стигна до щастлив рикошет и бърза контраатака на ЦСКА 1948, при която Мики Орачев изчисти топката във вратата си. В края на полувремето Октавио надбяга Славчев и центрира на Колев, който удвои с неспасям удар с глава. В началото на втората част след подаване на Славчев Франса отбеляза ... [ +++ ]
Tags: Контрола, ЦСКА 1948, Рила
Двубоят е излъчван по спортал тв.   [ +++ ]
Добавен на Петък, 25 Март 2022 / Двубои А отбор
Tags: контрола, стадион Локомотив, Струмска слава
Локомотив ще приеме в събота втородивизионния Струмска слава в контрола, която ще се проведе от 15:00 часа. Все още е под въпрос е дали тя ще се играе на официалния терен, или ще бъде на помощното игрище. Това ще се уточни в зависимост от метеорологичните условия. Контузията, която получи Давид Малембана в сблъсъка с Левски в първенството през уикенда, се очертава доста сериозна и това ще го извади от строя за известно време, в Локомотив има много отсъстващи заради грип и контузии, а Мики Орачев е с националния отбор за контролите в Катар, срещу домакините и Хърватия. [ +++ ]
Добавен на Петък, 02 Април 2021 / Двубои А отбор
Tags: Контрола, Монтана, 2021, избори, пауза
В събота Локомотив ще играе приятелска среща срещу отбора на Монтана, Двубоят е от 14:30 на стадион Локомотив. Железничарите нямат мач в понеделнишкия кръг на Втора лига поради отказа на Кариана от участие в първенството. [ +++ ]
Добавен на Неделя, 28 Март 2021 / Двубои А отбор
Tags: Видео, Локомотив, Левски, контрола, Герена
Валентин Николов отбеляза победния гол, а в края на първата част, гол на каращия проби албанец Зизи бе отменен заради отсъдена засада. Старшата юношеска гарнитура на Локомотив завъши 1:1 с Беласица, след като гостите изравниха в края на мача. Вълнуваща неделя се задава за Локомотив [ +++ ]
Добавен на Четвъртък, 28 Януари 2021 / Двубои А отбор
Tags: подготовка, контрола, Лебница, Септември, Симитли, зима, 2021, Николай Цветков, терен
Локомотив и Септември (Симитли) завършиха наравно 0:0 в контролна среща. Въпреки лошите метеорологични условия двата отбора направиха здрав мач с голови възможности на терена в село Лебница. Това е второ нулево равенство за "железничарите" в контролите, след като преди дни направиха 0:0 и с Локомотив (Горна Оряховица). За Септември това бе първа проверка на родна земя след подготвителния лагер в Турция. За Локомотив повторен неофициален дебют направи  Николай Цветков -Демона. [ +++ ]
Добавен на Сряда, 27 Януари 2021 / Двубои А отбор
Tags: подготовка, контрола, Лебница, Септември, Симитли, зима, 2021
Днес Локомотив ще излезе в поредната си проверка. Възпитаниците на Иван Колев ще се излизат срещу отбора на Септември (Симитли) от 14:30 часа в село Лебница. Първоначално срещата трябваше да се играе в Симитли, но дъждът и снегът в последните 24 часа не позволяват това. В контролите до момента Локомотив има победа и равен Програма зимна подготовка 2021, а в състава е привлечен от Монтана Николай Цветков Локомотив - Трансферна зима 2021 (обновява се). Срещата утре ще бъде първа на родна земя за отбора от Симитли, след като първите три контроли бяха изиграни в Анталия по време на подготвителния лагер. В тях Септември загуби с 0:3 от ЦСКА, но пък направи престижни равенства с елитния руски Химки и вторият отбор на Локомотив (Москва). И двете срещи завършиха при резултат 1:1. [ +++ ]
Добавен на Петък, 31 Януари 2020 / Двубои А отбор
Tags: контрола, на живо, Косово, шампион, Фероникели, 2020
Гледайте на живо от Турция с линка по-долу мача на Локомотив срещу шампиона на Косово Фероникели. 0:0 след края на първото полувреме. По две добри положения изпуснаха двата тима. Том напусна принудително игра. Светослав Диков получи пресилен втори жълт и респективно червен картон за фаул в центъра на терена. На негово място се появи Наско Милев, който в края на полувремето получи жълт картон за грубо влизане, при което играта напусна контузения състезател на косоварите. Много картони и за двата отбора, които играят твърдо и на моменти грубо. Предаването ще продължи за второто полувреме около 15:30 часа. ЛОКОМОТИВ: 91. И. Василев, 2. Педро, 3. Петков, 23. М. Василев, 4. Орачев, 22. Семерджиев, 33. Том, 10. Стефанов, 12. Шоко, 7. Александров, 18. Диков ФЕРОНИКЕЛИ: Дабияж, Ладровчи, Хоти, Гроневелд, М. Хоха, Да Силва, Кулаж, Кори, Ислами, Трошупа, Юл Хоха [ +++ ]
Добавен на Вторник, 28 Януари 2020 / Двубои А отбор
Tags: контрола, зимна подготовка, 2020
Локомотив (София) победи с 4:0 Надежда (Доброславци) във втория си приятелски мач през тази зима. Над 200 зрители изгледаха проверката на затревеното тренировъчно игрище на стадион “Локомотив”. Тимът на Радослав Здравков нямаше проблем със съперника и вкара четири безответни попадения. Голмайсторът на "железничарите" Светослав Диков даде аванс на столичния тим през първото полувреме. След почивката два гола отбеляза Денислав Станчев, а Наско Милев оформи крайното 4:0 в последните минути. ВИЖТЕ СНИМКИ – ТУК! ЛОКОМОТИВ (СОФИЯ): Витков, Педро Силва, Кусев, Орачев, М. Василев, Милошев, Стефанов, Том, Диков, Александров, Иванов (Василев, Станчев, Пунев, Шоко, Семерджиев, Николов, Траянов, Милев) НАДЕЖДА (ДОБРОСЛАВЦИ): Матин, Беров, Георгиев, Миленов, В. Василев, Д. Василев, Истатков, Бонев, Тасев, Отофе, Кобуров (Методиев, Митков, Младенов, Памуков, Асенов, Ст. Василев, Кръстев, Христов) 6ad9487c9e    ... [ +++ ]
Добавен на Сряда, 22 Януари 2020 / Футбол
Tags: Радослав Здравков, контрола, 2020, Своге, видео
  [ +++ ]
Добавен на Сряда, 22 Януари 2020 / Двубои А отбор
Tags: Контрола, Спортист, Своге, Локомотив, 2020
Локомотив победи с 2:1 Спортист Своге като гост при повторния дебют на Радослав Здравков начело на „столичните железничари“. Двубоят беше първи за двата тима през 2020 година, а Здравков заложи на смесени (между опит и младост) състави през двете части. В 17-ата минута домакините откриха след солова акция на Кирилов, който реализира в средата на пазената от Ивайло Василев вратата. Постепенно Локомотив взе инициативата в мача и в 36-ата минута Светослав Диков се възползва от грешка на противник в средата на терена, напредна и с майсторски премерен удар в долния десен ъгъл възстанови равенството. През втората част липсваха головите положения и действията се развиваха предимно в средата на терена. Все пак в Локомотив достигна до втори гол след като в 87-ата минута Александър Александров изпълни красиво пряк свободен удар и топката влетя в горния ляв ъгъл на вратата на Спортист. Локомотив: Ивайло Василев, Марио Петков, Неманя Иванов, Мариян Кусев, Мики Орачев, Владимир Семерджиев, ... [ +++ ]
Добавен на Вторник, 19 Ноември 2019 / Футбол
Tags: видео, интервю, Младен Додич, напрежение, контрола, Витоша
  [ +++ ]
Добавен на Петък, 15 Ноември 2019 / Новини А отбор
Tags: тества, защитник, Симеон Савов, Шумен, контрола
Централен защитник започна проби в Локомотив (София). Това е бранителят на аматьорския Шумен Симеон Савов. Той е набор 1999, като ще има няколко дни да убеди старши треньора Младен Додич, че има място при "червено-черните". Савов, който може да играе и като вътрешен халф, ще бъде тестван в контролата с Витоша (Бистрица) по време на паузата. Мачът е в събота от 11:00 часа. Засега е предвидено срещата да се играе на терена на тигрите до летище София. След нея ще стане ясно дали Додич ще даде още време на Савов, или 20-годишният футболист ще бъде отпратен. Вчера той направи първи две тренировки с Локо. Днес железничарите отново ще имат двуразови занимания. В спаринга с Витоша сръбският наставник на "червено-черните" ще даде шанс за изява на някой от резервите и юношите на клуба. Скаутското звено на Локо често наблюдава футболисти в Трета лига, които евентуално да подсилят отбора. Възможно е през зимната пауза столичани да се разделят с някои от настоящите си играчи.   [ +++ ]