Tags: на живо, U19, баскетбол
18:00 Локомотив  – Светкавица – СТАТИСТИКА НА ЖИВО TyxW56CFtVo [ +++ ]
Добавен на Събота, 14 Октомври 2023 / Двубои А отбор
Tags: на живо, Плевен, Купа на България, Спартак, 1/16 финал
Ще следим мача с текст на живо, като сайта ще се самопрезарежда на всеки 2 минути, кликне тук за да заредите страница с коментар и снимки на живо https://lokosf.info/component/joomleague/matchreport/38-2023-2024/0/2145   [ +++ ]
Добавен на Събота, 22 Април 2023 / Джудо и самбо
Tags: джудо, U23, на живо
Държавното лично първенство до 23 г. може да следите НА ЖИВО в ютюб канала на БФ Джудо. На моменти излъчването на срещите може да е с лошо качество, заради слабия интернет в зала "Строител". Но в ютюб канала след първенството двубоите ще бъдат качени в добро качество. ТАТАМИ 1       ТАТАТМИ 2        ТАТАМИ 3        РЕД НА СРЕЩИТЕ източник: https://judo.bg/   [ +++ ]
Добавен на Неделя, 26 Март 2023 / Ръгби
Tags: ръгби, на живо, Янтра, Габрово, 2023
Тази неделя 26 Март стартира държавния шампионат по Ръгби. В мач от 1 кръг Локомотив гостува на РК "Янтра" Габрово . Освен на стадиона мача може да гледате и в клубния канал на РК "Янтра" по-долу. W1ydTuZIdpM   [ +++ ]
Добавен на Неделя, 19 Март 2023 / Художествена гимнастика
Tags: НА ЖИВО, художествена гимнастика, международен, турнир, Съзвездия на красотата, 2023
Днес е третия ден от организирания от СКХГ Локомотив международен турнир по художествена гимнастика "Съзвездия на красотата". Вижте програма на снимката по-горе. Турнира може да наблюдавате на живо във https://www.facebook.com/rglokomotiv/ страницата на клуба. [ +++ ]
Добавен на Неделя, 18 Април 2021 / Ръгби
Tags: РЪГБИ, НА ЖИВО, НСА, първенство, Ръгби 15, 2021, Требич
  Неделя, 18 Април  14:00 РЪГБИ МАЧ София кв. Требич, стадион Требич   Среща от Държавно първенство Ръгби 15 Мъже за 2021г. На 18 Април 2021г. в град София стадион ТРЕБИЧ.  Състезанието ще се проведе без публика съгласно заповед РД-09–402/01.04.2021 на Министъра на младежта и спорта. Срещата ще може да проследите на живо в страницата на клуба във фейсбук. [ +++ ]
Добавен на Събота, 03 Април 2021 / Двубои А отбор
Tags: НА ЖИВО, 2021, Монтана
Смените в Локомотив, загубиха мача в заключителните 5 минути. Преди началото на контролната среща над стадиона се разрази буря и сериозна градушка. През първата част Локомотив бе по-активния тим, но пропуски на Диков, Цветков и Николов оставиха нулево равенството. Забеляза се, че офанзивните футболисти на железничарите бяха бавни в миговете преди да отправят удар и защита на Монтана нерядко успяваше да блокира пространствата пред вратата си. Монтана очевидно играеше на по-висока скорост от отборите във Втора лига. През втората, част, като че ли настъпи умора в съставът на Локомотив. Гостите бяха по-активния отбор, а червено-черните направиха и много смени. Възможностите за гол обаче бяха малко и пред двете врати. При една от тях Долапчиев, бе изведен за защитата, но вратаря на Монтана Марио Кирев успя да го блокира. В 86-ата минута Долапчиев проби добре през центъра, но изстрелът му излезе в аут. Минута по-късно при центриране от фаул Витков излезе далеч пред вратарското поле ... [ +++ ]
Добавен на Събота, 27 Февруари 2021 / Двубои А отбор
Tags: НА ЖИВО, Нефтохимик, Втора лига, ВПЛ, пролет, 2021, без публика
Днес от 14:00 часа Локомотив посреща Нефтохимик в двубой от 20 кръг на ВПЛ. Поради Ковид-19 мерките за двубоя е забранено присъствието на публика на трибуните, макар и ресторантите да отварят от 01 март 2021 г. Може да следите развитието на двубоя на живо кликвайки тук. [ +++ ]
Добавен на Неделя, 27 Септември 2020 / Волейбол
Tags: волейбол, на живо, полуфинал, ВАСК Регионално първенство момичета, 13 години, U13
Гледайте на живо полуфиналният мач между отборите на Локомотив София - ВАСК от Регионалното първенство за момичета до 13 години тук. RAJVcExt2-M [ +++ ]
Добавен на Събота, 15 Август 2020 / Двубои А отбор
Tags: ВПЛ, 2 кръг, втора лига, на живо, Локомотив ГО
Следете резултата от двубоя кликвайки тук [ +++ ]
Добавен на Събота, 07 Март 2020 / Двубои А отбор
Tags: НА ЖИВО, Спартак, Плевен, 22 кръг Втора лига, ВПЛ
Верни на традицията днес от 14:00 ще следим основните събития на живо от Плевен вижте страницата на двубоя НА ЖИВО: Спартак (Плевен) - Локомотив  която ще се обновява автоматично на всеки 60 секунди, кликвайки тук.   снимки ОФК "Спартак"- Плевен @ofkSpartakPleven1919 [ +++ ]
Добавен на Събота, 29 Февруари 2020 / Двубои А отбор
Tags: НА ЖИВО, Пирин, 21 кръг, Втора лига, ВПЛ
Верни на традицията днес от 14:00 ще следим на живо Локомотив - Пирин (Благоевград) вижте страницата на двубоя, НА ЖИВО: Локомотив - Пирин  която ще се обновява автоматично на всеки 60 секунди, кликвайки тук. [ +++ ]
Добавен на Събота, 22 Февруари 2020 / Двубои А отбор
Tags: На живо, Локомотив София, Ботев Гълъбово, Стадион Локомотив, Втора Лига
Слушайте на живо от 14:00 часа мача срещу отбора на Ботев Гълъбово тук или в нашия YоuTube канал!  Моля абонирайте се за него, за да можем да излъчваме на живо и от провинцията (за излъчване от смартфон са необходими поне 1000 абонати). Wd-ouC9Tqds Може и да следите двубоя и минута по минута ТУК! [ +++ ]
Добавен на Неделя, 16 Февруари 2020 / Двубои А отбор
Tags: на живо, втора лига, Лудогорец, Гнездо на орли, 2020, Разград
Локомотив загуби нелепо в Разград. Верни на традицията предавахме двубоя с текст на живо (вижте тук). "Червено-черните" поведоха с гол на Тодор Траянов в 28-ата минута, но домакините направиха пълен обрат с два гола паднали от центрирания след почивката. Хюсеин Кельовлуев изравни в 48-ата минута, а Димо Бакалов направи 2:1 в 60-ата минута. Освен Бакалов, за Лудогорец-2 играха още двама футболисти от първия тим - Владислав Стоянов и Серкан Юсеин, както и провелият зимна подготовка с тима на Павел Върба Иван Йорданов. Стефанов удари греда през първата част за Локомотив. Загубата в Разград отдалечи Локомотив на 6 точки от третото място, където в момента се намира Монтана. С победата си над Спартак Варна пък Хебър се изравни по точки с "червено-черните". 0t9nBpI6Wtk [ +++ ]
  Верни на традицията ще предаваме двубоя с текст на живо след 14:00 часа. Match Preview: Лудогорец II - Локомотив За да проследите двубоя с текст на живо кликнете тук. [ +++ ]
Добавен на Петък, 31 Януари 2020 / Двубои А отбор
Tags: контрола, на живо, Косово, шампион, Фероникели, 2020
Гледайте на живо от Турция с линка по-долу мача на Локомотив срещу шампиона на Косово Фероникели. 0:0 след края на първото полувреме. По две добри положения изпуснаха двата тима. Том напусна принудително игра. Светослав Диков получи пресилен втори жълт и респективно червен картон за фаул в центъра на терена. На негово място се появи Наско Милев, който в края на полувремето получи жълт картон за грубо влизане, при което играта напусна контузения състезател на косоварите. Много картони и за двата отбора, които играят твърдо и на моменти грубо. Предаването ще продължи за второто полувреме около 15:30 часа. ЛОКОМОТИВ: 91. И. Василев, 2. Педро, 3. Петков, 23. М. Василев, 4. Орачев, 22. Семерджиев, 33. Том, 10. Стефанов, 12. Шоко, 7. Александров, 18. Диков ФЕРОНИКЕЛИ: Дабияж, Ладровчи, Хоти, Гроневелд, М. Хоха, Да Силва, Кулаж, Кори, Ислами, Трошупа, Юл Хоха [ +++ ]
Добавен на Събота, 07 Декември 2019 / Двубои А отбор
Tags: НА ЖИВО, ЦСКА 1948, ВПЛ
ЦСКА 1948 гостува в "Надежда" за първи двубой след наказанието на Локомотив от 6 мача без публика. Следете резултата на живо кликвайки тук. Двата от фаворите във Втора лига и най-силно представящи се срещу отборите от Първа лига се изправят един срещу друг. Минута мълчание в памет на Стояна Мутафова Недобро покриване на съперника от Локомотив и 1948 бележи гол след разбъркване последвало корнер 0:1. След центриране от фаул поредица от силни влизания на играчи на Локомотив, топката достигна до Семерджиев, който чудесно изведе Диков сам срещу Наумов и нападателя не сбърка 1:1 Ферари към Александров, който с далеч шут матира Наумов за 2:1. Локомотив не използва по-добре контраатаките си. Разиграване след корнер висока топка и Сандански бележи за 2:2. Нелеп гол за 2:3 Том и М. Василев са забавиха да покрият Йосков, а И. Василев не се намеси добре и топката влезе бавно в далечния му ъгъл Локомотив отпадна физически в последните 10 минути, за пореден мач в този сезон железничарите ... [ +++ ]
Добавен на Събота, 30 Ноември 2019 / Двубои А отбор
Tags: НА ЖИВО, Хебър, втора лига
    В последен кръг за полусезона и предпоследно домакинство за 2019 година железничарите посрещат Хебър.    Следете събитята от двубоя кликвайки тук. Мутрите срещу футбола в България и Локомотив София [ +++ ]