2017

Добавен на Вторник, 17 Октомври 2017 / Двубои А отбор
Tags: Втора лига, ВПЛ, Локомотив, Горна Оряховица, Купа на България, осминафинал, Литекас, Ловеч, 2017
  Следващите 7 дни са белязани от две гостувания за Локомотив, феновете организират безплатно пътуване до Горна Оряховица. Първо в петък 20 октомври от 15:45 часа Локомотив ще гостува в двубой от 12-тия кръг на Втора професионална лигана гоорнооряховските железничари.  Тимът на домакините бе част от Първа професионална лига през изминалия сезон и ни очаква интересен двубой, в който всеки ще се хвърли за победа. Ултрас Обединение Железни Бригади и фенклубът на Локомотив организират безплатно пътуване за мача с влак за ученици и членове. За записване до четвъртък на телефон 0988981785! Второто гостуване е във вторник 24 октомври от 17:00 часа в 1/8 финална среща от турнира за Купата на България. Локомотив гостува на Литекс в Ловеч, като е амбициран да продължи с добрите си игри и в следващата фаза. Регламента на турнира определя да се играе само една среща и победителят (вкл. след продължения и дузпи) от нея ще продължи на 1/4 финал. Елате и подкрепете Локомотив ... [ +++ ]
Добавен на Сряда, 11 Октомври 2017 / Локомотивци
Tags: втора лига, Радо, Буфера, Литекс, Дрес код, ЧЕРНО, 11 кръг, 2017
Локомотив (София) - Литекс - 14 октомври (събота) 16:00 часа, стадион Локомотив. Дрес код ЧЕРНО. За мача ще бъдат извадени всички знамена на Локомотив, дано Радо гледа от небето и да се радва. 21 минута на мача ще е неговата минута, в която ще го почитаме всеки мач, Нека да дадем всичко най-добро от себе си в памет на един от нас! Феновете на Локомотив молим всеки който е съпричастен с трагедията сполетяла всички ни, да дойдат на мача с черни или тъмни дрехи. Ще има и кутия в която всеки един от Вас може да помогне с пари на семейството на Радо в този ужасен момент! Локо е магията която продължава даже след смъртта.. [ +++ ]
Добавен на Събота, 07 Октомври 2017 / Програма А отбор
Tags: програма, есен, 2017, 12 кръг, 15 кръг, втора лига, Купа на България, осминафинали
Купа България 1/8 финал 24.10 /вторник/ Царско село - Ботев Пд 15.00 Диема спорт   Литекс - Локомотив Сф 17.00     Дунав Рс - Струмска слава 18.00     ЦСКА-София - Ботев Враца 18.00 Диема спорт 25.10 /сряда/ Монтана - Левски Сф   15.00 Диема спорт   Славия Сф - Локомотив Пд 17.30   26.10/четвъртък/ Етър ВТ - Септември Сф 18.00     Лудогорец - Берое 19.00 Диема спорт   XII кръг 20.10 /петък/ Локомотив ГО - Локомотив Сф 15.45 Диема спорт   Струмска слава - Несебър 16.00     Литекс - ... [ +++ ]
Добавен на Сряда, 04 Октомври 2017 / Обзор
Tags: ВИДЕО, ОБЗОР, мачове, 10 кръг, ВПЛ, втора лига, 2017, есен, първи кръг
или ГЛЕДАЙТЕ НА ВРЪЗКИТЕ ПО–ДОЛУ: ПЪРВА ЧАСТ ВТОРА ЧАСТ ТРЕТА ЧАСТ с Поморие - Локомотив 2:3 [ +++ ]
Tags: железен, дух, втора лига, Поморие, Бургас, ВПЛ, 10 кръг, 2017
Локомотив продължи с добрите си игри и победи Поморие с 2:3. Двубоят се състоя в град Бургас, а футболисти и фенове отдадоха почит с едноминутно мълчание в памет на Радослав Спасов - Радо Буфера. Поморие поведе още в 6-тата минута след точно отбелязана дузпа от игралият и за Локомотив Любомир Божинов. В 27-мата минута Том проби и центрира от ляво, Иво Иванов стреля, Тодоров отби, но топката попадна в Станкев, който изравни резултата 1:1. В края на полувремето Локомотив отбеляза втори гол, но той бе отменен. Буквално в следващата атака Божинов отбеляза второто си попадение в срещата с далечен удар и Поморие бе с гол аванс на почивката. Второто полувреме домакините се прибраха в своята половина и разчитаха на опасните си контраатаки, Локомотив разиграваше и търсеше попадения. В 73-тата минута Цветков центрира от фаул, а Емил Виячки хитро се измъкна от защитата на Поморие и преодоля вратаря за 2:2. Локомотив продължи да търси победно попадение и то стана факт седем минути преди изтичане ... [ +++ ]
Добавен на Понеделник, 02 Октомври 2017 / Двубои А отбор
Tags: на живо, Поморие, Лазур, Бургас, втора лига, ВПЛ, 10 кръг, 2017
Двубоят Поморие - Локомотив може да гледате от линковете предаването започва около 20:00 часа линк 1 линк 2 ако използвате ad blocker е възможно предаването да не стартира, качеството на картината не е много добро.   Ще следим резултата и в страницата на двубоя тук. [ +++ ]
Добавен на Неделя, 01 Октомври 2017 / Новини А отбор
Tags: ВПЛ, Поморие, Лазур, Бургас, 10 кръг, втора лига, 2017
Ботев Враца победи в Созопол с гол в края на двубоя, резултатите от вчера, както и от днешните двубои може да следите в старницата с класирането на http://lokosf.info/ кликвайки тук. [ +++ ]
Добавен на Неделя, 01 Октомври 2017 / Двубои А отбор
  Днес се провежда благотворителен търг за фланелка на Локомотив в помощ на две български деца. В случай, че имате възможност да помогнете и участвате в търга кликнете тук за да заредите фейсбук страницата, на която се извършва наддаването за фланелката. В понеделник предстои ново морско гостуване на Локомотив. Домакините от Поморие смениха своя старши треньор през изминалата седмица и със сигурност ще бъдат амбицирани да с?е се докажат и прекъснат серията си от негативни резултати. Локомотив обаче е в чудесна форма и ще търси победата в този мач. Поради продължаващият ремонт на терена на стадиона в град Поморие, двубоят ще се състои на стадион "Лазур" в град Бургас и ще се излъчва пряко по Диема Спорт. Подкрепете Локомотив по пътят, който заедно ще извървим. Резултатите от вчера, както и от днешните двубои на живо, може да следите в старницата с класирането на http://lokosf.info/ източник: http://www.fclokomotiv1929.com/ [ +++ ]
Добавен на Петък, 29 Септември 2017 / Обзор
Tags: ВИДЕО, ОБЗОР, мачове, 9 кръг, ВПЛ, втора лига, 2017, есен, първи кръг
или ГЛЕДАЙТЕ НА ВРЪЗКИТЕ ПО–ДОЛУ: ПЪРВА ЧАСТ ВТОРА ЧАСТ ТРЕТА ЧАСТ с Локомотив - Несебър 4:1 [ +++ ]
Добавен на Петък, 29 Септември 2017 / Мъже
Tags: ВИДЕО, Несебър, ВПЛ, 8 кръг, 2017
начало 7:20 [ +++ ]
Добавен на Четвъртък, 28 Септември 2017 / Новини
Tags: ДЮШ, Резултати, Септември, 2017
Футбол 7, р. 2008 г. - група “А” 3 кръг Левски-Раковски (София) 3 - 1 Локомотив (София) Футбол 7, р. 2007 г. - група “В” 3 кръг Надежда (Доброславци) 0 - 9 Локомотив (София) Футбол 9, р. 2006 г. - група “А” 3 кръг Левски-Раковски (София) 4 - 2 Локомотив (София) Подготвителна група футбол 11, р. 2005 г. - група “Б” 3 кръг Миньор (Перник) 2 - 0 Локомотив (София) Деца "Б", р. 2004 г. 4 кръг Локомотив (София) 0 - 5 ДИТ Спорт (София) Юноши младша възраст "Зона”, р. 2001-2002 г. 4 кръг Витоша (Бистрица) 7 - 2 Локомотив (София) Юноши младша възраст, р. 2001-2002 г. 4 кръг Локомотив (София) 5 - 0 Септември (София) Юноши старша възраст "Зона", р. 1999-2000 г. 5 кръг Чавдар (Етрополе) 0 - 0 Локомотив (София) източник: http://www.fclokomotiv1929.com/  ... [ +++ ]
Добавен на Вторник, 26 Септември 2017 / Двубои А отбор
Tags: жребий, Купа на България, Литекс, осминафинали, 2017
Жребият отреди Локомотив отново ще гостува на Литекс в 1/8 финал Изтегленият днес жребий отреди Локомотив отново да гостува на Литекс в град Ловеч в осминафинална среща за Купата на България. През 2016 година Литекс отстрани Локомотив, след драма с дузпи, на същия етап на турнира. Осминафиналите в турнира се играят в една среща и продължения и дузпи при равенство в редовното време. Мачовете ще се играят между 24 и 26 октомври. На 14 октомври пък ловчанлии ще ни гостуват в "Надежда" в среща от 11 кръг на втора лига. Програма определи поредни двубои между двата тима и отново ще бъде интересно. Останалите 1/8-финалните двойки за Купата на България са: Монтана - Левски; Лудогорец - Берое; Царско село - Ботев (Пловдив); Етър - Септември (София); ЦСКА-София - Ботев (Враца); Дунав - Струмска слава; Славия - Локомотив (Пловдив) източник: http://www.fclokomotiv1929.com/ [ +++ ]
Добавен на Вторник, 26 Септември 2017 / Новини А отбор
Tags: жребий, Купа на България, осминафинали, 2017
Днес от 11 часа в столичния парк-хотел „Витоша” ще бъде теглен за жребия за следващата фаза в турнира за Купата на България през сезон 2017/2018. Освен Локомотив другите отбори са: Монтана, Ботев Враца, Литекс, Струмска слава и Царско село 6  от Втора лига, ЦСКА, Левски, Лудогорец, Берое, Дунав Русе, Септември София, Славия, Етър, Локомотив Пловдив и Ботев Пловдив от Първа лига. За разлика от предишния жребий, днешният ще бъде пълен, т.е. няма да има никакво предварително разпределение и всеки може да се падне с всеки. Осминафиналите в турнира се играят в една среща (с продължения и дузпи при равенство в редовното време), като домакин ще бъде тимът изтеглен първи. Мачовете ще се играят на 24, 25 и 26 октомври. Очаквайте в тиуър частта (горе в дясно на главната страница) съобщение, кой ще е съперник на Локомотив. [ +++ ]
Добавен на Вторник, 26 Септември 2017 / Бокс
Tags: бокс, Европейско, 2017, Борислав Георгиев, Роман Цветков, Ергюнал Събри, Божидар Джуров, Стилиян Христов, Даниел Любенов, шампиони
ДВЕ ТИТЛИ ОТ БОКСЬОРИТЕ НА ЛОКОМОТИВ! С титла започна участието на българските боксьори в днешния последен ден от европейското първенство за юноши в курорта Албена. Пръв от 8-те ни финалисти на ринга се качи най-лекият (кат. до 46 кг) Ергюнал Сабри. Той изигра много добре срещата си с Лука Кублашвили от Грузия и заслужи златния медал с 4:1 съдийски гласа. След него Ясен Радев загуби финала при 48-килограмовите с 1:4 гласа от руснака Мухамед Вахаев, а Николай Атанасов падна с 0:5 от украинеца Юри Томюк и останаха със сребърни отличия. Втората титла бе спечелена от Даниел Любенов в категория до 75 кг. Във финала той победи с 4:1 съдийски гласа хърватина Габриел Веочич и триумфира като шампион. Другото злато е за най-лекия ни бьоксьор Ергюнал Сабри (кат. до 46 кг), който боксира първи от нашите днес. Останалите ни шестима финалисти се окичиха със сребърните медали. След Ясен Радев (48) и Николай Атанасов (50), загуби в спора за титлите претърпяха и Стилян Христов (60), Емирджан ... [ +++ ]
Добавен на Понеделник, 25 Септември 2017 / Бокс
България ще има 8 финалисти в 13-те категории днес. В категория до 48 кг Ясен Радев спечели с 4:1 съдийски гласа полуфиналната си среща с Витали Присакару от Молдова. В спор за титлата българското момче ще излезе срещу руснака Мухамед Вахаев, който взе с 3:2 срещата си с Мухамет Саклъ от Турция. Емирджан Мехмедов спечели полуфинала си при 63-килограмовите срещу Роман Кудрявцев от Литва с пълно съдийско единодушие и утре ще боксира за златото с британеца Джак Олифант. Третият ни финалист е Васил Стефанов в кат. до 80 кг, който днес победи с 5:0 италианеца Матиас Здринка. На финала утре той ще срещне руснака Михаил Захарев. С бронзов медал от шампионата остана Стоил Станоев, който загуби полуфиналната си среща при 70-килограмовите от литовеца Александър Трофимчук. Ергюнал Сабри спечели в тежък мач срещу Тави Добре от Румъния на полуфинал в кат. до 46 кг. Българското момче си осигури участието в спора за титлата с 3:2 съдийски гласа (29:28, 28:29, 29:28, 28:29, 29:28), а утре излиза ... [ +++ ]
Добавен на Понеделник, 25 Септември 2017 / Новини
Tags: ДЮШ, набор 2008, Colona Cup, 2017 ...
Децата на Локомотив родени 2008 показаха по категоричен начин кой е най-добрият отбор в тяхната група на турнира Colonia Cup 2017 в Ниш. Червено - черните победиха първо Раднички Ниш с 3 - 0. Последваха успехи над Велес също с класическото 3 - 0, както и 3 - 1 над отборът на Вук. На полуфиналите нашите отстъпиха на отбора на Академия Пандев с 0 - 4, с което приключи участието им. Поздравления за доброто представяне и успех в предстоящия мач за първенството срещу ЦСКА. източник: http://www.fclokomotiv1929.com/  ... [ +++ ]
Добавен на Понеделник, 25 Септември 2017 / Ръгби
Tags: ръгби, програма, 2017, 2018
ПРОГРАМА ЗА ПЪРВЕНСТВОТО ПО РЪГБИ15 МЪЖЕ 2017-2018 А ГРУПА 1.ВАЛЯЦИТЕ ПК 2. НСА 3.БАЛКАНСКИ КОТКИ БК 4.ЛОКОМОТИВ СФ Б ГРУПА 1.ЯНТРА ГАБРОВО 2.ВАРНА 3.БОТЕВ БУРГАС 4.АКАДЕМИК 5.СОФИЯ/ВАРВАРИТЕ А ГРУПА ИГРАЕ СЕ ВСЕКИ СРЕЩУ ВСЕКИ НА РАЗМЕНЕНО ГОСТУВАНЕ ,ПОЛУФИНАЛИ И ФИНАЛИ ЗА 1-4 МЯСТО. ОТБОРИТЕ ОТ Б ГРУПА РАЗПРЕДЕЛЯТ МЕСТАТА ОТ 5-9. КУПА БЪЛГАРИЯ МЪЖЕ15 1.НСА 2.ВАЛЯЦИТЕ 3.ЛОКОМОТИВ 4. БАЛКАНСКИ КОТКИ ИГРАЕ СЕ НА ДИРЕКТНИ ЕЛИМИНАЦИЙ , И ФИНАЛИ ЗА 1-2,3-4 МЯСТО. ЛОКОМОТИВ -НСА БАЛЯЦИТЕ- БЕРКОВИЦА ПОБЕДИТЕЛИТЕ ЗА 1-2 ПОБЕДЕНИТЕ ЗА 3-4 КУПА БГ РЪГБИ 7 МЪЖЕ 9 ОТБОРА В ГРАД БЕРКОВИЦА ЮНОШИ СТАРША ВЪЗРАСТ 15 1.ВАЛЯЦИТЕ 2.ЛОКОМОТИВ 3.ЯНТРА 4.ВАРНА 5.БАЛКАНСКИ КОТКИ ГРУПАТА ИГРАЕ СЕ ВСЕКИ СРЕЩУ ВСЕКИ НА РАЗМЕНЕНО ГОСТУВАНЕ ,КРАЙНО КЛАСИРАНЕ ПО ТОЧКИ. МАЧОВЕТЕ НА РК.ЛОКОМОТИВ ЗА ЕСЕННИЯ ДЯЛ 1. МЪЖЕ 7 КУПА БГ БЕРКОВИЦА 09.09.2017 10.00Ч 2 МЪЖЕ КУПА БГ15 СОФИЯ ЛОКО-НСА 17.09.2017 16.00Ч 3. МЪЖЕ КУПА БГ15 ФИНАЛИ 23/24.09.2017 4.ЮСВ 15 ... [ +++ ]