Tags: ВИДЕО, Литекс, Ловеч, Втора лига, 2021, ВПЛ, пролет
[ +++ ]
Добавен на Вторник, 16 Март 2021 / Двубои А отбор
Tags: виртуален билет, билети, дарение, Литекс, Ловеч, ковид 19, криза
Следете резултата от двубоя кликвайки тук Прякото излъчване в интернет по Диема Спорт, може да потърсите кликвайки тук Нека подкрепим любимото ЛОКО ! До момента са събрани над 2500 лв от кампанията, средствата ще се изразходват за ремонтни дейности по стадион Локомотив. Всички сме наясно със ситуацията в страната, ковид 19 мерките и икономическата криза. От това също страда и нашия "червено-черен"тим. Публика няма по стадионите, принудени сме да гледаме Локо само по телевизията. Предстои ремонт на Сектор А и изграждане на осветление на стадион "Локомотив". Иван Василев, Веселин Стоянов и Даме Стойков начело на клуба дават всичко от себе си като ресурси, финанси, опит и любов за 90 годишния Столичен Локомотив. Футболистите на Локомотив тренират усилено с огромно желание и мотивация за предстоящите мачове, за да завършат успешно сезона и отново да бъдат сред най-добрите в Българския футбол. Да подкрепим Локомотив с виртуални билети и да покажем, че сме голяма Фен ... [ +++ ]
Добавен на Неделя, 20 Септември 2020 / Двубои А отбор
Tags: галерия, билети, Литекс, ВПЛ, 2020/2021
Локомотив продължи с положителното представяне на терена и трибуните. Железните момчета на терена победиха Литекс с 2:0, като показаха солидна игра срещу отбор, който бе добре групиран и оставящ много малко празни пространства. Положителната тенденция Локомотивците да се завръщат по трибуните се запази и в този двубой. Организацията с билетите от ръководството на Локомотив този път бе на ниво след като имаше предварителна продажба + достатъчно предварително отпечатани билети, две каси и големи опашки нямаше. Радостно бе присъствието на много деца от школата, като много от тях пееха и скандираха за Локо. Двубоят завърши с наелектризиращото скандиране САМО от футболистите и мощно ЛОКО от трибуните. Вижте галерия със снимки от мача по-долу:  machove/A_otbor/2020/07_vsLitex [ +++ ]
Добавен на Събота, 19 Септември 2020 / Двубои А отбор
Tags: ВПЛ, 7 кръг, Литекс, вход А сектор, 2020/2021
Следете резултата от двубоя кликвайки тук Прякото излъчване в интернет по Диема Спорт, може да потърсите кликвайки тук [ +++ ]
Добавен на Четвъртък, 17 Септември 2020 / Новини А отбор
Tags: билети, предварителна продажба, Литекс
...  бул. Мария Луиза 55, СОФИЯ, - Office 1 Superstore с.Герман тел.0899 348090 ул. "Христо Ботев" №21, СОФИЯ,с.Герман, - Orange.BG - Студентски град тел: 0879 63 60 50 ул. "Александър Фол" 2, София, Orange.BG - център тел: 02/ 98 98 099; email:sofia@orange.bg бул. "Черни връх" 25А, София, Orange.BG - Студентски град тел: 02/ 4 900 902; email: studgrad@orange.bg ул. "Академик Борис Стефанов" 4, София, Книжарница SELECT тел: 02 / 971 68 60 ж.к. Изток, ул. "Чарлз Дарвин" 14Б, вх. А, София, - Tour4Fun тел: 02 / 944 25 02 ул. Поп Богомил 1 (кръстовището с ул.Раковска), София, - Сън Сприй Холидейз тел: 0700 10226 ул. Княз Борис I, № 84, София, 1000 На Тъмно тел: 02/981 38 04 ул. Иван Вазов 13, София, 1000 Travel Event тел: 0885 004 083 ул. "Феликс Каниц" 20, София, - Магазин Яко - фирма "Вижън 2000" тел: 0884 100070 ул. "Граф Игнатиев" N: 43, ет. 2, (в безистена!), ... [ +++ ]
Добавен на Сряда, 30 Октомври 2019 / Мъже
Tags: ВИДЕО, Литекс, 13 кръг, ВПЛ 2019/2020
[ +++ ]
Добавен на Понеделник, 28 Октомври 2019 / Двубои А отбор
Tags: Литекс, ВПЛ, 12 кръг, Шоко, Илиян Стефанов
Локомотив победи с 1:0 над Литекс в среща от 13-ия кръг на Втора лига, която се игра на стадиона в квартал Надежда. След този мач "железничарите" са трети в класирането с актив от 24 точки, колкото има и Монтана, Литекс са пети с 20 т. Единственото попадение падна в 25-ата минута и бе дело на Шоко, който се разписа с техничен удар.  Той получи пас от дълбочина зад защитата от Илиян Стефанов - Нани, а след това се освободи и излязъл сам срещу вратаря не сгреши. [ +++ ]
Добавен на Петък, 03 Май 2019 / Мъже
Tags: видео, Литекс, Ловеч, ВПЛ, 2019 26 кръг, втора лига
начало 16:50 [ +++ ]
Добавен на Четвъртък, 18 Октомври 2018 / Двубои А отбор
Tags: ВПЛ, Втора лига, 2018, Литекс, фенове
 На 20 октомври, събота Локомотив ще играе с на отбора на Литекс, в мач от 11 кръг от ВПЛ.  Началният час на двубоя е от 16:00. Наказанието със забрана за игра пред публика за 2 домакински срещи, изтече и на стадион Локомотив отново ще има истинска футболна атмосфера. Специално за агитката на Локомотив ще бъде отворен северния сектор на новата трибуна (клетка). Елате и подкрепете, Локомотив, който върви честно по пътя, който заедно ще извървим!!!  източник: https://www.fclokomotiv1929.com/ [ +++ ]
Добавен на Понеделник, 23 Април 2018 / Двубои А отбор
Tags: Втора лига, Литекс, Ловеч, ВПЛ, 2018
... Търтов, 73 Денис Стоилов/ Треньор – Живко Желев ЛОКОМОТИВ: 92 Андрея Ефремов, 13 Стоян Предев /60-Николай Цветков/, 23 Емил Виячки, 66 Александър Бранеков, 21 Христос Контохристос, 6 Владимир Семерджиев, 14 Иво Иванов, 33 Том /88-Исмаел Тайдер/, 88 Владислав Романов, 9 Илия Димитров , 20 Здравко Димитров /79-Мартин Станкев/ /Резерви: 1 Кристиян Кацарев, 15 Александър Горанов, 17 Галин Ташев, 18 Николай Цветков, 8 Исмаел Тайдер, 10 Илиян Стефанов, 77 Мартин Станкев / Треньор – Младен Додич СТАДИОН „ГРАДСКИ“ - 200 зрители СЪДИЯ: Иван Пенчев помощници Стефан Делчев, Мурад Вели източник: https://www.fclokomotiv1929.com  ... [ +++ ]
Добавен на Събота, 21 Април 2018 / Двубои А отбор
Tags: втора лига, Литекс, Ловеч, ВПЛ, 2018
 Очаквайте резултата на живо след 18:00 часа  влезте в страницата на двубоя кликвайки тук В неделя от 18:00 часа Локомотив гостува на тима на Литекс на градския стадион в Ловеч. Стадионът в града на река Осъм е виждал много драматични срещи между Литекс и Локомотив и тази вероятно също ще бъде такава. В първия двубой от шампионата на Втора лига победихме ловчанлии с 4:0 в София, но загубхме спорно на 1/8 финала за Купата на България в Ловеч. Локомотив се завърна на победния път и стремежа ще е да се задържим на него и край закрития мост. Феновете в червено-черно винаги са създавали чудесна атмосфера в Ловеч, а организираното пътуване от фенклубът Локомотив предвещава отново стадиона да ехти от локомотивски песни.   Елате и подкрепете Локомотив по пътя, който заедно ще извървим!!! източник: https://www.fclokomotiv1929.com/ [ +++ ]
Добавен на Сряда, 25 Октомври 2017 / Мъже
Tags: ВИДЕО, Литекс, Ловеч, осминафинал, Купа на България, 2017
[ +++ ]
Добавен на Сряда, 25 Октомври 2017 / Двубои А отбор
Tags: Купата на България, Литекс, Ловеч, осминафинал, 2017
Локомотив загуби с 1:0 гостуването на Литекс в Ловеч и отпадна на 1/8 финален етап в турнира за Купата на България. Единственият гол на мача падна след като съдията Баяйцалиев отсъди изключително спорен фаул в 87-та минута пред наказателното поле на Локомотив. От подаръка се възползва опитния Ивайло Раденцов, който се превърна в герой за тима си, реализирайки в 90-ата минута. Играчът на Литекс не остави шанс на дебютиралия за "железничарите" Андрея Ефремов с прецизно изпълнение от фаул. Ключова за Локомотив се оказа липсата на Том, Иво Иванов, Мартин Станкев и Николай Цветков в този мач. Поради контузии и заплаха от картони, титулярите пропуснаха този мач, а заместниците им не успяха да пречупят домакините. Верни на традицията предавахме на живо с коментар двубоя от Ловеч, като пълните записи може да чуете по-долу. ВИДЕО: Литекс - Локомотив 1:0 1/8 финал Купа на България 2017/2018 скандалния фаул е в края на мача, Your browser does not support iframes. Your browser does not ... [ +++ ]
Добавен на Вторник, 24 Октомври 2017 / Двубои А отбор
Tags: на живо, Купата на България, Литекс, Ловеч, ВПЛ, осминафинал, 2017
Верни на традицията, очаквайте днес от 17:00 часа п?ълен аудио коментар на гостуването на Локомотив  на тима на Литекс (Ловеч) в двубоя от 1/8 финал от Купата на България. Предпоставките са за пореден интересен двубой, подкрепете Локомотив и на стадиона в град Ловеч. Кликнете върху линка по-долу - [ +++ ]
Добавен на Неделя, 22 Октомври 2017 / Двубои А отбор
Tags: осминафинал, Купа на България, Литекс, Ловеч, 2017
    Във вторник 24 октомври 2017 година от 17:00 часа Локомотив гостува на Литекс в Ловеч в 1/8 финал от Купата на България. През 2016 година Литекс отстрани Локомотив, след драма с дузпи, на същия етап на турнира, но на 14 октомври ловчанлии ни гостуваха в "Надежда", в среща от 11 кръг на втора лига и Локомотив победи с 4:0. Очаква ни нов интересен двубой - осминафиналите в турнира се играят в една среща и продължения и дузпи при равенство в редовното време.  източник: https://www.fclokomotiv1929.com/, [ +++ ]
Добавен на Петък, 20 Октомври 2017 / Мъже
Tags: ВИДЕО, Литекс, 11 кръг ВПЛ, 2017
начало 18:20 [ +++ ]
Добавен на Неделя, 15 Октомври 2017 / Двубои А отбор
Tags: ВПЛ, втора лига, Борис Илиев, Радослав Спасов, Радо Буфера, Литекс
Червено - черните отново са лидери във Втора лига. Столичните Железничари за пореден път зарадваха верните си фенове  с красива игра и четири гола във вратата на гостуващия отбор на Литекс. Двубоят започна  с минута мълчание в памет на бившият футболист на Локомотив Борис Илиев, а в 21-та минута  със скандирания публиката отдаде почит на един от най преданите привърженици Радослав Спасов (Радо Буфера), загинал в катастрофа. Първия гол в срещата отбеляза Иво Иванов в още 6-та минута, като се оказа най-съобразителен след изпълнен ъглов удар и от близо откри резултата. След още 15 минути игра, Николай Цветков тресна гредата с хубав удар. През второто полувреме на терена имаше само един отбор - този на Локомотив. В 75-ата минута Николай Цветков удвои резултата след самостоятелна акция. 85-ата бе минутата, в която отново Цветков направи преднината на желеничарите класическа. Пекрасно изпълнение на Том за 4:0 минути преди края довърши гостите от Ловеч. 1:0 Иво Иванов 6, ... [ +++ ]
Добавен на Сряда, 11 Октомври 2017 / Локомотивци
Tags: втора лига, Радо, Буфера, Литекс, Дрес код, ЧЕРНО, 11 кръг, 2017
Локомотив (София) - Литекс - 14 октомври (събота) 16:00 часа, стадион Локомотив. Дрес код ЧЕРНО. За мача ще бъдат извадени всички знамена на Локомотив, дано Радо гледа от небето и да се радва. 21 минута на мача ще е неговата минута, в която ще го почитаме всеки мач, Нека да дадем всичко най-добро от себе си в памет на един от нас! Феновете на Локомотив молим всеки който е съпричастен с трагедията сполетяла всички ни, да дойдат на мача с черни или тъмни дрехи. Ще има и кутия в която всеки един от Вас може да помогне с пари на семейството на Радо в този ужасен момент! Локо е магията която продължава даже след смъртта.. [ +++ ]
Добавен на Вторник, 26 Септември 2017 / Двубои А отбор
Tags: жребий, Купа на България, Литекс, осминафинали, 2017
Жребият отреди Локомотив отново ще гостува на Литекс в 1/8 финал Изтегленият днес жребий отреди Локомотив отново да гостува на Литекс в град Ловеч в осминафинална среща за Купата на България. През 2016 година Литекс отстрани Локомотив, след драма с дузпи, на същия етап на турнира. Осминафиналите в турнира се играят в една среща и продължения и дузпи при равенство в редовното време. Мачовете ще се играят между 24 и 26 октомври. На 14 октомври пък ловчанлии ще ни гостуват в "Надежда" в среща от 11 кръг на втора лига. Програма определи поредни двубои между двата тима и отново ще бъде интересно. Останалите 1/8-финалните двойки за Купата на България са: Монтана - Левски; Лудогорец - Берое; Царско село - Ботев (Пловдив); Етър - Септември (София); ЦСКА-София - Ботев (Враца); Дунав - Струмска слава; Славия - Локомотив (Пловдив) източник: http://www.fclokomotiv1929.com/ [ +++ ]
Добавен на Сряда, 26 Октомври 2016 / Двубои А отбор
Tags: на живо, Литекс, 2016
Следете двубоя със съобщения на живо в страницата на мача в lokosf.info кликвайки тук , информацията ще се презарежда автоматично на всеки 60 секунди. [ +++ ]