Печат

Локомотив победи Банско с 2:0

вкл. .

home bansko

Локомотив победи Банско с 2:0, верни на традицията от lokosf.info предавахме чрез преки включвания със звук на живо от стадиона в "Надежда". Слушайте запис на коментара по-долу, второто полувреме бе предавано изцяло.

Вчера ектремалното време отложи двубоя, тъй като не бе изчистена 30-сантиметровата снежна покривка. Днес въпреки отлагането, студа и работния ден и час около 150 локомотивци подкрепиха отбора. Локомотив реши всичко още през първото полувреме с два гола на Мисяк в 8 и 20-тата миута.  Последваха два сериозни пропуска на Георгиев и Пеев, а Любенов спаси удар на изкочилият сам срещу него Шишков.

През второто полувреме Банско се опита да обърне резултатата, а Локомотив не успя да реализира още три чудесни положения плюс удобен фаул.

Вижте статистиката за мач тук и класирането тук.