Локомотив - Хебър 3:2

ball 2016

В първа контролна среща, част от зимна подготовка 2017 и първи мач под ръководството на Явор Вълчинов Локомотив победи гостуващия Хебър Пазарджик с 3:2. До 75-тата минута железничарите водеха с 1:0, но с два бързи гола Хебър обърна до 1:2. В заключителните минути, футболистите на Локомотив отбелязаха още два гола и достигаха до победата с 3:2.

1:0 Димитър Георгиев 33, 1:1 Георги Георгиев 75, 1:2 Цветелин Тонев 76, 2:2 Александър Александров 88-дузпа, 3:2 Даниел Илиев 90

Състав на Локо Сф: Александър Любенов, Анестис Хадзилиадис, Емил Виячки, Кристиян Николов, Слави Паскалев, Никола Иванов, Богомил Христов, Даниел Васев,  Петър Главчев, Владислав Мисяк, Димитър Георгиев /Цветомир Витков, Драгомир Петков, Георги Пунев, Йоргос Бузукис, Денис Пидев, Александър Горанов, Мартин Вълчинов, Даниел Илиев, Евгени Зюмбюлев, Александър Манолов, Александър Григоров, Красимир Милошев, Бадалов, Пехливанов/ Старши треньор - Явор Вълчинов.