ПРЕДАВАНЕ НА ЖИВО Локомотив - Сливнишки герой

detoigrae

Очаквайте от 14:00 със съдействието на ръководството на футболния клуб, предаването ни на живо от ст. Локомотив. Кратките срокове ни притискат, но освен аудио коментара ще се опитаме да добавим и картина (без HD качество).

Гледайте на живо/записи ТУК
И. Димитров откри за Локомотив в 10-тата минута. Полувремето завърши при този резултат.

Локомотив е по-активния отбор и логично води в резултата. Очаквайте второто полувреме в ново видео във връзката по-долу.
В началото на второто полувреме Сливнишки герой се опита да изнесе играта и направи 2 опасни атаки. Последва активизиране за Локомoтив, който с ранна преса в дълги периоди не позволяваше на гостите дори да изнесат топката от собствената си полувина, но пропуски на Алексанров, Георгиев и Хадзиалидис запазиха резултата 1:0.