Локомотив победи Оборище в Панагюрище

oborishte loko 1 2

Верни на традицията, предавахме за вас пълен аудио коментар на гостуването на Локомотив  на тима на Оборище (Панагюрище). Локомотив победи с 1:2 (вижте записите в края на статията). Цветков даде ранен аванс на железничарите след като отбеляза от фаул в 4-тата минута. В началото на второто полувреме домакините получиха право да изпълнят дузпа и Тончев изравни за 1:1. Момчетата в червено-черно не се отказаха да търсят победата и след центриране на Семерджиев, Димитров отбеляза втория си гол за сезона за крайното 2:1.

Следващата събота, 12 август 2017 г. от 18:00 часа Локомотив приема тима на Монтана на стадиона в "Надежда". Елате и подкрепете Локомотив, по пътя, който заедно ще извървим.

ЛОКОМОТИВ: 24 Ивайло Яначков, 16 Васил Попов 23 Емил Виячки, 3 Евгени Зюмбулев, 17 Галин Ташев, 14 Иво Иванов , 9 Илия Димитров (87 мин - 21 Виктор Райчев), 6 Владимир Семерджиев, 18 Николай Цветков (82 мин - 10 Илиян Стефанов), 7 Александър Александров (66 мин - 11 Денис Стоилов), 8 Стоян Кадифчин  /Резерви: 1 Цветомир Витков, 13 Кристиан Николов, 21 Виктор Райчев, 26 Красимир Милошев, 11 Денис Стоилов, 10 Илиян Стефанов, 19 Марио Йорданов / Старши треньор – Младен Додич

ОБОРИЩЕ (ПАНАГЮРИЩЕ): 73 Росен Андонов, 3 Мартин Василев, 5 Любомир Гуцев, 88 Мартин Сандов, 16 Кристиян Петков, 15 Петър Тончев (65 мин - Боримир Карамфилов), 6 Никола Георгиев, 22 Цветомир Цонков, 11 Георги Нетов (69 мин - 28 Елидиано Лима), 13 Костадин Аджов(46 мин - 17 Ерай Карадайъ), 10 Фернандо Енрике Кавалканте /Резерви: 12 Иван Иванов, 9 Боримир Карамфилов, 28 Елидиано Лима, 17 Ерай Карадайъ, 2 Ангел Делчев, 8 Майк Кръстев, 77 Мариян Наплатанов / Старши треньор – Георги Чиликов

0:1 Цветков 4' 1:1 Тончев (дузпа) 55' 1:2 Димитров 79'

Жълти картони: Иванов, Попов, Димитров, Ташев, Кадифчин (Локомотив)
Главен съдия: Иван Пенчев
Стадион: “Орчо Войвода”, Панагюрище, 200 зрители