Статии

Печат

Mомичетата от U17 и U15 продължават на напред към квалификациите за държавните финали

вкл. .

loko voley U17 2018

След здравата работа, се завърна и настроението във възродения волейболен клуб Локомотив. През изминалата седмица момичетата от U17 и U15 спечелиха своите предквалификационни турнири и се класираха за се класираха за квалификационни турнири (досегашни зонални), които дават възможност за участие на държавните финали по волейбол.

Кадетките (U17), които със силни игри през 2018 заеха пето място в софийското първенство, продължиха с мотвация и хъс и извоюваха място за квалификациония турнир, като спечелиха първо място с две победи в Етрополе.

Класиране, група Б в Етрополе

1. Локомотив (София)

2. Етрополе

3. Царевец 19 (Велико Търново)

loko voley U15 2018

Прекадетките (U15), които също с добри игри през 2018 г. заеха пето място в софийското първенство се изправиха в софийски предквалификационен турнир срещу ЦПВК, Славия и ВА Стойчев-Казийски и записаха три победи. Особенно драматична бе тази срещу четвъртите от софийското първенство ЦПВК. След изключително оспорван мач, изпълнен с обрати, състезателките на Локомотив се наложиха с 3:2 гейма.