Печат

Равен и загуба на старта на подготовката за ФК Локомотив

вкл. .

lokomotiv septemvri 1 1

Локомотив завърши наравно 1:1 с лидера във Втора Лига. Отборът ни стартира контролата със Септември София при следния състав:
Александър Любенов, Диме Димов, Красимир Станоев, Гонсало Кардосо, Бруно Франко (заменен принудително от Стефан Ламбезе в 15-ата минута), Антони Иванов, Красимир Милошев (К), Валентин Николов, Симеон Мечев и Карлос Франса.
През второто полувреме в игра се появиха Жарко Истатков, Лука Иванов, Михаел Чиликов, Стилян Ванков, Диого Тейшейра, Теодор Иванов, Ерик Манолков, Стийв Траоре и Бойчо Величков.
Срещата пропуснаха контузените Димитър Митков, Ивайло Найденов и Калоян Кръстев, както и вратарят Бабукар Гайе, който бе с националния тим на Гамбия в Купата на Африка.
Локо поведе с гол на Антони Иванов в 35-ата минута след грешка в защитата на септемврийци. Петър Миленов изравни за втородивизионния Септември в 76-ата минута с пета след асистенция на Кубрат Йонашчъ.

Това бе втора проверка за тима, който в предишния ден загуби от Балкан в Ботевград. Домакините действаха по-прибрано и на моменти грубо. Алекс Георгиев изведе напред в резултата отбора от Трета лига, след като вкара в 32-ата минута. Павел Петков удвои преднината в средата на втората част. Бойчо Величков реализира попадението за „железничарите“ в края на мача.

Следващата контрола на тима е срещу Пирин в Благоевград на 03 февруари с начален час 13:30 ч. и ще бъде на стадион "Христо Ботев" в Благоевград.

Печат

Локомотив - ЦСКА 1948 16:30

вкл. .

lokomotiv vs cska1948 2023

Тази събота (21.10) ще посрещнем ЦСКА 1948 в мач от 14-ия кръг на efbet Лига. Срещата е с начален час 16:30 ч. на стадион ,,Локомотив“.

Цените на билетите за тази среща ще бъдат следните:

– VIP билет сектор „А“  – 50.00 лв.

– Ложа 1  сектор „А“ – 15.00 лв.

– Пенсионери и ученици сектор „А“  – 6.00 лв.

– Редовен билет – 12.00 лв.

* * *

– Гости сектор „Г“ – 12.00 лв.
– Пенсионери и ученици сектор „Г“  – 6.00 лв.

ivane egati picha

Локомотив спечели контролата срещу дублиращия отбор на ЦСКА 1948 с 3:1. Приятелската среща на "Арена Царско село" беше неофициален дебют за новия треньор на "железничарите" Данило Дончич.

"Червените" откриха резултата малко след като измина половин час игра от началото на мача. Футболист на домакините беше съборен в наказателното поле, а Мариян Тонев реализира отсъдената дузпа.

В 33-ата минута Карлос Франса изравни, след като бе оставен малко пред голлинията и без проблем реализира във вратата на Станислав Нисторов. До почивката не паднаха повече попадения.

В 55-ата минута Локомотив осъществи пълен обрат. "Железничарите" също получиха възможност да изпълнят 11-метров наказателен удар. Зад топката застана Димитър Митков, който се разписа хладнокръвно, въпреки че вратарят усети ъгъла на изстрела.

Печат

Локомотив победи Ботев (Враца) с 1:0 при откриването на сезона

вкл. .

stadion lokomotiv

Отборът на Локомотив стартира новия сезон с победа. Столичани надиграха с 1:0 Ботев (Враца) в първия кръг от efbet Лига при дебюта на Стойчо Стоев. Единственото попадение в сблъсъка реализира Димитър Митков (58-дузпа). Футболистите на Локомотив доминираха през голяма част от двубоя. Франса отново бе основната заплаха пред противниковата врата, като той изработи и дузпата. Футболистите се стараха, но голямата жега също попре1и на динамиката на мача. В продължението му отлична намеса на Любенов запази победата за Локомотив. Феновете на двата отбора отново демонстрираха уважение и скандираха заедно Българи Юнаци.

Печат

Контролни срещи на ФК Локомотив - лято 2023

вкл. .

stojcho stoev

24 юни Локомотив - Марек 1:2 ст. Локомотив, 10:30 ч.
28 юни Локомотив - Беласица 3:0 ст. Локомотив, 18:00 ч.
1 юли Локомотив - Арда (Кърджали) 4:2 ст. Искър, град Самоков, 18:00 ч.
5 юли Локомотив - Струмска слава (Радомир) 3:1 ст. Струма, град Симитли, 18:00 ч
8 юли Локомотив - Спортист (Своге) 1:0 ст. Локомотив, 18:30 ч.