Упътване и транспорт до стадион Спартак, село Подгумер
При второто си реално гостуване в СРГ Север Локомотив отива в село Подгумер. Стадион Спартак е слабо известен затова прилагаме схеми как може да се достигне до него. Кликнете върху картинките за да ги видите в голям размер.
С градски транспорт вариант е да хванете автобус 21-22 от спирката в Орландовци и да слезете в началото на село Подгумер.
От стадион Локомотив може да се стигне с автобуси 27 и след това с 28.
С маршрутка 46 (през курс) от Лъвов мост също може да стигнете до Подгумер

Разписанието на автобуситe вижте по-долу, като пътуването отнема около 50 минути:
- от Орландовци

- От център Подгумер

Спирката в началото на Подгумер изглежда така.
На черквата се завива надясно, достигайки детската градина се завива отново надясно по улица Спортист и след моста на реката се вижда стадиона.
Разтоянието от центъра на София до стадиона в Подгумер е около 18 км, а скромния паркинг до него се намира на улица Герена. Вариант е да се паркира и на следващата пряка.




Теренът на стадиона не е в добро състояние и не предразполага за добър футбол.
Използвани са материали от:
https://www.sofiatraffic.bg/interactivecard/










lokosf.info научи, че за пореден път отлагат старта на А областна група. Новата начална дата е 27 септември. Неофициалната причина е че БФС планира да изпрати ЦСКА в северната група, заедно с Локомотив. Така за пореден път тиквите от БФС доказват, че за тях правила няма. Наглостта на Борислав Михайлов и компания няма граница. Групата бе планирано да стартира на 6 септември, но старта и засега с 20 дни по-късно?!? Това че Локомотив прави подготовка, че се събират футболисти, изготвя се програма, разпращат покани, плащат заплати и т.н. явно е без значение за тиквите в БФС. Нали те поръчват музиката, а не плащат. Те нали си получават заплатите за да унищожат футбола в България.



Прочетете още...