Печат

Промениха началните часове на мачовете, заради жегите

вкл. .

 

2012 03 22 CSKA Loko Sf 042

  • Във връзка с очакваните високи температури и желанието на ФК се правят промени в началните часове на срещите от Първа професионална футболна лига, както следва:

І кръг

19.07 /петък/

Черно море

-

ЦСКА 1948

18.45

Диема спорт

 

Крумовград

-

Славия

21.15

Диема спорт

20.07 /събота/

Локомотив Пд

-

Арда Кж

19.00

Диема спорт

 

Локомотив

-

Левски

21.15

Диема спорт

21.07 /неделя/

Ботев Вр

-

Ботев Пд

19.00

Диема спорт

 

Лудогорец

-

ЦСКА-София

21.15

Диема спорт

22.07/понеделник/

Хебър 1918 Пз

-

Спартак Вн

19.00

Диема спорт

 

Септември Сф

-

Берое

21.15

Диема спорт

ІІ кръг

26.07 /петък/

Арда Кж

-

Крумовград

19.00

Диема спорт

 

Левски

-

Ботев Вр

21.15

Диема спорт

27.07 /събота/

ЦСКА-София

-

Хебър 1918 Пз

19.00

Диема спорт

 

Славия

-

Лудогорец

21.15

Диема спорт

28.07 /неделя/

ЦСКА 1948

-

Спартак Вн

19.00

Диема спорт

 

Ботев Пд

-

Локомотив Пд

21.15

Диема спорт

29.07/понеделник/

Берое

-

Локомотив

19.00

Диема спорт

 

Черно море

-

Септември Сф

21.15

Диема спорт

БФС си запазва правото на промени в програмата в зависимост от представянето на участниците в европейските турнири.

източник: https://bfunion.bg/

 

Печат

Програма до края на сезона в ППФЛ

вкл. .

 

programa Maj 2024

Програма за Плейофи от 32/2 – ри до 35/5-ти кръг и 36/6 – ти кръг за разпределение от 7-мо до 10-то място на Първа лига

Плейофи - Втори кръг/32 кръг/

Разпределение от 1-во до 6-то място

10.05/петък/

Крумовград

-

Локомотив Пд

19.15

Диема спорт

11.05 /събота/

Лудогорец

-

ЦСКА София

19.30

Диема спорт

12.05/неделя/

Левски

-

Черно море

19.30

Диема спорт

Плейофи - Втори кръг/32 кръг/

Разпределение от 11-то до 16-то място

 

Берое

-

Пирин

17.00

Диема спорт

13.05 /понеделник/

Етър ВТ

-

Локомотив

17.45

Диема спорт

 

Ботев Вр

-

Хебър

20.15

Диема спорт

Плейофи - Трети кръг/33 кръг/

Разпределение от 1-во до 6-то място

18.05 /събота/

ЦСКА София

-

Крумовград

17.45

Диема спорт

 

Локомотив Пд

-

Левски

20.15

Диема спорт

19.05/неделя/

Черно море

-

Лудогорец

20.30

Диема спорт

Плейофи - Трети кръг/33 кръг/

Разпределение от 7-мо до 10-то място

11.05/събота/

Арда  

-

Ботев Пд

17.00

Диема спорт

10.05/петък/

ЦСКА 1948

-

Славия

16.45

Диема спорт

Плейофи - Трети кръг/33 кръг/

Разпределение от 11-то до 16-то място

17.05 /петък/

Пирин

-

Етър ВТ

15.15

Диема спорт

 

Локомотив

-

Ботев Вр

17.45

Диема спорт

 

Хебър

-

Берое

20.15

Диема спорт

Плейофи - Четвърти кръг/34 кръг/

Разпределение от 1-во до 6-то място

22.05 /сряда/

Крумовград

-

Левски

17.00

Диема спорт

 

Лудогорец

-

Локомотив Пд

19.30

Диема спорт

23.05/четвъртък/

ЦСКА София

-

Черно море

20.15

Диема спорт

Плейофи - Четвърти кръг/34 кръг/

Разпределение от 7-мо до 10-то място

20.05 /понеделник/

Арда  

-

ЦСКА 1948

17.45

Диема спорт

 

Славия

-

Ботев Пд

20.15

Диема спорт

Плейофи - Четвърти кръг/34 кръг/

Разпределение от 11-то до 16-то място

21.05 /вторник/

Етър ВТ

-

Ботев Вр

16.30

Диема спорт

 

Берое

-

Локомотив

18.45

Диема спорт

 

Пирин

-

Хебър

21.00

Диема спорт

Плейофи - Пети кръг/35 кръг/

Разпределение от 1-во до 6-то място

26.05 /неделя/

 Черно море

-

Крумовград

20.30

Диема спорт

 

Локомотив Пд

-

ЦСКА София

20.30

Диема спорт

 

Левски

-

Лудогорец

20.30

Диема спорт

Плейофи - Пети кръг/35 кръг/

Разпределение от 7-мо до 10-то място

23.05/четвъртък/

Арда  

-

Славия

15.15

Диема спорт

 

ЦСКА 1948

-

Ботев Пд

17.45

Диема спорт

Плейофи - Пети кръг/35 кръг/

Разпределение от 11-то до 16-то място

25.05 /събота/

Хебър

-

Етър ВТ

20.30

Диема спорт

 

Локомотив

-

Пирин

20.30

Диема спорт

 

Ботев Вр

-

Берое

20.30

Диема спорт

Плейофи - Шести кръг/36 кръг/

Разпределение от 7-мо до 10-то място

27.05/понеделник/

Славия

-

ЦСКА 1948

20.00

Диема спорт

 

Ботев Пд

-

Арда  

20.00

Диема спорт

 БФС си запазва правото на промени в програмата.

източник: https://bfunion.bg

Печат

Програма за месец Април на Локомотив в ППФЛ

вкл. .

programa April 2024

Черно Море - Локомотив, 4-ти април, стадион "Тича", 19:30 ч.

Локомотив - Берое, 9-ти април, стадион "Локомотив", 18:30 ч.

ЦСКА 1948 - Локомотив, 15-ти април, стадион "Витоша", 17:30 ч.

Локомотив - Ботев Пловдив, 21-и април, стадион "Локомотив", 17:45 ч.

Печат

Конрола: ЦСКА 1948 2 - Локомотив 20.01.2024 12:00

вкл. .

kontrola CSKA 1948 2 202401

Тази събота (20.01.2024 г.) представителният отбор на Локомотив ще изиграе своята първа контрола от началото на зимната си подготовка.Съперник е втория отбор на ЦСКА 1948. Срещата ще стартира с начален час 12:00 ч. на ,,Арена Царско село".
Печат

Програма от 21 – ви до 23 – ти кръг на Първа професионална футболна лига

вкл. .

fenove 88 godini 

XXІ кръг

16.02 /петък/

Хебър 1918 Пз

-

Локомотив

17.30

Диема спорт

17.02 /събота/

Крумовград

-

Ботев Пд

12.15

Диема спорт

 

Славия

-

Берое

14.45

Диема спорт

 

Пирин Бл

-

Левски

17.15

Диема спорт

18.02 /неделя/

Етър ВТ

-

ЦСКА 1948

12.45

Диема спорт

 

Арда Кж

-

Локомотив Пд

15.15

Диема спорт

 

ЦСКА-София

-

Ботев Вр

17.45

Диема спорт

19.02/понеделник/

Лудогорец

-

Черно море

16.00

Диема спорт

XXІІ кръг

23.02 /петък/

Ботев Вр

-

Пирин Бл

15.00

Диема спорт

 

Ботев Пд

-

Етър ВТ

17.30

Диема спорт

24.02 /събота/

Локомотив Пд

-

Хебър 1918 Пз

12.45

Диема спорт

 

Черно море

-

ЦСКА-София

15.15

Диема спорт

 

Левски

-

Арда Кж

17.45

Диема спорт

25.02 /неделя/

Локомотив

-

Крумовград

14.30

Диема спорт

 

ЦСКА 1948

-

Славия

16.45

Диема спорт

26.02/понеделник/

Берое

-

Лудогорец

17.30

Диема спорт

XXІІІ кръг

01.03 /петък/

Черно море

-

Ботев Вр

17.30

Диема спорт

02.03 /събота/

Етър ВТ

-

Локомотив

12.45

Диема спорт

 

Крумовград

-

Локомотив Пд

15.15

Диема спорт

 

Славия

-

Ботев Пд

17.45

Диема спорт

03.03 /неделя/

ЦСКА-София

-

Берое

15.15

Диема спорт

 

Лудогорец

-

ЦСКА 1948

17.45

Диема спорт

04.03/понеделник/

Арда Кж

-

Пирин Бл

15.00

Диема спорт

 

Хебър 1918 Пз

-

Левски

17.30

Диема спорт

 

БФС си запазва правото на промени в програмата. 

източник: https://bfunion.bg/

Печат

Зимни контроли 2024 програма

вкл. .

90 godini lokomotiv snimki

ФК Локомотив се отказа от лагер вТурция и ще се подготвя на родна земя.

Подготовката на "червено-черните" за пролетта на 2024 г. започва на 8 януари, за момента начален час на заниманието е 11:00 часа. В следващите два дни футболистите на старши треньора Данило Дончич ще преминат медицински тестове.

Първата проверка е на 20 януари срещу втория отбор на ЦСКА 1948. Следващите контроли са фиксирани така: на 26 януари срещу Балкан (Ботевград) като гост, на 27 януари срещу Септември, а на 3 февруари "железничарите" гостуват на Пирин в Благоевград.

Последните две приятелски срещи преди началото на пролетта са на 7 февруари срещу Марек на стадиона в квартал "Надежда", както и на 10.02 срещу друг тим от второто ниво - Спортист (Своге). Последната проверка би трябвало да се състои в Своге, а ако времето не позволява - на терен покрайнините на София.

20 януари 2024 Локомотив - втори отбор ЦСКА 1948
26 януари 2024 Балкан (Ботевград) - Локомотив
27 януари 2024 Локомотив - Септември (София)
3 февруари 2024 Пирин (Благоевград) - Локомотив
7 февруари 2024 Локомотив - Марек
10 февруари 2024 Спортист (Своге) - Локомотив

се отказа от лагер в Турция

Подобни публикации

Моля, изберете някоя от статиите.


ВИДЕО