Печат

Програма на Втора лига и Купа на България до октомври 2018

вкл. .

bfs ge

Втора лига

Спортно-техническата комисия към Българския футболен съюз утвърди програмата за провеждане на мачовете от VIII до XI кръг във Втора лига:


VIII кръг 17.00 часа

21.09 /петък/
ЦСКА 1948 - Добруджа 1919
Царско село - Лудогорец 2
Ботев Гълъбово - Локомотив София
Струмска слава - Несебър
Литекс - Пирин Благоевград
Арда Кърджали - Черноморец Балчик

22.09 /събота/
Поморие - Монтана от 15.00
Кариана - Локомотив Горна Оряховица

IX кръг 17.00 часа

30.09 /неделя/
Пирин Благоевград - ЦСКА 1948
Несебър - Литекс
Локомотив София - Кариана
Добруджа 1919 - Царско село
Черноморец Балчик - Ботев Гълъбово от 18.00
Монтана - Арда Кърджали от 19.00

01.10/понеделник/
Локомотив Горна Оряховица - Струмска слава от 17.30
Лудогорец 2 - Поморие

X кръг 16.00 часа

05.10/петък/
Арда Кърджали - Лудогорец 2

06.10 /събота/
Поморие - Добруджа 1919
Ботев Гълъбово - Монтана
Кариана - Черноморец Балчик
Струмска слава - Локомотив София
Литекс - Локомотив Горна Оряховица
Пирин Благоевград - Несебър

08.10/понеделник/
ЦСКА 1948 - Царско село от 20.00

XI кръг 16.00 часа

20.10 /събота/
Несебър - ЦСКА 1948
Локомотив Горна Оряховица - Пирин Благоевград
Локомотив София - Литекс
Черноморец Балчик - Струмска слава
Царско село - Поморие
Монтана - Кариана от 18.00

21.10 /неделя/
Добруджа 1919 - Арда Кърджали от 15.00
Лудогорец 2 - Ботев Гълъбово

 

Купа на България

Станаха ясни и датите и часовете на част от 1/16-финалните двубои от турнира за Купата на България.

25.09 /вторник/

Предст.Югозапад - Берое, няма определен час
Ботев (Гълъбово) - Витоша, няма определен час
Поморие - Локомотив Пд, няма определен час
Кариана - Септември, няма определен час
Добруджа - Локомотив София, няма определен час
Струмска слава - Царско село, няма определен час
Предст.Югоизток - Левски, 16:00 часа
Литекс - Етър (ВТ), 17:00 часа
Монтана - ЦСКА-София, 19:00 часа

26.09 /сряда/

Предст. Север - Верея
Арда - Черно море
Несебър - Лудогорец, 16:00 часа
Локомотив (ГО) - Дунав (Рс), 17:00 часа
Черноморец (Бч) - Ботев (Вр), 18:00 часа
ЦСКА 1948 - Ботев (Пд), 19:00 часа

27.09 /четвъртък/

Пирин Бл - Славия, 19:00 часа

 

Печат

Програма за третият кръг във Втора лига

вкл. .

ball 2016

Спортно-техническата комисия към БФС определи точните дати и часове на двубоите от третия кръг във Втора професионална лига. Локомотив ще играе с Лудогорец в неделя на 11 август от 18:00 часа,. Шест от осемте мача ще се изиграят събота.

11 август, събота, 18:00 часа:

Струмска слава - Ботев (Гълъбово)
Несебър - Царско село
Черноморец (Балчик) - Монтана

11 август, събота, 19:00 часа:

Локомотив (Горна Оряховица) - Добруджа
Пирин (Благоевград) - Поморие

11 август, събота, 20:00 часа:

Кариана (Ерден) - ЦСКА 1948

12 август, неделя, 18:00 часа

Локомотив (София) - Лудогорец 2

13 август, понеделник, 18:00 часа

Литекс - Арда (Кърджали)

Заб.: БФС си запазва правото на промени в програмата и в зависимост от представянето на участниците в европейските турнири. Програмата на Първа лига и Втора лига включително са съгласувани с БПФЛ и "Футбол Про Медиа".

Печат

Програма за 29- ти и 30-ти кръг на Втора лига

вкл. .

Lokomotiv Iagodina 201307

- Срещата от ХXVIII-ми кръг на Втора професионална лига между отборите на ФК „Струмска слава“ Радомир  и ПСФК „Ботев Враца“ поради наложено наказание „лишаване от домакинство“ на ФК „Струмска слава“ Радомир  , ще се проведе на 06.05/неделя/2018 г от 18.00 часа на стадион ДИТ-Драгалевци гр.София, вместо на 05.05/събота/2018 г от 18.00 часа.

            - Срещата от ХXVIII -ми кръг на Втора професионална лига между отборите на ПФК „Лудогорец II“ Рз  и ФК „Оборище“ Панагюрище, ще се проведе по програма на 07.05/понеделник/2018 г от 18.00 часа вместо на 06.05/неделя/2018 г от 18.00 часа.

XXIX кръг 18.00 часа

13.05 /неделя/

Поморие

-

Струмска слава

   
 

Несебър

-

Литекс

   
 

Черноморец Балч

-

Локомотив ГО

   
 

Нефтохимик Бс 1962

-

Царско село

   
 

Локомотив

-

Созопол

   
 

Марица Пд

-

Ботев Гълъбово

   
 

Монтана

-

Лудогорец ІІ

   
 

Оборище Пан.

-

Ботев Вр

   

XXX кръг 17.15 часа

19.05 /събота/

Струмска слава

-

Оборище Пан.

   
 

Ботев Вр

-

Монтана

17.15

Диема спорт

 

Ботев Гълъбово

-

Локомотив

   
 

Созопол

-

Нефтохимик Бс 1962

   
 

Царско село

-

Черноморец Балч

   
 

Локомотив ГО

-

Несебър

   
 

Литекс

-

Поморие

   
 

Лудогорец ІІ

-

Марица Пд

   

            Програмата за срещите от 33 - ти до 36-ти кръг на Първа лига и за 29-ти и 30-ти кръг включително са съгласувани с БПФЛ и Футбол Про Медиа.

БФС си запазва правото на промени в програмата

източник: https://bfunion.bg/

Печат

Додич: Доволен съм от нашия успех

вкл. .

 

ВИДЕО

 

FACEBOOK

НОВИ КОМЕНТАРИ

  • Павка думите са излишни ! Господ да ти прости и лек път в безкрайните зелени терени ! Ти ще оставиш трайна ...

    Прочетете още...

     
  • Благодарим за коментара! Много хора, не ползват фейсбук, правим организация от пролетта да излъчваме ...

    Прочетете още...

     
  • Успех Илиянчо!!!!!

    Прочетете още...

     
  • Скъпи Локомотивци,не трябва да съжаляваме че не сме поканени в ЦИРКА,защото и това начинание на ...

    Прочетете още...