Печат

Програма от 22-ри до 28-ми кръг на Втора лига

вкл. .

bfs

Актуални резултати и класиране вижте тук

 

XXII кръг 17.00 часа

30.03

/петък/

Поморие

-

Оборище Пан.

 

Царско село

-

Ботев Гълъбово

31.03 - 15:00

/събота/

Несебър - Монтана
 

31.03

/събота/

Струмска слава

-

Созопол

 

Литекс

-

Ботев Вр

 

Нефтохимик Бс 1962

-

Локомотив Сф

 

Черноморец Балч

-

Марица Пд

01.04

/неделя/

Локомотив ГО

-

Лудогорец ІІ

 

XXIII кръг 17.00 часа

 

Монтана

-

Поморие

18.30

Диема спорт

05.04 /четвъртък/

Локомотив Сф

-

Черноморец Балч

   
 

Марица Пд

-

Несебър

   

06.04/петък/

Нефтохимик Бс 1962

-

Струмска слава

   
 

Оборище Пан.

-

Литекс

   
 

Ботев Гълъбово

-

Созопол

   
 

Ботев Вр

-

Локомотив ГО

   

07.04 /събота/

Лудогорец ІІ

-

Царско село

15.00

 

 

Отложени срещи

10.03/вторник/

Созопол

-

Литекс

17.00

 

10.03/вторник/

Оборище Пан.

-

Нефтохимик Бс 1962

17.00

 

 

 

XXIV кръг 17.00 часа

14.04 /събота/

Струмска слава

-

Ботев Гълъбово

   
 

Локомотив ГО

-

Оборище Пан.

   
 

Несебър

-

Локомотив Сф

   
 

Черноморец Балч

-

Нефтохимик Бс 1962

   
 

Литекс

-

Монтана

18.00

 

15.04 /неделя/

Поморие

-

Марица Пд

   
 

Созопол

-

Лудогорец ІІ

18.00

 

16.04 /понеделник/

Царско село

-

Ботев Вр

17.00

Диема спорт

 

XXV кръг 17.00 часа

18.04 /сряда/

Черноморец Балч

-

Струмска слава

   
 

Нефтохимик Бс 1962

-

Несебър

   

19.04 /четвъртък/

Монтана

-

Локомотив ГО

   
 

Оборище Пан.

-

Царско село

   
 

Марица Пд

-

Литекс

   
 

Ботев Вр

-

Созопол

   
 

Локомотив Сф

-

Поморие

   
 

Лудогорец ІІ

-

Ботев Гълъбово

   

 

XXVI кръг 17.00 часа

21.04/събота/

Несебър

-

Черноморец Балч

   

22.04 /неделя/

Поморие

-

Нефтохимик Бс 1962

   
 

Локомотив ГО

-

Марица Пд

   
 

Струмска слава

-

Лудогорец ІІ

   
 

Литекс

-

Локомотив Сф

18.00

 
 

Созопол

-

Оборище Пан.

18.00

 

23.04 /понеделник/

Царско село

-

Монтана

17.30

Диема спорт

 

Ботев Гълъбово

-

Ботев Вр

17.30

 

 

XXVII кръг 17.00 часа

28.04 /събота/

Несебър

-

Струмска слава

   
 

Черноморец Балч

-

Поморие

   
 

Нефтохимик Бс 1962

-

Литекс

   
 

Марица Пд

-

Царско село

   
 

Монтана

-

Созопол

   
 

Оборище Пан.

-

Ботев Гълъбово

   
 

Ботев Вр

-

Лудогорец ІІ

   

30.04/понеделник/

Локомотив Сф

-

Локомотив ГО

17.30

Диема спорт

 

XXVIII кръг 18.00 часа

05.05 /събота/

Струмска слава

-

Ботев Вр

   
 

Ботев Гълъбово

-

Монтана

   
 

Локомотив ГО

-

Нефтохимик Бс 1962

   
 

Литекс

-

Черноморец Балч

   
 

Поморие

-

Несебър

   
 

Созопол

-

Марица Пд

19.00

 

06.05 /неделя/

Лудогорец ІІ

-

Оборище Пан.

   

07.05 /понеделник/

Царско село

-

Локомотив Сф

17.30

Диема спорт

            БФС си запазва правото на промени в програмата

Отложената среща от ХVIII-ти кръг на Втора професионална лига между отборите на ФК „Черноморец“ Балчик и ПФК „Лудогорец 2“ Рз, ще се проведе на 11.04/сряда/2018 година от 17.00 часа, вместо на  28.03/сряда/2018 година от 15.30 часа.

източник: http://bfunion.bg/

Share

Добавете коментар


Защитен код
Обнови

ВИДЕО

начало 10:20

FACEBOOK

НОВИ КОМЕНТАРИ

  • Привет, кой размер търсите от големите има 7 пъти XL и XL

    Прочетете още...

     
  • Здравейте. само Локо.:) Трябва ми една фанелканай-голе мия размер "Локо София по света" за началника ...

    Прочетете още...

     
  • Здравейте, Бих искал да изкажа мнение и предложение по темата. Като човек и на мен не ми харесва ...

    Прочетете още...

     
  • Павка думите са излишни ! Господ да ти прости и лек път в безкрайните зелени терени ! Ти ще оставиш трайна ...

    Прочетете още...