Печат

Програма за плейофите на Първа професионална футболна лига

вкл. .

parva liga klasirane redoven sezon 2022 2023

Първа лига 31 кръг – 1-ви кръг плейофи

Разпределение от 1-во до 6-то място

14.05/неделя/

ЦСКА 1948

-

Левски

20.00

Диема спорт

15.05/понеделник/

ЦСКА-София

-

Черно море

18.00

Диема спорт

15.05/понеделник/

Лудогорец

-

Локомотив Пд

20.15

Диема спорт

Разпределение от 7-мо до 10-то място

13.05/събота/

Славия

-

Ботев Пд

20.00

Диема спорт

14.05/неделя/

Арда

-

Локомотив

17.45

Диема спорт

Разпределение от 11-то до 16-то място

12.05 /петък/

Пирин Бл

-

Хебър

17.00

Диема спорт

12.05 /петък/ 

Берое

-

Септември Сф

19.15

Диема спорт

13.05/събота/

Ботев Вр

-

Спартак Вн

17.30

Диема спорт

Първа лига 32 кръг – 2-ри кръг плейофи

Разпределение от 1-во до 6-то място

20.05/събота/

Черно море

-

ЦСКА 1948

17.30

Диема спорт

 

Лудогорец

-

ЦСКА-София

20.15

Диема спорт

21.05/неделя/

Локомотив Пд

-

Левски

20.00

Диема спорт

Разпределение от 7-мо до 10-то място

19.05 /петък/

Славия

-

Арда

17.00

Диема спорт

19.05 /петък/ 

Ботев Пд

-

Локомотив

19.15

Диема спорт

Разпределение от 11-то до 16-то място

21.05/неделя/

Септември Сф

-

Пирин Бл

17.45

Диема спорт

22.05/понеделник/

Спартак Вн

-

Хебър

18.00

Диема спорт

22.05/понеделник/

Ботев Вр

-

Берое

20.15

Диема спорт

Финал - Купа България

24.05 /сряда/

ЦСКА 1948 Кабаков

-

Лудогорец Рз

19.00

Диема спорт

  • Приема предложената програма от 33-ти– Трети до 36-ти - Шести кръг от плейофите на Първа професионална футболна лига, както следва:

Трети кръг /33 кръг/

Разпределение от 1-во до 6-то място

26.05 /петък/        

Левски

-

Черно море

20.30

Диема спорт

27.05 /събота/

ЦСКА-София

-

Локо Пд

21.00

Диема спорт

28.05/неделя/

ЦСКА 1948

-

Лудогорец

21.00

Диема спорт

Разпределение от 7-мо до 10-то място

23.05/вторник/

Локомотив

-

Славия

17.30

Диема спорт

23.05/вторник/

Арда

-

Ботев Пд

20.00

Диема спорт

Разпределение от 11-то до 16-то място

25.05/четвъртък/

Берое

-

Спартак Вн

20.15

Диема спорт

26.05 /петък/        

Хебър Пз

-

Септември Сф

18.00

Диема спорт

27.05 /събота/

Пирин Бл

-

Ботев Вр

18.45

Диема спорт

Втора фаза - четвърти кръг /34 кръг/

Разпределение от 1-во до 6-то място

02.06 /петък/        

Локо Пд

-

Черно море

19.45

Диема спорт

03.06 /събота/

ЦСКА-София

-

ЦСКА 1948

18.00

Диема спорт

03.06 /събота/

Лудогорец

-

Левски

20.30

Диема спорт

Разпределение от 7-мо до 10-то място

29.05/понеделник/

Локомотив

-

Арда

17.30

Диема спорт

29.05/понеделник/

Ботев Пд

-

Славия

20.00

Диема спорт

Разпределение от 11-то до 16-то място

30.05/вторник/

Спартак Вн

-

Септември Сф

20.45

Диема спорт

31.05/сряда/

Ботев Вр

-

Хебър

17.30

Диема спорт

31.05/сряда/

Берое

-

Пирин Бл

19.45

Диема спорт

Втора фаза – пети кръг /35 кръг/

Разпределение от 1-во до 6-то място

07.06/сряда/

ЦСКА 1948

-

Локо Пд

18.45

Диема спорт 3

07.06/сряда/

Левски

-

ЦСКА-София

18.45

Диема спорт

07.06/сряда/

Черно море

-

Лудогорец

18.45

Диема спорт 2

Разпределение от 7-мо до 10-то място

01.06/четвъртък/

Локомотив

-

Ботев Пд

17.30

Диема спорт

01.06/четвъртък/

Арда

-

Славия

20.00

Диема спорт

Разпределение от 11-то до 16-то място

05.06/понеделник/

Пирин Бл

-

Спартак Вн

19.30

Диема спорт 3

05.06/понеделник/

Хебър Пз

-

Берое

19.30

Диема спорт

05.06/понеделник/

Септември Сф

-

Ботев Вр

19.30

Диема спорт 2

Втора фаза - шести кръг /36 кръг/

Разпределение от 7-мо до 10-то място

06.06/вторник/

Ботев Пд

-

Арда

19.30

Диема спорт 2

06.06/вторник/

Славия

-

Локомотив

19.30

Диема спорт

БФС си запазва правото на промени в програмата.

по материали на: https://bfunion.bg

Share

Добавете коментар

Защитен код
Обнови

ВИДЕО

 

FACEBOOK

НОВИ КОМЕНТАРИ