Печат

Програма до края на сезона в ППФЛ

вкл. .

 

programa Maj 2024

Програма за Плейофи от 32/2 – ри до 35/5-ти кръг и 36/6 – ти кръг за разпределение от 7-мо до 10-то място на Първа лига

Плейофи - Втори кръг/32 кръг/

Разпределение от 1-во до 6-то място

10.05/петък/

Крумовград

-

Локомотив Пд

19.15

Диема спорт

11.05 /събота/

Лудогорец

-

ЦСКА София

19.30

Диема спорт

12.05/неделя/

Левски

-

Черно море

19.30

Диема спорт

Плейофи - Втори кръг/32 кръг/

Разпределение от 11-то до 16-то място

 

Берое

-

Пирин

17.00

Диема спорт

13.05 /понеделник/

Етър ВТ

-

Локомотив

17.45

Диема спорт

 

Ботев Вр

-

Хебър

20.15

Диема спорт

Плейофи - Трети кръг/33 кръг/

Разпределение от 1-во до 6-то място

18.05 /събота/

ЦСКА София

-

Крумовград

17.45

Диема спорт

 

Локомотив Пд

-

Левски

20.15

Диема спорт

19.05/неделя/

Черно море

-

Лудогорец

20.30

Диема спорт

Плейофи - Трети кръг/33 кръг/

Разпределение от 7-мо до 10-то място

11.05/събота/

Арда  

-

Ботев Пд

17.00

Диема спорт

10.05/петък/

ЦСКА 1948

-

Славия

16.45

Диема спорт

Плейофи - Трети кръг/33 кръг/

Разпределение от 11-то до 16-то място

17.05 /петък/

Пирин

-

Етър ВТ

15.15

Диема спорт

 

Локомотив

-

Ботев Вр

17.45

Диема спорт

 

Хебър

-

Берое

20.15

Диема спорт

Плейофи - Четвърти кръг/34 кръг/

Разпределение от 1-во до 6-то място

22.05 /сряда/

Крумовград

-

Левски

17.00

Диема спорт

 

Лудогорец

-

Локомотив Пд

19.30

Диема спорт

23.05/четвъртък/

ЦСКА София

-

Черно море

20.15

Диема спорт

Плейофи - Четвърти кръг/34 кръг/

Разпределение от 7-мо до 10-то място

20.05 /понеделник/

Арда  

-

ЦСКА 1948

17.45

Диема спорт

 

Славия

-

Ботев Пд

20.15

Диема спорт

Плейофи - Четвърти кръг/34 кръг/

Разпределение от 11-то до 16-то място

21.05 /вторник/

Етър ВТ

-

Ботев Вр

16.30

Диема спорт

 

Берое

-

Локомотив

18.45

Диема спорт

 

Пирин

-

Хебър

21.00

Диема спорт

Плейофи - Пети кръг/35 кръг/

Разпределение от 1-во до 6-то място

26.05 /неделя/

 Черно море

-

Крумовград

20.30

Диема спорт

 

Локомотив Пд

-

ЦСКА София

20.30

Диема спорт

 

Левски

-

Лудогорец

20.30

Диема спорт

Плейофи - Пети кръг/35 кръг/

Разпределение от 7-мо до 10-то място

23.05/четвъртък/

Арда  

-

Славия

15.15

Диема спорт

 

ЦСКА 1948

-

Ботев Пд

17.45

Диема спорт

Плейофи - Пети кръг/35 кръг/

Разпределение от 11-то до 16-то място

25.05 /събота/

Хебър

-

Етър ВТ

20.30

Диема спорт

 

Локомотив

-

Пирин

20.30

Диема спорт

 

Ботев Вр

-

Берое

20.30

Диема спорт

Плейофи - Шести кръг/36 кръг/

Разпределение от 7-мо до 10-то място

27.05/понеделник/

Славия

-

ЦСКА 1948

20.00

Диема спорт

 

Ботев Пд

-

Арда  

20.00

Диема спорт

 БФС си запазва правото на промени в програмата.

източник: https://bfunion.bg

Share

Добавете коментар

Защитен код
Обнови