Печат

Програма за третият кръг във Втора лига

вкл. .

ball 2016

Спортно-техническата комисия към БФС определи точните дати и часове на двубоите от третия кръг във Втора професионална лига. Локомотив ще играе с Лудогорец в неделя на 11 август от 18:00 часа,. Шест от осемте мача ще се изиграят събота.

11 август, събота, 18:00 часа:

Струмска слава - Ботев (Гълъбово)
Несебър - Царско село
Черноморец (Балчик) - Монтана

11 август, събота, 19:00 часа:

Локомотив (Горна Оряховица) - Добруджа
Пирин (Благоевград) - Поморие

11 август, събота, 20:00 часа:

Кариана (Ерден) - ЦСКА 1948

12 август, неделя, 18:00 часа

Локомотив (София) - Лудогорец 2

13 август, понеделник, 18:00 часа

Литекс - Арда (Кърджали)

Заб.: БФС си запазва правото на промени в програмата и в зависимост от представянето на участниците в европейските турнири. Програмата на Първа лига и Втора лига включително са съгласувани с БПФЛ и "Футбол Про Медиа".

Печат

Програма за 29- ти и 30-ти кръг на Втора лига

вкл. .

Lokomotiv Iagodina 201307

- Срещата от ХXVIII-ми кръг на Втора професионална лига между отборите на ФК „Струмска слава“ Радомир  и ПСФК „Ботев Враца“ поради наложено наказание „лишаване от домакинство“ на ФК „Струмска слава“ Радомир  , ще се проведе на 06.05/неделя/2018 г от 18.00 часа на стадион ДИТ-Драгалевци гр.София, вместо на 05.05/събота/2018 г от 18.00 часа.

            - Срещата от ХXVIII -ми кръг на Втора професионална лига между отборите на ПФК „Лудогорец II“ Рз  и ФК „Оборище“ Панагюрище, ще се проведе по програма на 07.05/понеделник/2018 г от 18.00 часа вместо на 06.05/неделя/2018 г от 18.00 часа.

XXIX кръг 18.00 часа

13.05 /неделя/

Поморие

-

Струмска слава

   
 

Несебър

-

Литекс

   
 

Черноморец Балч

-

Локомотив ГО

   
 

Нефтохимик Бс 1962

-

Царско село

   
 

Локомотив

-

Созопол

   
 

Марица Пд

-

Ботев Гълъбово

   
 

Монтана

-

Лудогорец ІІ

   
 

Оборище Пан.

-

Ботев Вр

   

XXX кръг 17.15 часа

19.05 /събота/

Струмска слава

-

Оборище Пан.

   
 

Ботев Вр

-

Монтана

17.15

Диема спорт

 

Ботев Гълъбово

-

Локомотив

   
 

Созопол

-

Нефтохимик Бс 1962

   
 

Царско село

-

Черноморец Балч

   
 

Локомотив ГО

-

Несебър

   
 

Литекс

-

Поморие

   
 

Лудогорец ІІ

-

Марица Пд

   

            Програмата за срещите от 33 - ти до 36-ти кръг на Първа лига и за 29-ти и 30-ти кръг включително са съгласувани с БПФЛ и Футбол Про Медиа.

БФС си запазва правото на промени в програмата

източник: https://bfunion.bg/

Печат

Програмата на втора лига до края на 2017 година

вкл. .

detoigrae

XV кръг

18 ноември 2017, събота, 14:30 ч:
Оборище (Панагюрище) - Струмска слава 1927 (Радомир)
Локомотив (София) - Ботев (Гълъбово)
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Созопол (Созопол)
Черноморец (Балчик) - Царско село 2015 (София)
Несебър (Несебър) - Локомотив (Горна Оряховица)

Печат

Програма Втора Лига 12-15 кръг и 1/8 финали Купа на България

вкл. .

Купа България 1/8 финал

24.10 /вторник/

Царско село

-

Ботев Пд

15.00

Диема спорт

 

Литекс

-

Локомотив Сф

17.00

 
 

Дунав Рс

-

Струмска слава

18.00

 
 

ЦСКА-София

-

Ботев Враца

18.00

Диема спорт

25.10 /сряда/

Монтана

-

Левски Сф  

15.00

Диема спорт

 

Славия Сф

-

Локомотив Пд

17.30

 

26.10/четвъртък/

Етър ВТ

-

Септември Сф

18.00

 
 

Лудогорец

-

Берое

19.00

Диема спорт

 

XII кръг

20.10 /петък/

Локомотив ГО

-

Локомотив Сф

15.45

Диема спорт

 

Струмска слава

-

Несебър

16.00

 
 

Литекс

-

Нефтохимик Бс 1962

16.00

 
 

Царско село

-

Марица Пд

16.00

 
 

Созопол

-

Монтана

17.00

 

21.10/събота/

Лудогорец ІІ

-

Ботев Вр

16.00

 

22.10 /неделя/

Поморие

-

Черноморец Балч

16.00

 
 

Ботев Гълъбово

-

Оборище Пан.

16.00

 

 

Втора лига

XIII кръг 16.00

28.10 /събота/

Локомотив Сф

-

Царско село

14.45

Диема спорт

 

Ботев Вр

-

Струмска слава

16.00

 
 

Монтана

-

Ботев Гълъбово

16.00

 
 

Марица Пд

-

Созопол

16.00

 
 

Нефтохимик Бс 1962

-

Локомотив ГО

16.00

 
 

Черноморец Балч

-

Литекс

16.00

 

29.10 /неделя/

Несебър

-

Поморие

15.00

 

30.10/понеделник/

Оборище Пан.

-

Лудогорец ІІ

15.00

 

XIV кръг

03.11/петък/

Лудогорец ІІ

-

Монтана

14.30

 

04.11 /събота/

Струмска слава

-

Поморие

14.30

 
 

Локомотив ГО

-

Черноморец Балч

14.30

 
 

Царско село

-

Нефтохимик Бс 1962

14.30

 
 

Ботев Гълъбово

-

Марица Пд

14.30

 
 

Ботев Вр

-

Оборище Пан.

14.30

 
 

Созопол

-

Локомотив Сф

15.30

 

05.11 /неделя/

Литекс

-

Несебър

13.00

Диема спорт

XV кръг

18.11 /събота/

Оборище Пан.

-

Струмска слава

14.30

 
 

Локомотив Сф

-

Ботев Гълъбово

14.30

 
 

Нефтохимик Бс 1962

-

Созопол

14.30

 
 

Черноморец Балч

-

Царско село

14.30

 
 

Несебър

-

Локомотив ГО

14.30

 

19.11 /неделя/

Монтана

-

Ботев Вр

12.30

Диема спорт

 

Марица Пд

-

Лудогорец ІІ

14.30

 
 

Поморие

-

Литекс

14.30

 

БФС си запазва правото на промени в програмата

            Програмата за 1/8 финал купа България и от 12 - ти до 15-ти кръг на Втора лига включително са съгласувани с БПФЛ и Футбол Про Медиа.

източник: http://bfunion.bg/

Подобни публикации

Моля, изберете някоя от статиите.


ВИДЕО

FACEBOOK

НОВИ КОМЕНТАРИ

  • Ciao a tutti vengo dall'italia

    Прочетете още...

     
  • Привет, кой размер търсите от големите има 7 пъти XL и XL

    Прочетете още...

     
  • Здравейте. само Локо.:) Трябва ми една фанелканай-голе мия размер "Локо София по света" за началника ...

    Прочетете още...

     
  • Здравейте, Бих искал да изкажа мнение и предложение по темата. Като човек и на мен не ми харесва ...

    Прочетете още...