Печат

Класиране в държавните първенства и Купите на България - Сезон 2019

вкл. .

vodna topka Lokomotiv shampion 2019

Напомняме,че за трета поредна година Локомотив е шампион при мъжете.

 

КРАЙНО КЛАСИРАНЕ 2019 Г. ДЪРЖАВНИ ПЪРВЕНСТВА И КУПИ БЪЛГАРИЯ

ДЕЦА U11 /08+/, КУПА БФВТ

1. КПС “ВАРНА” – ВАРНА

2. КВТ “ТИЧА” – ВАРНА

3. КВТ “ЛОКОМОТИВ Н.Н.” – СОФИЯ

4. КВР “СЛАВИЯ” – СОФИЯ

5. КВС “ БУРГАС - БУРГАС

6. КВТ “ЦДНА 2013” – СОФИЯ

7. СКВТ “БОТЕВ” – ВРАЦА

8. КВТ “ЛЕВСКИ “ – СОФИЯ

9. СКВТ “НЕПТУН “ – БУРГАС

10.КВТ “ЦСКА” – СОФИЯ

11.СКВТ “ЛОКОМОТИВ “ – РУСЕ

 

ДЕЦА U13 /06-07/, ДЪРЖАВНО ПЪРВЕНСТВО

1. КВТ “КОМОДОР” – ВАРНА

2. КВТ “ЧЕРНОМОРЕЦ “ – БУРГАС

3. КВТ “ЧЕРНО МОРЕ 1948” – ВАРНА

4. КВТ “ЛЕВСКИ “ – СОФИЯ

5. СКВТ “НЕПТУН” – БУРГАС

6. СКВТ “БОТЕВ” – ВРАЦА

7. КПС “ВАРНА” – ВАРНА

8. КВТ “СЛАВИЯ” – СОФИЯ

9. КВТ “ЦСКА” – СОФИЯ

10.КВТ “ТИЧА” – ВАРНА

11.КВС “БУРГАС” – БУРГАС

12.КВТ “ЦДНА 2013” –СОФИЯ

13.СКВТ “ЛОКОМОТИВ” – РУСЕ

14.СК “АКВА СПОРТ” – ВАРНА

15.СКПС “БОТЕВ” – ВРАЦА

16.КВТ “АРДА 2008” – КЪРДЖАЛИ

 

МОМЧЕТА U15 /04-05/ ДЪРЖАВНО ПЪРВЕНСТВО

1. КВТ “ ЧЕРНОМОРЕЦ “ - БУРГАС

2. КПС “ВАРНА” - ВАРНА

3. КВТ “ ЧЕРНО МОРЕ1948 “ – ВАРНА

4. СК “ АКВА СПОРТ “ - ВАРНА

5. СКПС “БОТЕВ2000” – ВРАЦА

6. КВТ “ЦСКА” – СОФИЯ

7. СКВТ “БОТЕВ” – ВРАЦА

8. КВТ “ЛЕВСКИ” – СОФИЯ

9. КВТ “КОМОДОР” – ВАРНА

10.СКВТ “ЛОКОМОТИВ “ - РУСЕ

11.КВТ “ СЛАВИЯ” - СОФИЯ

12.СКВТ “НЕПТУН “ - БУРГАС

13.КВТ “ ЛОКОМОТИВ “ – СОФИЯ

14.КВТ “АРДА2008 “ - КЪРДЖАЛИ

15.КВТ “ЦДНА2013 “ - СОФИЯ

 

ЮНОШИ МЛАДША U17 /02-03/, ДЪРЖАВНО ПЪРВЕНСТВО

1. КПС “ВАРНА” – ВАРНА

2. КВТ “ЧЕРНО МОРЕ 1948” – ВАРНА

3. КВТ “СЛАВИЯ” – СОФИЯ

4. КВТ “ЧЕРНОМОРЕЦ” – БУРГАС

5. КВТ “КОМОДОР” – ВАРНА

6. СКПС “БОТЕВ 2000” - ВРАЦА

7. СК “АКВА СПОРТ” - ВАРНА

8. КВТ “ТИЧА” - ВАРНА

9. КВТ “ЛЕВСКИ” – СОФИЯ

10.КВТ “ЛОКОМОТИВ Н.Н.” -СОФИЯ

11.КВТ “АРДА 2008” – КЪРДЖАЛИ

 

ЮНОШИ СТАРША U19 /00-01/, ДЪРЖАВНО ПЪРВЕНСТВО

1. КПС “ВАРНА” – ВАРНА

2. КВТ “ЛОКОМОТИВ Н.Н.” – СОФИЯ

3. КВТ “СЛАВИЯ” – СОФИЯ

4. КВТ “КОМОДОР” – ВАРНА

5. КВТ “ТИЧА” – ВАРНА

6. СК “ АКВА СПОРТ” – ВАРНА

7. КВТ “ЦСКА” – СОФИЯ

 

МЪЖЕ, ДЪРЖАВНО ПЪРВЕНСТВО

1. КВТ “ЛОКОМОТИВ Н.Н. – СОФИЯ

2. КПС “ВАРНА” – ВАРНА

3. СК “АКВА СПОРТ” – ВАРНА

4. КВТ “ЦСКА” – СОФИЯ

5. КВТ “СЛАВИЯ” – СИФИЯ

6. КВТ “КОМОДОР” – ВАРНА

7. КВТ “ЧЕРНО МОРЕ 1948” – ВАРНА

8. КВТ “ЧЕРНОМОРЕЦ “ – БУРГАС

9. КВТ “ЛЕВСКИ “ – СОФИЯ

 

ДЕВОЙКИ U17 /02-03/, ДЪРЖАВНО ПЪРВЕНСТВО

1. СКПС “БОТЕВ 2000”–ВРАЦА

2. КВТ “ЛОКОМОТИВ Н.Н.” – СОФИЯ

3. КВТ “ ЧЕРНОМОРЕЦ “ – БУРГАС

4. КВТ “ АРДА 2008 “ – КЪРДЖАЛИ

5. КПС “ВАРНА” – ВАРНА

6. КВС “БУРГАС” - БУРГАС

 

Свали класиранията за 2019 г. ТУК:

http://loko-nnanov.com/uploads/%202019.doc

Печат

Момичета U14 в спор за местата 5-8, гледайте на живо

вкл. .

loko girls U14 Samokov2019

Груповата фаза на финалите на Държавното първенство по баскетбол за момичета до 14-годишна възраст, приключи с изключително интересния двубой между Локомотив София и Монтана 2003. Състезателките на Монтана (шампион при жените в последните няколко години) надвиха с 56:50 т. Мачът премина през доста обрати и се реши в последните минути. Срещата се проведе в малката зала на "Арена Самоков" при крайно неподходящи условия за игра и пред над 100 човека публика. Много от момичета от Локомотив са с година по-малки от съперниците си, което се оказа решаващо за амплитудите в играта им. След като победиха категорично фаворита в групата Левски, една победа срещу Монтана ги изпращаше на полуфинал срещу Славия (който бе победен от Локомотив на квалификациите в София) и им отваряше път към финала. Добър урок за младият ни тим, пред който е бъдещето.

вижте повече за целия турнир на http://viasport.bg/ кликвайки тук

Отбор M П З ГР Точ M П З ГР Точ M П З ГР +/- Точ Пор.
1 Левски (14) 2 2 0 114:95 4 3 2 1 153:145 5 5 4 1 267:240 27 9 Поб. 3
2 Черноморец 2014 (14) 3 2 1 152:133 5 2 2 0 112:109 4 5 4 1 264:242 22 9 Поб. 4
3 Монтана 2003 (14) 2 1 1 106:107 3 3 2 1 146:146 5 5 3 2 252:253 -1 8 Заг. 1
4 Локомотив София (14) 3 1 2 162:148 4 2 2 0 110:80 4 5 3 2 272:228 44 8 Поб. 1
5 НСА (14) 3 1 2 140:166 4 2 0 2 87:89 2 5 1 4 227:255 -28 6 Заг. 2
6 Черно море Одесос (14) 2 0 2 89:112 2 3 0 3 153:194 3 5 0 5 242:306 -64 5 Заг. 5

Въпреки, че е с най-добър точков актив Локомотив остана четвърти в класирането на група А и днес момичетата ще играят в полуфиналите за местата 5-8. Съперник е тима на Асеновец 2005 от Асеновград. Гледайте мачовете  в официалния канал на БФБаскетбол в YouTube кликвайки тук.

МОМИЧЕТА до 14г. - Финален турнир | Полуфинали
1
31 28-06-2019
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Монтана 2003

Нефтохимик 2010

  Дияна Танева Стоянова
Надежда Томова Петрова
Тодор Димитров Иванов
Boxscore
32 28-06-2019
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Асеновец 2005

Локомотив София

  Елена Златева Попова
Диляна Емилова Митева
Тодор Димитров Иванов
Boxscore
33 28-06-2019
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Левски

Славия

  Зоя Методиева Станоева
Мария Красимирова Георгиева
Данаил Недялков
Boxscore
34 28-06-2019
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Рилски спортист

Черноморец 2014

  Мартина Орлинова Николова- Графам
Веселина Иванова Иванова
Данаил Недялков
Boxscore
Печат

Девойките U17 спечелиха сребро на държавното

вкл. .

lokomotiv devojki u17 2019

Девойките на Локомотив НН, спечелиха сребърните медали в държавното първенство по водна топка за възрастта U17. Ботев 2000 спечелиха трета поредна титла, като отборът, воден от Венетка Начева, триумфира пред собствена публика във Враца, след като спечели и петте си мача и в третия кръг на шампионата. Така стигна до титлата с пълен актив от точки. В последния си двубой врачанки изоставаха до началото на четвъртата част от отбора на Локомотив Никола Нанов (тр. Васил Нанов и Андрей Сушков). Когато от игра напусна за три лични нарушения една от основните състезателки на столичния тим, домакините наложиха волята си и в крайна сметка спечелиха убедително.

За втора поредна година в шампионата играха отборите на 6 клуба, което е сравнително добър атестат за разпространението на водната топка сред нежния пол у нас.

Резултати във Враца

ПетъкЛокомотив НН – КПС Варна 13-6, Ботев 2000 – КВС Бургас 21-3, Арда 2008 – Черноморец 6-13

Събота – Ботев 2000 – КПС Варна 15-3, КВС Бургас – Черноморец 3-14, Локомотив НН – Арда 2008 10-5, КПС Варна – Арда 2008 4-8, Ботев 2000 – Черноморец 17-12, Локомотив НН – КВС Бургас 13-1

Неделя – КПС Варна – КВС Бургас 15-4, Черноморец – Локомотив НН 11-12, Ботев 2000 – Арда 2008 11-1, Черноморец – КПС Варна 20-11, Арда 2008 – КВС Бургас 15-1, Ботев 2000 – Локомотив НН 16-8

Крайно класиране

1. Ботев 2000 – 45 точки

2. Локомотив НН – 33 точки

3. Черноморец – 24 точки

4. Арда 2008 – 24 точки (по-лоша голова разлика)

5. КПС Варна – 9 точки

6. КПС Бургас – 0 точки

Подобни публикации

Моля, изберете някоя от статиите.


ВИДЕО

 

FACEBOOK

НОВИ КОМЕНТАРИ

  • Привет, кой размер търсите от големите има 7 пъти XL и XL

    Прочетете още...

     
  • Здравейте. само Локо.:) Трябва ми една фанелканай-голе мия размер "Локо София по света" за началника ...

    Прочетете още...

     
  • Здравейте, Бих искал да изкажа мнение и предложение по темата. Като човек и на мен не ми харесва ...

    Прочетете още...

     
  • Павка думите са излишни ! Господ да ти прости и лек път в безкрайните зелени терени ! Ти ще оставиш трайна ...

    Прочетете още...