Печат

Tурнир в памет на баскетболната легенда Емануил Гяуров

вкл. .

Трети баскетболен турнир в памет на Емануил Гяуров и други велики играчи на Локомотив (София) организира ОСК.

Синът му днес е треньор на младите имена в баскетболния тим на „червено-черните“.

Заедно с надеждите на баскетбола, е и неговата съпруга Вера Гяурова – носител на първия медал от европейско първенство по баскетбол за Локомотив (София).

вижте снимки от турнира на http://vitoshanews.com кликвайки тук.

Печат

Момичетата стартираха с победа, днес играят и дерби с Монтана

вкл. .

Basket ball

Момичетата до 12 г. започнаха финалния турнир в Арена Самоков с убедителна победа над Светкавица (Търговище) с 57:30. Днес предстоят два двубоя, като първия ни съперник ще бъде Септември 97, а от 14:30 следва двубой с детския отбор на шампиона на България - Монтана 2003 (извиняваме се за грешната информация, че двубоят е на 07.062018). Припомняме, железните момичета бяха безапелационен победил сред всички Софийски отбори в регионалния шампионат Баскетбол - момичетата до 12 г. Локомотив завършиха без загуба в зона Витоша

Резултати, програма и класиране

ФИНАЛЕН ТУРНИР - МОМИЧЕТА 12г. | ГРУПА - А
1
1 07-06-2018
гр.Самоков
з. Арена Самоков - 2
Локомотив София

Светкавица - Сдружение

57

30

Михаил Ангелов Михайлов
Нанко Генадиев Красимиров
Милуш Русев Маринов
Boxscore
2 07-06-2018
гр.Самоков
з. Арена Самоков - 2
Монтана 2003

Септември 97

48

27

Александра Стефанова Минчева
Христо Чанков Христов
Димитър Иванов Станчев
Boxscore
3 08-06-2018
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Септември 97

Локомотив София

09:30   Boxscore
4 08-06-2018
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Светкавица - Сдружение

Монтана 2003

11:00   Boxscore
5 08-06-2018
гр.Самоков
з. Арена Самоков - 2
Локомотив София

Монтана 2003

14:30   Boxscore
6 08-06-2018
гр.Самоков
з. Арена Самоков - 2
Септември 97

Светкавица - Сдружение

16:00   Boxscore
Класиране
  Отбор С П З Т. Разл. T
1 Локомотив София 1 1 0 57:30 2
2 Монтана 2003 1 1 0 48:27 2
3 Септември 97 1 0 1 27:48 1
4 Светкавица - Сдружение 1 0 1 30:57 1
ФИНАЛЕН ТУРНИР - МОМИЧЕТА 12г. | ГРУПА - Б
7 07-06-2018
гр.Самоков
з. Арена Самоков - 2
Нефтохимик 2010

Академик 17

62

23

Недко Николаев Колев
Диляна Емилова Митева
Димитър Иванов Станчев
Boxscore
8 07-06-2018
гр.Самоков
з. Арена Самоков - 2
Черноморец 2014

Миньор - Баскетболна школа

56

39

Михаил Ангелов Михайлов
Адриан Пламенов Белишки
Милуш Русев Маринов
Boxscore
9 08-06-2018
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Миньор - Баскетболна школа

Нефтохимик 2010

12:30   Boxscore
10 08-06-2018
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Академик 17

Черноморец 2014

14:30   Boxscore
11 08-06-2018
гр.Самоков
з. Арена Самоков - 2
Нефтохимик 2010

Черноморец 2014

17:30   Boxscore
12 08-06-2018
гр.Самоков
з. Арена Самоков - 2
Миньор - Баскетболна школа

Академик 17

19:00   Boxscore
Класиране
  Отбор С П З Т. Разл. T
1 Нефтохимик 2010 1 1 0 62:23 2
2 Черноморец 2014 1 1 0 56:39 2
3 Миньор - Баскетболна школа 1 0 1 39:56 1
4 Академик 17 1 0 1 23:62 1
ФИНАЛЕН ТУРНИР - МОМИЧЕТА 12г. | ГРУПА - В
13 07-06-2018
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Рилски спортист

Левски

57

17

Недко Николаев Колев
Димитър Филчев Филев
Милуш Русев Маринов
Boxscore
14 08-06-2018
гр.Самоков
з. Арена Самоков - 2
Левски

Шампион 2006 - СК

09:30   Boxscore
15 08-06-2018
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Шампион 2006 - СК

Рилски спортист

16:00   Boxscore
Класиране
  Отбор С П З Т. Разл. T
1 Рилски спортист 1 1 0 57:17 2
2 Левски 1 0 1 17:57 1
ФИНАЛЕН ТУРНИР - МОМИЧЕТА 12г. | ГРУПА - Г
16 07-06-2018
гр.Самоков
з. Арена Самоков
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Шумен

53

36

Недко Николаев Колев
Диляна Емилова Митева
Милуш Русев Маринов
Boxscore
17 07-06-2018
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Асеновец 2005

Славия

45

42

Димитър Филчев Филев
Даниел Йорданов Стефанов
Милуш Русев Маринов
Boxscore
18 08-06-2018
гр.Самоков
з. Арена Самоков - 2
Славия

ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

11:00   Boxscore
19 08-06-2018
гр.Самоков
з. Арена Самоков - 2
Шумен

Асеновец 2005

12:30   Boxscore
20 08-06-2018
гр.Самоков
з. Арена Самоков
ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ

Асеновец 2005

17:30   Boxscore
21 08-06-2018
гр.Самоков
з. Арена Самоков
Славия

Шумен

19:00   Boxscore
Класиране
  Отбор С П З Т. Разл. T
1 ДУНАВ РУСЕ 2016 - СКБ 1 1 0 53:36 2
2 Асеновец 2005 1 1 0 45:42 2
3 Славия 1 0 1 42:45 1
4 Шумен 1 0 1 36:53 1

 

Първите два отбора от всяка група ще играят четвъртфинали в събота.

източник на резултати, програма и класиране: http://basketball.bg/

Подобни публикации

Моля, изберете някоя от статиите.


ВИДЕО

начало 15:20

FACEBOOK

НОВИ КОМЕНТАРИ

  • Привет, кой размер търсите от големите има 7 пъти XL и XL

    Прочетете още...

     
  • Здравейте. само Локо.:) Трябва ми една фанелканай-голе мия размер "Локо София по света" за началника ...

    Прочетете още...

     
  • Здравейте, Бих искал да изкажа мнение и предложение по темата. Като човек и на мен не ми харесва ...

    Прочетете още...

     
  • Павка думите са излишни ! Господ да ти прости и лек път в безкрайните зелени терени ! Ти ще оставиш трайна ...

    Прочетете още...