Печат

Сребърен медал за Лозан Димитров

вкл. .

lozan dimitrov planinsko U18 2021

На 25.04.2021 г. състезателят на КЛА Локомотив Никола Карапетров, Лозан Димитров спечели сребърен медал от националния шампионат по планинско бягане за юноши под 18 г.


Печат

Лекоатлетите на Локомотив с призови класирания

вкл. .

leka atletika lokomotiv sofia 2020

След края на КОВИД-19 блокадата лекоатлетите на Локомотив Никола Карапетров спечелиха редица призови места:

Международен Шосеен Лекоатлетически Пробег "Кольо Фичето" гр. Дряново
Никол Райкова - 1-во място момичета 2007-2008г.

Планинско бягане гр. Дряново
Лозан Димитров под 18г. - 2-ро място
Янислава Маринова под 16г. -5-то място
Николай Пашов под 20г.

5km run - 22.09.2020 г.
4-то място за Лозан Димитров
11-то място за Николай Пашов
20-то място за Янислава Маринова

" Открий шампиона в теб"
3-то място за Никол Асенова на турнира на Ивет Лалова
7-мо място за Никол Райкова

Балкански шампионат по маратон и полумаратон
1-во място за Росен Лилов на Полумаратон

Балканиада в Турция под 20 години.
Росалия Рангелова-8мо място.

МАРАТОН КЮСТЕНДИЛ -13.09.2020
Илия Куцаров-4ти

5km run - 12.09.2020 г.
Лозан Димитров-6ти
Митко Маншонов-25ти

Национален шампионат под 20 г.
Златно отличие за Росалия Рангелова.

Печат

ВИДЕО: Росалия Рангелова шампион на България и 4-та на Балканиадата

вкл. .

rosalia rangelova

Въпитаничката на Локомотив София-Никола Карапетров Росалия Рангелова (2001),  (9,10) - 8,98 спечели титлата на България на 60 м бягане с препятствия в зала при девойките до 20 години. На последвалата Балканиада Рангелова завърши четвърта, катос  медали за страната ни се окичиха Александра Начева, Добромир Николов и Веселин Живков.

Печат

Стефани Стоянова със сребърен медал

вкл. .

stefani stoianova

Стефани Стоянова със сребърен медал на Нацоналния шампионат по планинско бягане, който се проведе в гр. Тетевен на 8 май. Тя е с покрит норматив за Балкански шампионат, който предстои в събота на 18 май в Румъния.

източник+още снимки: https://nrilski153.org/

Печат

Национален шампионат по планинско бягане

вкл. .

Стефани Стоянова - Национална шампионка на планинско бягане за девойки под 18г., си подсигури участие на Световно първенство по планинско бягане. Николай Пашов се представи блестящо на първото си участие по Планинско бягане при юношите под 18г.

източник: https://nrilski153.org/

Печат

КЛА Локомотив София Никола Карапетров с отлично представяне на 36-тия крос „Ивайло“

вкл. .

ivajlo 2018

Повече от 300 атлети взеха участие в едно от най-старите лекоатлетически състезания у нас и на Балканите – крос “Ивайло“.  Победител при мъжете на 10 км стана Иво Балабанов от „Атлет“ – Мездра, който измина дистанцията от 10 км за 34:54 мин. На втора позиция завърши румънецът Трандафир Емануел, а трети е Илия Куцаров от „Локомотив София – Никола Карапетров“. Сред предварителните фаворити бе и Митко Ценов, който обаче не завърши състезанието заради болки в коляното.

Стефани Стоянова  спечели първо място при девойките под 18 г.  на 3000м. Кристина Георгиева се нареди на второ място  при момичета под 16 г., на 2000м. ,  бронза грабна Лилия Ивтиминова.

 

 

Ето и цялото класиране в различните възрастови групи: 

    класиране мъже    
Класир. име и фамилия  г. клуб
1.   2845 Иво Балабанов 97 СК “ АТЛЕТ“ -Мездра
2.   1 Trandafir Emanuel-Marian 93 Румъния
3.   2217 Илия Куцаров 86 КЛА Локомотив София Никола Карапетров
    класиране жени    
Класир. име и фамилия  г. клуб
1.   2600 Маринела Нинева 93 КЛА „ЛОКОМОТИВ“ ДРЯНОВО
2.   2112 Моника Георгиева 94 ЛК Локомотив 2010-Г.Оряховица
3.   1499 Мая Недялкова 90 ССК „СТРАТЕШ АТЛЕТИК“ ЛОВЕЧ
    юноши старша    
Класир. име и фамилия  г. клуб
1.   263 Иван Иванов 0 СК СУПЕР СПОРТ
2.   1400 Трифон Илиев 0 СКЛА „ШУМЕН“ – гр. ШУМЕН
3.   3039 Владислав Михайлов 0 ЛК „Атлетик – 90“ гр. Луковит
    девойки старша    
Класир. име и фамилия  г. клуб
1.   2833 Дева-Мария Драгиева 2000 СК “ АТЛЕТ“ -Мездра
2.   747 Девора Аврамова 2000 АК Орловец 93 Габрово
3.   1407 Денислава Борисова 2000 СКЛА „ШУМЕН“ – гр. ШУМЕН
    юноши младша    
Класир. име и фамилия  г. клуб
1.   1394 Мелих Мустафа 2002 СКЛА „ШУМЕН“ – гр. ШУМЕН
2.   2788 Георги Арсов 2001 ЛК “ЛОКОМОТИВ 55“
3.   2835 Иван Драгановски 2001 СК “ АТЛЕТ“ -Мездра
    девойки младша    
Клас. име и фамилия  г. клуб
1.   2202 Стефани Стоянова 1 КЛА Локомотив София Никола Карапетров
2.   765 Маргарита Радева 1 АК Орловец 93 Габрово
3.   1389 Петина Христова 2 СКЛА „ШУМЕН“ – гр. ШУМЕН
    момчета под 16    
Класир. име и фамилия  г. клуб
1.   1655 Станислав Рашков 2003 СК „Атлетика 2012“ – Велико Търново
2.   130 Венцислав Трайков 2004 КЛА“Загорец“ Нова Загора
3.   2966 Асен Статев 2003 АК Орловец 93 Габрово
    момичета под 16    
Класир. име и фамилия  г. клуб
1.   759 Ева Петкова 3 АК Орловец 93 Габрово
2.   2205 Кристина Георгиева 4 КЛА Локомотив София Никола Карапетров
3.   2208 Лилия Ивтиминова 5 КЛА Локомотив София Никола Карапетров

използвани са метериали и от: http://www.atletikabg.com

Подобни публикации

Моля, изберете някоя от статиите.


ВИДЕО

FACEBOOK

НОВИ КОМЕНТАРИ

  • Хем сме най-красиви, хем сме най-добри :-)

    Прочетете още...

     
  • Скоро минавайки покрай това пространство точно за почистване си мислех...ще се опитам да дойда и ...

    Прочетете още...

     
  •  
  • Написах го и във Фейса, защото това трябва да се знае и да се помни. Ермила Попова е първата българска ...

    Прочетете още...