Доклад от мача: ФК Локомотив София - ФК Витоша Бистрица | 8 | Приятелски срещи лято 2016

Час Събитие
91COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Край на мача. Загуба за Локомотив след много грешки в защита през второто полувреме.
89COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...След ъглов удар и колективна грешка 2:3
82COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Локомотив владее повече топката, Витоша се опитваа с бързи атаки да използва отворените пространства
75COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Смените направени на полувремето във Витоша значително подобриха играта на Витоша
70COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Две възможностисе открихя пред Бонев, но той не успя да се възполза. Далечен шут на футболис от Витошя преминя опясно близо до десния страничен стълб.
63COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Вратаря на Локомотив шутира слабо топката попадна във футболист на Витоша, той подаде на свой съотборник, който от 20 метра отбеляза под плонжа на лошо пласиралия се вратар.
60COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Двама футболисти на Локомотив се разминаха с топката и не успяха да отбележат. Витоша направиха бърза атака и отбелязаха за 2:1
55COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Гол на Витоша е отменен заради засада
48COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Второто полувреме започна с два далечни удара на Витиша избити от вратаря на Локомотив
45COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Край на първото полувреме Локомотив води с 2:0
43COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Футболист на Локомотив пресече пас ня вратаря на Витоша, след което стреля, шутът му бе спасен, но топката посрещна Пеев, който на отбеляза за 2:0.
40COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Хубава акция изведе Мисяк сам срещу вратаря и той не дгреши 1:0
30COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Далечен шут на футболист от Витоша, но вратаря на Локомотив бе на място и улови топката.
25COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Отлична възможност за Локомотив, но двама футболисти не се успяха да взаимодействат пред вратата.
15COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Двубоя протича равностойно с по две опасности пред двете врати
01COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Начало на двубоя пред около 250 зрители на стадион Локомотив