ВПЛ

Добавен на Петък, 29 Ноември 2019 / Новини А отбор
Tags: втора лига, Хебър, ВПЛ, 17 кръг, 2019
В последен кръг за полусезона и предпоследно домакинство за 2019 година железничарите посрещат Хебър. Двубоят е от голяма важност за Локомотив, да подкрепим железничарите в битката за първите места.   [ +++ ]
Tags: Втора лига, Кариана, ВПЛ, 2019, Илиян Стефанов
Локомотив победи Кариана с 2:0 в двубой от 15 кръг на ВПЛ, верни на традицията на живо развитието на двубоя. Железничарите изиграха силен двубой. Резултатът бе открит от Цветомир Вачев в 29-ата минута. Шест минути по-късно преднината бе удвоена. При един далечен удар топката срещна гредата, а при добавката Светослав Диков я прати за втори път в мрежата. И при двата гола се отличи Илиян Стефанов, който направи силен мач. През втората част Локомотив пропусна да направи резултата класически. Кариана също бе близо до гол, но Ивайло Василев с няколко отлични намеси запази вратата си суха. Подробности за развитието на двубоя вижте кликвайки тук!   [ +++ ]
Добавен на Неделя, 10 Ноември 2019 / Двубои А отбор
Tags: НА ЖИВО, Кариана, ВПЛ
Следете на живо развитието на двубоя кликвайки тук! [ +++ ]
Добавен на Четвъртък, 07 Ноември 2019 / Новини А отбор
Tags: ВПЛ, Кариана, 15 кръг, 2019, Втора лига
В неделя на емблематичния 10 ноември, но не 1989, а 2019 година Локомотив ще играе с отбора на Кариана (Ерден) в град София, двубой от ВПЛ.  Началният час на двубоя е от 14:30. Наставникът на "червено-черните" Младен Додич сподели: "Корав и неприятен съперник. Безспорно приятната изненада от началото на сезона. Макар че за мен не е изненада. Играят добър футбол. Твърди са при единоборствата и няма да ни е лесно. Надявам се да покажем нашата си игра и да спечелим" В отбора на гостите ще липсва игралия и в Локомотив титулярен защитник на Стоян Предев. Вероятно за него полусезонът свърши предварително. Левият бек се контузи при домакинското равенство 0:0 с Ботев (Гълъбово), а ядрено-магнитния резонанс, който си направи, показа, че има разтегната вътрешна връзка на лявото коляно. До края на ноември 26-годишният футболист ще ходи със специална шина. В най-добрия случай Предев да се завърне на терена на 8 декември, когато карианци гостуват на Монтана на стадион "Огоста" в регионалното ... [ +++ ]
Добавен на Четвъртък, 07 Ноември 2019 / Мъже
Tags: ВИДЕО, Черноморец, Балчик, 14 кръг, ВПЛ, 2019
начало 15:25 [ +++ ]
Добавен на Събота, 02 Ноември 2019 / Двубои А отбор
Tags: ВПЛ, Черноморец, Балчик, 2019, втора лига
Локомотив загуби ценни точки в борбата за топ 3 във Втора лига. "Железничарите" се препънаха срещу Черноморец (Балчик), завършвайки 0:0 край морето. Така футболистите на Младен Додич пропуснаха възможността да се откъснат пред Монтана - двата отбора вече са с по 13 мача, като столичани водят с точка  в гонитбата за третото място. 25 срещу 24 точки. Следващия кръг Локомотив приема Кариана (Ерден) в следващата неделя от 14:30 часа.   [ +++ ]
Добавен на Сряда, 30 Октомври 2019 / Новини А отбор
Tags: ВПЛ, Черноморец, Балчик, съдии, 14 кръг
При последното гостуване на Черноморец  в Балчик, съдиите закопаваха Локомотив, ще се повтори ли отново?  Вижте какво се случи в края на 2019 Отново и отново, БФС съдиите и Черноморец (Балчик) - Локомотив 1:0 Поради изборите и желанието от МВР, утре железничарите гостуват от 15:00 часа в град Балчик, надяваме се съдийски изцепки да не се повторят. [ +++ ]
Добавен на Сряда, 30 Октомври 2019 / Мъже
Tags: ВИДЕО, Литекс, 13 кръг, ВПЛ 2019/2020
[ +++ ]
Добавен на Понеделник, 28 Октомври 2019 / Двубои А отбор
Tags: Литекс, ВПЛ, 12 кръг, Шоко, Илиян Стефанов
Локомотив победи с 1:0 над Литекс в среща от 13-ия кръг на Втора лига, която се игра на стадиона в квартал Надежда. След този мач "железничарите" са трети в класирането с актив от 24 точки, колкото има и Монтана, Литекс са пети с 20 т. Единственото попадение падна в 25-ата минута и бе дело на Шоко, който се разписа с техничен удар.  Той получи пас от дълбочина зад защитата от Илиян Стефанов - Нани, а след това се освободи и излязъл сам срещу вратаря не сгреши. [ +++ ]
Tags: Септември, Драгалевци, ВПЛ
5 и 10 лв. е цената на билета за "гостуването" в Драгалевци на вторите във временното класиране на ВПЛ. Статистиката срещу Септември  е стряскаща за  последните 5 години https://lokosf.info/component/joomleagu ... 0/0/1784/0 , но така бе и преди ключовото гостване срещу Царско село, а и срещу Струмска слава, които победихме в миналия кръг. Излизаме за победа и Само Локо. 20 Окт 2019 г. Неделя 15:00 ч. ПФК Септември - ФК Локомотив 1929 (София) ГС: Николай Йорданов Колев АС1: Веселин Мишев Добриянов АС2: Владимир Ангелов Велев 4-ТИ: Димитър Цолов Буров СН: Георги Владимиров Игнатов [ +++ ]
Добавен на Събота, 05 Октомври 2019 / Двубои А отбор
Tags: Верея, Контрола, Сливнишки герой, юноши, Втора лига, ВПЛ, Даниел Генов, Ботев
Локомотив победи с 1:0 третодивизионния Сливнишки герой в контролна среща играна на стадиона в район "Надежда". Младен Додич даде шанс за игра на редица футболисти, които имат по-малко записани минути в шампионата на Втора лига. Срещата премина в тренировъчно темпо, като единствения гол отбеляза Алексадър Александров през втората част. Вижте галерия с Локомотив Сф - Сливнишки герой от football24.bg кликвайки тук В паузата заради националните отбори Локомотив ще играе нова контролна среща. Очаква се тя да е в събота от 16:00 часа срещу Ботев (Враца), които днес победиха с 3:0 Ботев (Пловдив) в Първа лига. В този двубой се открои локомотивеца Даниел Генов, който отбеляза първия гол и изкара червенкартон за пловдивчани. След днешните двубои във Втора лига Монтана победи  и се изравни с Локомотив (който почивав този кръг, поради изваждането на Верея) на третото място с 21 точки, но е с мач повече. Отборът на Септември се добра до трудна победа при визитата си на Ботев (Гълъбово) ... [ +++ ]
Добавен на Събота, 05 Октомври 2019 / Програма А отбор
Tags: Програма, Втора лига, 2019, есен, ВПЛ
XII кръг 16.00 18.10/петък/ Черноморец Бч - Лудогорец ІІ     19.10 /събота/ Локомотив ГО - Монтана       Струмска слава - Спартак Вн       Кариана - ЦСКА 1948       Литекс - Ботев Гълъбово 17.30     Нефтохимик 1962 - Хебър Пз 17.30     Пирин Бл - Поморие 18.00   20.10 /неделя/ Септември Сф - Локомотив Сф 15.00 Диема спорт   Спартака Пл - почива     XIII кръг 16.00 24.10 /четвъртък/ Локомотив Сф - Литекс 15.00 Диема спорт   Хебър Пз - Пирин Бл       Спартака Пл ... [ +++ ]