Програма

Добавен на Вторник, 02 Август 2022 / Програма А отбор
Tags: Програма, Първа лига, 6 кръг
БФС обяви програма за 6-кръг на Първа лига. За съжаление мача срещу Локомотив (Пловдив) е насрочен за 18:00 часа в понеделник. Така ще трябва да почакаме поне до домакинството срещу Спартак в края на месец Август преди стадион Локомотив да приеме първия си официален двубой на осветление. VІ кръг 12.08 /петък/ Черно море - Пирин Бл 18.30 Диема спорт   Хебър 1918 Пз - Славия 21.00 Диема спорт 13.08 /събота/ Арда Кж - ЦСКА 1948 18.45 Диема спорт   Берое - Ботев Пд 21.00 Диема спорт 14.08 /неделя/ ЦСКА-София - Септември Сф 18.15 Диема спорт   Лудогорец - Левски 21.00 Диема спорт 15.08 /понеделник/ Локомотив - Локомотив Пд 18.00 Диема спорт   Ботев Вр  ... [ +++ ]
Добавен на Понеделник, 25 Юли 2022 / Програма А отбор
Tags: Програма, 5 кръг, Първа лига
V кръг 05.08 /петък/ Спартак 1918 Вн - Хебър 1918 Пз 18.30 Диема спорт   Славия - Лудогорец 21.00 Диема спорт 06.08 /събота/ ЦСКА 1948 - Ботев Вр 18.45 Диема спорт   Левски - Пирин Бл 21.00 Диема спорт 07.08 /неделя/ Берое - Черно море 18.45 Диема спорт   Ботев Пд - ЦСКА-София 21.00 Диема спорт 08.08/понеделник/ Септември Сф - Локомотив 18.30 Диема спорт   Локомотив Пд - Арда Кж 20.45 Диема спорт [ +++ ]
Добавен на Петък, 24 Юни 2022 / Програма А отбор
Tags: програма, първа лига, есен 2022
БФС обяви датите и часовете на мачовете от първите четири кръга на новия сезон в Първа Лига. Железничарите имат 3 домакински мача през юли, като всички те са насрочени за 18:30 часа. БФС обмисля компромис за Локомотив и Спартак 08.07 /петък/ Ботев Пд - Хебър 1918 Пз 18.30 Диема спорт   Септември Сф - Лудогорец 21.00 Диема спорт 09.07 /събота/ Локомотив Пд - Пирин Бл 18.30 Диема спорт   ЦСКА 1948 - Левски 21.00 Диема спорт 10.07 /неделя/ Локомотив - Черно море 18.30 Диема спорт   ЦСКА-София - Арда Кж 21.00 Диема спорт 11.07/понеделник/ Спартак 1918 Вн - Славия 18.30 Диема спорт   Берое - Ботев Вр 20.45 Диема спорт ІІ ... [ +++ ]
Добавен на Неделя, 12 Юни 2022 / Програма А отбор
Tags: Програма, контроли, лятна подготовка, 2022
От 9 до 17 юни „червено-черните” са  на подготвителен лагер в Трявна. Програма  контроли лятна подготовка 18 юни 2022 Локомотив - Литекс (Ловеч) стадион „Локомотив” 25 юни 2022 Локомотив - ЦСКА 1948 (София) с. Рилци 28 юни 2022 Локомотив - Левски (София) гр. Самоков 2 юли 2022 Локомотив - Септември (София) стадион „Локомотив” [ +++ ]
Добавен на Събота, 12 Март 2022 / Програма А отбор
Tags: програма XXV кръг, XXVI кръг, Първа лига, 2022
Приема предложената програма за 25 - ти и 26 – ти  кръг на Първа лига да се изиграят, както следва:  XXV кръг  02.04 /събота/  Славия - Арда Кж 17.30    ЦСКА-София - Берое 20.00  03.04 /неделя/  ЦСКА 1948 - Локомотив Пд 15.15    Пирин Бл - Левски 17.30    Лудогорец - Ботев Пд 20.00  04.04 /понеделник/  Черно море - Ботев Вр 17.30    Локомотив - Царско село 20.00  XXVI кръг  08.04 /петък/  Ботев Вр - Славия 17.00    Локомотив Пд - ЦСКА-София 19.30  09.04 /събота/  Берое - Лудогорец 17.30    Левски - Черно море 20.00  10.04 /неделя/  Арда Кж - ЦСКА 1948 17.45    Ботев Пд - Локомотив 20.00  11.04 /понеделник/  Царско село - Пирин Бл 20.00   Купа България 1/2 финали  12.04 /вторник/ Славия - ЦСКА-София 19.00  13.04/сряда/  Лудогорец - Левски 19.00   [ +++ ]
Добавен на Сряда, 16 Февруари 2022 / Програма А отбор
Tags: програма, Първа лига, пролет, Локомотив, 2022
Програма от 20-ти до  24-ти  кръг на Първа лига Пролет Февруари XX кръг 18.02 /петък/ Арда Кж - Ботев Пд 17.30 Диема спорт 19.02 /събота/ Ботев Вр - ЦСКА 1948 15.00 Диема спорт   Левски - Локомотив Пд 17.30 Диема спорт 20.02 /неделя/ Царско село - Берое 12.45 Диема спорт   Черно море - Лудогорец 15.15 Диема спорт   Славия - ЦСКА-София 17.45 Диема спорт 21.02 /понеделник/ Пирин Бл - Локомотив 17.30 Диема спорт XXI кръг 25.02 /петък/ Локомотив Пд - Царско село 15.00 Диема спорт   ЦСКА-София - Ботев Вр 17.30 Диема спорт 26.02 /събота/ Берое ... [ +++ ]
Добавен на Вторник, 09 Ноември 2021 / Програма А отбор
Tags: програмата, efbet Лига, отложени мачове, есен, 2021
Отложения мач срещу ЦСКА-София с датата преди Коледа. XV кръг 19.11 /петък/ Берое - Пирин Бл 17.30 Диема спорт 20.11 /събота/ Царско село - Славия 13.00 Диема спорт   Ботев Пд - Черно море 15.15 Диема спорт   ЦСКА-София - Арда Кж 17.45 Диема спорт 21.11 /неделя/ ЦСКА 1948 - Лудогорец 15.30 Диема спорт   Локомотив Пд - Локомотив 18.00 Диема спорт 22.11/понеделник/ Левски - Ботев Вр 17.30 Диема спорт XVI кръг 26.11 /петък/ Ботев Вр - Царско село 12.15 Диема спорт   Славия - Ботев Пд 14.30 Диема спорт   Черно море - Берое 16.45  ... [ +++ ]
Добавен на Четвъртък, 24 Юни 2021 / Програма А отбор
Tags: Програма, Локомотив, София Първа лига, 2021
    [ +++ ]
Добавен на Четвъртък, 24 Юни 2021 / Двубои А отбор
Tags: Програма, контроли, лятна подготовка, 2021
Програма  контроли лятна подготовка [ +++ ]
Добавен на Сряда, 28 Април 2021 / Програма А отбор
Tags: програма, Втора лига, ВПЛ, пролет, 2021
м.май XXXI кръг 18.00 06.05/четвъртък/ Локомотив - Янтра Гб 15.00 Диема спорт 07.05 /петък/ Миньор Пк - Хебър Пз 13.45 Диема спорт   Спортист Своге - Лудогорец ІІ       Локомотив ГО - Созопол     08.05/събота/ Литекс - Струмска слава       Нефтохимик 1962 - Септември Сим       Пирин Бл - Септември Сф 20.30 Диема спорт   Добруджа - почива     XXXII кръг 18.00 11.05 /вторник/ Хебър Пз - Добруджа 17.00 Диема спорт   Лудогорец ІІ - Локомотив ГО     12.05 /сряда/ Септември Сф - Спортист Своге ... [ +++ ]
Добавен на Неделя, 28 Март 2021 / Програма А отбор
Tags: програма, Втора лига, ВПЛ, пролет, 2021
Отложена за доиграване на среща от 23-ти кръг на Втора лига 08.04/четвъртък/ Миньор Пк - Септември Сф 15.15 Доиграване XXVI кръг 17.00 часа 09.04 /петък/ Пирин Бл - Локомотив 17.00 Диема спорт   Хебър Пз - Лудогорец ІІ 17.00   10.04/събота/ Литекс - Добруджа 15.00 Диема спорт   Струмска слава - Локомотив ГО     11.04 /неделя/ Септември Сф - Септември Сим 14.30 Диема спорт   Янтра Гб - Созопол       Кариана   0-3 Миньор Пк          Спортист Своге и Нефтохимик 1962 - Почиват     XXVII кръг 17.00 часа 13.04 /вторник/ Спортист Своге - ... [ +++ ]
Добавен на Събота, 06 Март 2021 / Програма А отбор
Tags: програма, 23 кръг, 24 кръг, 25 кръг Втора лига, ВПЛ, пролет, 2021
  Март XXIII кръг 15.30 14.03/неделя Спортист Своге - Пирин Бл 12.00 Диема спорт   Локомотив - Добруджа 14.30 Диема спорт   Созопол - Струмска слава       Янтра Гб - Хебър Пз     15.03/понеделник/ Нефтохимик 1962 - Литекс       Миньор Пк - Септември Сф       Локомотив ГО 3-0 сл Кариана         Септември Сим и Лудогорец ІІ - Почиват     XXIV кръг 15.30 19.03 /петък/ Литекс - Локомотив 15.00 Диема спорт   Септември Сф - Янтра Гб       Струмска слава - Лудогорец ІІ     ... [ +++ ]
Добавен на Събота, 23 Януари 2021 / Програма А отбор
Tags: програма, Втора лига, пролет, 18 кръг, 2021
  БФС публикува програмата за мачовете от Втора лига от 18-и до 20-и кръг за пролетния полусезон. 4 от мачовете на Локомотив са телевизионни, като 3 от тях са в делнични дни. XVIII кръг 14.00 12.02/петък/ Пирин Бл - Хебър Пз 15.00 Диема спорт 13.02 /събота/ Септември Сф - Струмска слава       Литекс - Септември Сим       Добруджа - Созопол       Нефтохимик 1962 - Локомотив ГО     15.02 /понеделник/ Локомотив - Спортист Своге 13.30 Диема спорт 16.02/вторник/ Миньор Пк - Лудогорец ІІ       Янтра Гб - Почива     XIX кръг 14.00 02 /събота/ Нефтохимик 1962 - Септември Сф   ... [ +++ ]
Добавен на Сряда, 06 Януари 2021 / Програма А отбор
Tags: Програма, зимна подготовка, 2021
Локомотив  ще изиграе пет контроли по време на зимната си подготовка. "Железничарите" се събират на 6 януари (сряда), като ще се готвят само в България. 16 януари 14:30 ч. Локомотив - Сливнишки герой 3:1, изкуствен терен с. к. Локомотив 23 януари 14:00 ч. Локомотив - Локомотив (Горна Оряховица) 0:0, естествен терен с. к. Локомотив 27 януари 14:30 ч. Септември (Симитли) - Локомотив 0:0, ст. Лебница 30 януари Локомотив - Струмска слава (Радомир) 30 януари 14:30 ч. Локомотив - Рилски спортист (Самоков) 3:0, изкуствен терен с. к. Локомотив 6 февруари 14:00 ч. ЦСКА-София - Локомотив 3:1, ст. Българска армия, пряко предаване по Диема спорт   23 януари „Левски“ U15 – Локомотив U15– ст. „Виваком Арена – Георги Аспарухов“ 30 януари „Левски“ U14 – Локомотив U14 – ст. „Виваком Арена – Георги Аспарухов“ [ +++ ]
Добавен на Сряда, 28 Октомври 2020 / Волейбол
Tags: волейбол, жени, завръщане, програма, 2020, ЦСКА, коронавирус
Волейболният отбор жени се завръща в елита.   Първенството в женската „Демакс лига“ стартира тази неделя (1 ноември). Участват осем отбора, като двубоите ще се проведат в два полусезона на разменено гостуване. Припомняме, че Всички спортни събития до 12 ноември 2020 отново са без публика заради коронавирус инфекцията! Вижте програмата на двубоите в първия полусезон "ДЕМАКС ЛИГА" 2020/2021, ПЪРВИ ПОЛУСЕЗОН:  1 кръг 1 ноември 14:00 ч.  Перун - Марица 15:00 ч. Славия - Казанлък 17:00 ч. Варна ДКС - Берое 17:30 ч. Локомотив - ЦСКА   2 кръг 13 ноември 17:00 ч. Славия - Перун 18:00 ч. Казанлък - ЦСКА  14 ноември 16:00 ч. Берое - Локомотив  17:30 ч. Марица - Варна ДКС    3 кръг 20 ноември 16:00 ч. ЦСКА - Берое 21 ноември 14:00 ч. Перун - Казанлък 17:00 ч. Локомотив - Марица  22 ноември  17:30 ч. Варна ДКС - Славия    4 кръг 27 ноември 16:30 ч. Перун - Варна ... [ +++ ]
Добавен на Сряда, 07 Октомври 2020 / Програма А отбор
Tags: програма, Втора лига, ВПЛ, БФС, 2020/2021
От Българския футболен съюз съобщиха програмата за 1/16-финалите на турнира за Купата и за следващите 4 кръга в Първа и Втора лига. Локомотив ще играе само един официален мач до края на Октомври, а мача за първо място срещу битите държащи се по мутроселски президенти на Хебър е насрочено за петък от 14:30 часа. "Чудесна" програма "БРАВО" БФС.   Октомври X кръг 16.00 16.10/петък/ Пирин Бл - Миньор Пк 20.00 Диема спорт 17.10/събота/ Септември Сф - Литекс 15.15 Диема спорт   Кариана   - Добруджа       Струмска слава - Нефтохимик 1962       Хебър Пз - Спортист Своге       Септември Сим - Созопол     18.10 /неделя/ Янтра Гб - Лудогорец ІІ       ... [ +++ ]
Добавен на Неделя, 20 Септември 2020 / Програма А отбор
Tags: Програма, Купа, България, Варна, Спартак, 2020/2021
БФС публикува програмата за мачовете от втория предварителен кръг на турнира за Купата. Всички срещи са с начален час 16:00. Локомотив открива кръга с гостуване във Варна във вторник, като в деня ще има общо три сблъсъка. Основната чатс от двубои са насрочени за сряда, а в четвъртък – един. 29.09.2020 /вторник/ 16:00 Спартак 1918 Вн- Локомотив Загорец НЗ-Хебър 1918 Пз Родопа Смолян-Пирин Бл 30.09.2020 /сряда/ 16:00 Чавдар Троян-Кариана Ерден Черноморец Балчик-Витоша Бистрица Ботев Ихтиман-Нефтохимик Бс 1962 Севлиево-Локомотив ГО Надежда Добр.-Миньор Пк Извор (Горски извор)-Септември Сим Дунав Рс-Янтра Гб Оборище Пан.-Добруджа Дч Св.Никола Бс-Спортист Своге Светкавица Тщ-Созопол Дреновец-Стр. слава Радомир   01.10.2020 /четвъртък/ 16:00 Беласица Петрич-Литекс Лч   Партизан Ч.бряг-Почива [ +++ ]
Добавен на Събота, 12 Септември 2020 / Програма А отбор
Tags: Втора лига, програма, 6-9 кръг, сезон 2020/2021
Есен VI кръг 17.00 часа 10.09/четвъртък/ Добруджа - Локомотив Сф 17.00 Диема спорт 12.09 /събота/ Кариана  - Локомотив ГО       Струмска слава - Созопол       Хебър Пз - Янтра Гб       Пирин Бл - Спортист Своге 19.00     Литекс - Нефтохимик 1962 19.00   13.09/неделя/ Витоша Бистр - Лудогорец ІІ 18.00   14.09/понеделник/ Септември Сф - Миньор Пк 17.00 Диема спорт   Септември Сим - Почива     VII кръг 17.00 часа 19.09 /събота/ Локомотив Сф - Литекс 16.15 Диема спорт   Янтра Гб - Септември ... [ +++ ]
Добавен на Събота, 08 Август 2020 / Програма А отбор
Tags: ВПЛ, Втора лига, програма, дни и часове, 1-5 кръг, сезон 2020/2021
Програма кръг 1 ДатаЧасДомакин Гост 07.08.20 17:45 Хебър 1918 -:-  ФК Пирин АД 07.08.20 19:00 ПФК Лудогорец 1945 II -:-  Миньор 08.08.20 18:00 ФК Струмска слава 1927 -:-  ПФК Септември Сф 08.08.20 18:00 ОФК Янтра 2019 -:-  ФК Кариана 08.08.20 18:00 Спортист 2009 -:-  ФК Локомотив 08.08.20 19:00 Септември См -:-  ФК Литекс 08.08.20 19:00 ФК Созопол -:-  ПФК Добруджа 1919 08.08.20 20:00 ОФК Локомотив Горна Оряховица -:-  ПФК Нефтохимик 1962 АД   Програма кръг 2 ДатаЧасДомакин Гост 14.08.20 17:45 Миньор -:- Спортист 2009 15.08.20 18:00 Септември См -:- ПФК Нефтохимик 1962 АД 15.08.20 18:00 ФК Локомотив -:- ОФК Локомотив Горна Оряховица 15.08.20 18:00 ПФК Добруджа 1919 -:- ПФК Лудогорец 1945 II 15.08.20 18:00 ФК Кариана -:- ПФК Септември ... [ +++ ]
Добавен на Събота, 08 Август 2020 / Програма А отбор
Tags: Втора професионална лига, програма, сезон, 2020/2021, ВПЛ
Отборът на Дунав се отказа от участие в първеннството, съперниците му ще почиват в предвидения кръг. I кръг 8 август 2020 г., събота: Струмска слава 1927 (Радомир) – Ц.село (Сф)/Септември (Сф) Дунав (Рс)/Монтана – Витоша (Бистрица, обл.София ст.) Хебър 1918 (Пазарджик) – Пирин (Благоевград) Янтра 2019 (Габрово) – Кариана (Ерден) Септември (Симитли) – Литекс (Ловеч) Созопол (Созопол) – Добруджа 1919 (Добрич) Лудогорец 1945 II (Разград) – Миньор (Перник) Спортист 2009 (Своге) – Локомотив София 1929 (София) Локомотив (Горна Оряховица) – Нефтохимик 1962 (Бургас) II кръг Ц.село (Сф)/Септември (Сф) – Нефтохимик 1962 (Бургас) Локомотив София 1929 (София) – Локомотив (Горна Оряховица) Миньор (Перник) – Спортист 2009 (Своге) Добруджа 1919 (Добрич) – Лудогорец 1945 II (Разград) Литекс (Ловеч) – Созопол (Созопол) Кариана (Ерден) – Септември (Симитли) Пирин (Благоевград) – Янтра 2019 (Габрово) Витоша (Бистрица, обл.София ст.) – Хебър 1918 (Пазарджик) ... [ +++ ]
Страница 1 от 3
by Aixeena Joomla Extensions

Подобни публикации

Моля, изберете някоя от статиите.


ВИДЕО

 

FACEBOOK

НОВИ КОМЕНТАРИ

  • parva kopka na stadiona 1968

    Прочетете още...

     
  • Стойнето се бил разсърдил на тази публикация и затова Локомотив нямало вече да домакинства там.

    Прочетете още...

     
  • Ако някое капутче посмее само да си помисли да драска по платната, после щеще ходи да пикае през 5 ...

    Прочетете още...

     
  • Хем сме най-красиви, хем сме най-добри :-)

    Прочетете още...