Tags: Шоко, Видео, Ботев (Враца), Контрола
Tags: Видео, Ботев (Враца), Контрола
[ +++ ]
Добавен на Събота, 12 Октомври 2019 / Двубои А отбор
Tags: контрола, Ботев (Враца), Неманя Иванов, Шоко, Светослав Диков, Даниел Генов, Даниел Геджев, Валери Божинов
Отборът на Локомотив изигра най-силния си мач в последните 2 години.  “Железничарите” победиха с 4:0 Ботев (Враца) в контрола, играна на стадиона в квартал “Надежда”. Домакините бяха значително по-добрият тим на терена и можеха да победят и с още по-изразителен резултат. Спрямо състава от последната победа на Ботев (Вр) в първа лига Сашо Ангелов бе дал почивка през първата част на Красимир Костов,  Ангел Лясков,  Георги Вълчев и Доминик Янков. За тима от efbet Лига 90 минути игра Валери Божинов, но по никакъв начин не успя да помогне на врачани. Състава на Локомотив бе 91. И. Василев, 2. Ферари, 23. М. Василев, 15. Иванов, 4. Орачев, 33. Том, 22. Семерджиев, 77. Вачев, 12. Шоко, 10. Стефанов, 18. Диков.  Целия състав на Локомотив се представи отлично, а през втората част в игра влязоха и Александров, Георгиев, К. Василев, Милошев, Траянов.  Видео: Локомотив - Ботев (Вр) 4:0 Контрола Резултатът бе открит от железничарите в 17-ата минута. Тогава при ... [ +++ ]
Добавен на Четвъртък, 10 Октомври 2019 / Новини А отбор
Tags: контрола, Даниел Генов, Даниел Гаджев, Ботев (Враца), 2019
2:0 за Локомотив  след първите 45 минути. Иванов и Шоко отбелязаха, железничарите играят добре и логично водят. Божинов води атаката на гостите.  Краен разултат 4:0 Диков и отново Шоко. Най-силния мач за Локомотив от много време. Качвествена игра от червено-черните. В събота от 15:30 в контрола среща Локомотив посреща Ботев (Враца). Ботев (Враца) се представят отлично в Първа лига след като в последния кръг победиха Ботев (Пловдив) с 3:0. В този двубой се открои локомотивеца Даниел Генов, който отбеляза първия гол и изкара червен картон за пловдивчани. За врачани силно се представя и Даниел Гаджев.   [ +++ ]
Добавен на Събота, 05 Октомври 2019 / Двубои А отбор
Tags: Верея, Контрола, Сливнишки герой, юноши, Втора лига, ВПЛ, Даниел Генов, Ботев
Локомотив победи с 1:0 третодивизионния Сливнишки герой в контролна среща играна на стадиона в район "Надежда". Младен Додич даде шанс за игра на редица футболисти, които имат по-малко записани минути в шампионата на Втора лига. Срещата премина в тренировъчно темпо, като единствения гол отбеляза Алексадър Александров през втората част. Вижте галерия с Локомотив Сф - Сливнишки герой от football24.bg кликвайки тук В паузата заради националните отбори Локомотив ще играе нова контролна среща. Очаква се тя да е в събота от 16:00 часа срещу Ботев (Враца), които днес победиха с 3:0 Ботев (Пловдив) в Първа лига. В този двубой се открои локомотивеца Даниел Генов, който отбеляза първия гол и изкара червенкартон за пловдивчани. След днешните двубои във Втора лига Монтана победи  и се изравни с Локомотив (който почивав този кръг, поради изваждането на Верея) на третото място с 21 точки, но е с мач повече. Отборът на Септември се добра до трудна победа при визитата си на Ботев (Гълъбово) ... [ +++ ]
Добавен на Четвъртък, 22 Август 2019 / Двубои А отбор
Tags: национален отбор, национали, U19, контрола, 2019
В двубой игран вчера на Националната база в Бояна, железничарите записаха категорична победа. Контролата даде възможност на Младен Додич да даде изгрови минути през първата част на редица юноши на Ломотив. Младите национали водиха на полувремето с 1:0 и изпуснаха още няколко положения да се приберат на почивката с по-голям аванс. През втората част националите пропуснаха дузпа. Постепенно в състава на Локомотив се появиха в игра играчите записали повече минути във Втора лига и младите национали получиха 4 безответни попадения. [ +++ ]
Добавен на Сряда, 03 Юли 2019 / Двубои А отбор
Tags: контрола, лятна подготовка 2019, Пирин, Благоевград
Трета контролна среща за отбора на Локомотив в предсезонната подготовка. Начало 18:00, вижте страницата на мача кликвайки тук. [ +++ ]
Добавен на Неделя, 24 Март 2019 / Мъже
Tags: пълен запис, контрола, Коматево, Ботев, Пловдив
6vOPcuPJMBQ [ +++ ]
Добавен на Събота, 23 Март 2019 / Двубои А отбор
Tags: контрола, Коматево, Ботев, Пловдив, 2019
  В контролна среща играна на стадиона в Коматево Локомотив победи с 1:2 Ботев (Пловдив). Четвъртите в Първа професионална лига, бяха без голяма част от титулярите в състава си, вкл. и повикания в националния отбор на България Тодор Неделев. През първата част железничарите на три пъти пропуснаха да отбележат от чисти позиции. След направените смени второто полувреме започна равностойно. Ботев откриха резултата в 65-ата минута с попадение на младия Добрев. Железничарите натиснаха съперника си логично изравниха 4 минути преди края след гол на Йорданов вкарал отблизо отбита топка след удар на Чаворски. Домакини опитаха масирано да вкарат победен гол и това даде възможност на Локомотив да отбележи за 1:2 след бърза контраатака с чудесен пас на Романов и красиво воле на Чаворски. Пълен запис: Ботев (Пд) - Локомотив 1:2 БОТЕВ – ЛОКОМОТИВ 1:2 1:0 Добрев 65, 1:1 Йорданов 86, 1:2 Чаворски 89 БОТЕВ : Чворович, Филипов, Димитров, Ничев, Марин, Апостолов, Балтанов, Шопов, Добрев, ... [ +++ ]
Добавен на Петък, 22 Март 2019 / Двубои А отбор
Локомотив гостува на Ботев в Коматево 6vOPcuPJMBQ Следете развитието на мача, кликвайки тук.   [ +++ ]
Добавен на Събота, 16 Февруари 2019 / Мъже
Tags: видео, Горна Оряховица, контрола, пролет, 2019
  [ +++ ]
Добавен на Събота, 16 Февруари 2019 / Двубои А отбор
Tags: контрола, Горна Оряховица, представяне, пролет, 2019
В последната си контролна среща преди започване на пролетния полусезон мъжкият отбор Локомотив победи съимениците ни от град Горна Оряховица. Двубоят започна с превъзходство за столичани, като преди почивката паднаха 4 гола във вратата на гостите. Резултата откри Александров в 17-та минута, а последвалите бързи атаки на играчите в червено-черно доведоха до два гола на Чаворски, един на Романов, а след почивката отбеляза и Стефанов. Стартов състав на Локомотив: на вратата Александър Любенов,  в защита Марио Петков, Мартин Василев, Евгени Зюмбулев, Христос Контохритос, полузащитници Краси Милошев, Джихат Кямил и Александър Алекандров, в предни позиции Влади Романов, Цветомир Вачев и Тодор Чаворски През второто полувреме в игра влязоха бековете Марио Благоев и Иван Калайджийски, Алекандър Горанов в центъра на защитата. В средата на терена се включиха Илиян Стефанов, Исмаел Тайдер и Валентин Николов. В предни позиции се включи Йордан Тодоров.  Първият двубой от пролетния ... [ +++ ]
Добавен на Четвъртък, 14 Февруари 2019 / Двубои А отбор
Tags: контрола, Рилски спортист, зима, подготовка, 2019
Локомотив направи 2:2 с Рилски спортист в контрола, играна на помощния терен в квартал "Надежда", където е базата на столичните "железничари". Домакините откриха резултата в 21-ата минута чрез Марио Йорданов, но три минути по-късно след изпълнение на ъглов удар Тихомир Крумов засече с глава за 1:1. В 31-ата минута каращият проби в състава на столичани - Андраде Талеб, от статично положение отново даде аванс на "железничаите", а крайният резултат 2:2 оформи Доминик Аврамов с удар от дистанция. Последната контрола на Локомотив е в събота от 14,30 часа срещу Локомотив (Горна Оряховица). източник: https://www.sportal.bg [ +++ ]
Добавен на Сряда, 06 Февруари 2019 / Двубои А отбор
Tags: контрола, Симитли, Септември, зима, 2019
Септември (Симитли) победи Локомотив (София) с 2:1 в проверката, играна днес на стадион "Септември" в Симитли. Само след три минути игра Кирил Николов отбеляза първото попадение в мача за домакините. В 15-ата минута гостите от София вкараха изравнителен гол чрез дошлия от Калиакра Ани Николов. В 40-ата минута точен за Септември беше Борислав Хазуров, който реализира победното попадение за 2:1. През второто полувреме Владимир Каптиев пропусна за домакините, а за гостите младият 15 годишен Владимир Николов пропусна сам срещу вратаря на домакините. Следващата контрола за "железничарите" е в събота с Вихрен на градския стадион Сандански. източник: https://www.sportal.bg [ +++ ]
Добавен на Събота, 26 Януари 2019 / Двубои А отбор
Tags: контрола, зима, 2019, Надежда, Доброславци
Локомотив победи с 4:2 третодивизионния Надежда (Доброславци). Контролната среща бе втора от зимната подготовка. В този студен и снежен ден Младен Додич даде шанс за изява на футболистите, които карат пробен период при столичните железничари. Гостите от Доброславци се ориентираха по-добре на големия изкуствен терен в спортен комплекс Локомотив и се отеглиха с прединина през първата част. Чаворски бе голмайстор за Локомотив, но гостите обелязаха две попадения, като едното, бе много красиво и дойде от топовен шут от 30 метра. През втората част капитана на Локомотив Владислав Романов възстанови равенството, а Марио Йорданов отбеляза с глава за 3:2. Крайния резултат оформи отново Йорданов след като реализира от дузпа. Състав на Локомотив първо полувреме: Александър Любенов, Христос Контохристос, Евгени Зюмбулев, Мартин Василев, Георги Пунев, Исмаил Тайдер, Джихат Кямил, Александър Веселинов, Александър Александров, Цветомир Вачев, Тодор Чаворски. Състав на Локомотив второ полувреме: ... [ +++ ]
Tags: зима, Надежда, Доброславци, 2019, контрола
 В събота 26 януари от 14,00 часа Локомотив ще изиграе втората си контролна среща от подготвителния период. Противник на червено-черните ще бъде третодивизионния Надежда Доброславци. Срещата ще се проведе на изкуственият терен на стадион Локомотив гр. София. В първата си предсезонна проверка Локомотив победи Оборище Панагюрище с 2:0 след голове на Марио Йорданов и Божидар Атанасов. източник: https://www.fclokomotiv1929.com [ +++ ]