на живо

Добавен на Събота, 07 Март 2020 / Двубои А отбор
Tags: НА ЖИВО, Спартак, Плевен, 22 кръг Втора лига, ВПЛ
Верни на традицията днес от 14:00 ще следим основните събития на живо от Плевен вижте страницата на двубоя НА ЖИВО: Спартак (Плевен) - Локомотив  която ще се обновява автоматично на всеки 60 секунди, кликвайки тук.   снимки ОФК "Спартак"- Плевен @ofkSpartakPleven1919 [ +++ ]
Добавен на Събота, 29 Февруари 2020 / Двубои А отбор
Tags: НА ЖИВО, Пирин, 21 кръг, Втора лига, ВПЛ
Верни на традицията днес от 14:00 ще следим на живо Локомотив - Пирин (Благоевград) вижте страницата на двубоя, НА ЖИВО: Локомотив - Пирин  която ще се обновява автоматично на всеки 60 секунди, кликвайки тук. [ +++ ]
Добавен на Събота, 22 Февруари 2020 / Двубои А отбор
Tags: На живо, Локомотив София, Ботев Гълъбово, Стадион Локомотив, Втора Лига
Слушайте на живо от 14:00 часа мача срещу отбора на Ботев Гълъбово тук или в нашия YоuTube канал!  Моля абонирайте се за него, за да можем да излъчваме на живо и от провинцията (за излъчване от смартфон са необходими поне 1000 абонати). Wd-ouC9Tqds Може и да следите двубоя и минута по минута ТУК! [ +++ ]
Добавен на Неделя, 16 Февруари 2020 / Двубои А отбор
Tags: на живо, втора лига, Лудогорец, Гнездо на орли, 2020, Разград
Локомотив загуби нелепо в Разград. Верни на традицията предавахме двубоя с текст на живо (вижте тук). "Червено-черните" поведоха с гол на Тодор Траянов в 28-ата минута, но домакините направиха пълен обрат с два гола паднали от центрирания след почивката. Хюсеин Кельовлуев изравни в 48-ата минута, а Димо Бакалов направи 2:1 в 60-ата минута. Освен Бакалов, за Лудогорец-2 играха още двама футболисти от първия тим - Владислав Стоянов и Серкан Юсеин, както и провелият зимна подготовка с тима на Павел Върба Иван Йорданов. Стефанов удари греда през първата част за Локомотив. Загубата в Разград отдалечи Локомотив на 6 точки от третото място, където в момента се намира Монтана. С победата си над Спартак Варна пък Хебър се изравни по точки с "червено-черните". 0t9nBpI6Wtk [ +++ ]
  Верни на традицията ще предаваме двубоя с текст на живо след 14:00 часа. Match Preview: Лудогорец II - Локомотив За да проследите двубоя с текст на живо кликнете тук. [ +++ ]
Добавен на Петък, 31 Януари 2020 / Двубои А отбор
Tags: контрола, на живо, Косово, шампион, Фероникели, 2020
Гледайте на живо от Турция с линка по-долу мача на Локомотив срещу шампиона на Косово Фероникели. 0:0 след края на първото полувреме. По две добри положения изпуснаха двата тима. Том напусна принудително игра. Светослав Диков получи пресилен втори жълт и респективно червен картон за фаул в центъра на терена. На негово място се появи Наско Милев, който в края на полувремето получи жълт картон за грубо влизане, при което играта напусна контузения състезател на косоварите. Много картони и за двата отбора, които играят твърдо и на моменти грубо. Предаването ще продължи за второто полувреме около 15:30 часа. ЛОКОМОТИВ: 91. И. Василев, 2. Педро, 3. Петков, 23. М. Василев, 4. Орачев, 22. Семерджиев, 33. Том, 10. Стефанов, 12. Шоко, 7. Александров, 18. Диков ФЕРОНИКЕЛИ: Дабияж, Ладровчи, Хоти, Гроневелд, М. Хоха, Да Силва, Кулаж, Кори, Ислами, Трошупа, Юл Хоха [ +++ ]
Добавен на Събота, 07 Декември 2019 / Двубои А отбор
Tags: НА ЖИВО, ЦСКА 1948, ВПЛ
ЦСКА 1948 гостува в "Надежда" за първи двубой след наказанието на Локомотив от 6 мача без публика. Следете резултата на живо кликвайки тук. Двата от фаворите във Втора лига и най-силно представящи се срещу отборите от Първа лига се изправят един срещу друг. Минута мълчание в памет на Стояна Мутафова Недобро покриване на съперника от Локомотив и 1948 бележи гол след разбъркване последвало корнер 0:1. След центриране от фаул поредица от силни влизания на играчи на Локомотив, топката достигна до Семерджиев, който чудесно изведе Диков сам срещу Наумов и нападателя не сбърка 1:1 Ферари към Александров, който с далеч шут матира Наумов за 2:1. Локомотив не използва по-добре контраатаките си. Разиграване след корнер висока топка и Сандански бележи за 2:2. Нелеп гол за 2:3 Том и М. Василев са забавиха да покрият Йосков, а И. Василев не се намеси добре и топката влезе бавно в далечния му ъгъл Локомотив отпадна физически в последните 10 минути, за пореден мач в този сезон железничарите ... [ +++ ]
Добавен на Събота, 30 Ноември 2019 / Двубои А отбор
Tags: НА ЖИВО, Хебър, втора лига
    В последен кръг за полусезона и предпоследно домакинство за 2019 година железничарите посрещат Хебър.    Следете събитята от двубоя кликвайки тук. Мутрите срещу футбола в България и Локомотив София [ +++ ]
Tags: на живо, аудио, Спартак Варна, Балчик, 6 кръг
Верни на традицията, правим и невъзможното да предаваме с включвания и текст коментар на живо гостуването на Локомотив в Балчик. Двубоя бе преместен от 19:00 часа. 1:0 след първата част, ще стартираме отново през второто полувреме. Осветлението на стадиона прекъсна за 30 минути, играта ще продължи с 30 минути над предвидения краен час. Локомотив загуби след като позволи да му бъде отбелязан гол при върната топка и груба грешка в защита. Железничарите владяха топката през целия мач, доминираха и отправиха много удари, но не отбелязаха. За да отворите текста на живо, моля кликнете тук. [ +++ ]
Добавен на Събота, 03 Август 2019 / Двубои А отбор
Tags: на живо, втора лига, Ботев, Гълъбово, Стара Загора, Трейс Арена, 2019
Верни на традицията ще предаваме двубоя с текст на живо след 18:00 часа. Железничарите ще гостуват на Ботев в Стара Загора на Трейс Арена, тъй като домакините все още ремонтират стадиона си в град Гълъбово. Билетите за феновете на Локомотив ще бъдат на цена от 2 лева. Тимът на червено-черните ще излезе на терена с черни ленти в памет на Васил Методиев! За да проследите двубоя с текст на живо кликнете тук.   [ +++ ]
Добавен на Събота, 11 Май 2019 / Двубои А отбор
Tags: втора лига, Несебър, на живо, 2019, 28 кръг
Верни на традицията днес от 18:00 ще следим на живо Несебър - Локомотив вижте страницата на двубоя, НА ЖИВО: Несебър - Локомотив  която ще се обновява автоматично на всеки 90 секунди, кликвайки тук. [ +++ ]
Добавен на Събота, 04 Май 2019 / Двубои А отбор
Tags: втора лига, Пирин, на живо, 2019, 27 кръг
Добавен на Събота, 20 Април 2019 / Водна топка
Tags: водна топка, на живо, БНТ, БНТ3, Бургас
БНТ 3 ще излъчи пряко три мача от финалната четворка на държавното първенство по водна топка за мъже. Гледайте двубоя кликвайки тук.  Полуфиналите в събота (20 април 2019 г) започват в 17,30 ч. с варненския сблъсък между КПС Варна (тр. Найден Найденов) и Аква Спорт (тр. Стефан Георгиев). От 19 ч. пък е двубоят, натоварен с най-много история и напрежение, между Локомотив НН (тр. Георги Гаджев) и ЦСКА (тр. Йордан Велинов). Именно мачът между двата столични отбора е най-голямото съперничество в българската мъжка водна топка за последните 10 години. От 2009 г. досега ЦСКА е печелил титлата при мъжете 4 пъти, а Локомотив НН – 3, но е шампион за 2017-а и 2018-а година. В неделя (21 април 2019 г) от 15 ч. е мачът за трето-четвърто място, а от 17 ч. е финалът за титлата, който също ще бъде показан пряко в ефира на БНТ 3. Последните 10 сезона при мъжете Година                      Шампион            ... [ +++ ]
Добавен на Събота, 20 Април 2019 / Двубои А отбор
Tags: на живо, Струмска слава, втора лига, ВПЛ, 25 кръг
Верни на традицията днес от 17:00 ще следим на живо Локомотив - Струмска слава вижте страницата на двубоя, НА ЖИВО: Локомотив - Струмска слава  която ще се обновява автоматично на всеки 90 секунди, кликвайки тук. Локомотив няма победа над тима от Радомир в последните 3 години (вижте статистиката кликвайки тук), а точката, която ни бе отнета от съдиите миналата година в мача с тях в крайна сметка ни коства влизането в Първа лига. Минута преди края на мача през 2018 година гол на И. Димитров беше отменен поради засада, която не съществуваше. [ +++ ]
Добавен на Събота, 06 Април 2019 / Двубои А отбор
Tags: втора лига, Ботев, Гълъбово, на живо, 2019, 23 кръг
Верни на традицията днес от 17:00 ще следим на живо Локомотив - Ботев (Г) вижте страницата на двубоя, НА ЖИВО: Локомотив - Ботев  която ще се обновява автоматично на всеки 90 секунди, кликвайки тук. [ +++ ]
Добавен на Понеделник, 06 Август 2018 / Двубои А отбор
Tags: на живо, ВПЛ, Монтана, феърплей, антифеърплей, Ферарио Спасов, втора лига, 2018, 2 кръг
Очаквайте днес от 18:00 в Локосф.инфо с текст на живо развитието на Монтана - Локомотив пряко от стадион "Огоста" Кликтнете тук за да влезете в страницата на двубоя След 18:00 сайта ще се обновява автоматично на всеки 120 секунди [ +++ ]
Добавен на Събота, 28 Юли 2018 / Двубои А отбор
Tags: на живо, Черноморец, Балчик, 2018
Очаквайте днес след 18:30 часа с текст на живо развитието на Локомотив -  Черноморец. Кликтнете тук за да влезете в страницата на двубоя Вижте Цени на билети и карти за сезон 2018/2019 и проверявайте https://twitter.com/LokomotivSF (закачен и на страницата на дубоя както и началната на локосф.инфо) за подробности. С началото на мача сайта ще се обновява автоматично на 2 минути. Елате на мача и подкрепете Локомотив.   [ +++ ]
Добавен на Събота, 21 Юли 2018 / Двубои А отбор
Tags: на живо, официално представяне, контрола, подготовка, Сливнишки герой, лято, 2018, 2019
Очаквайте днес преди 18:00 официално представяне и развитието на контролата Локомотив -  Сливнишки герой с текст на живо в Локосф.инфо. Кликтнете тук за да влезете в страницата на двубоя След 18:00 сайта ще се обновява автоматично на всеки 120 секунди [ +++ ]