охрана

Добавен на Сряда, 23 Ноември 2022 / Локомотивци
Tags: позиция, фенове, охрана, Плевен, Спартак Плевен
ФК Локомотив излезе с достойна позиция за нападението в Плевен СКАНДАЛНО: Охранителна фирма нападна фенове на Локомотив в Плевен Ръководството на „ФК Локомотив София 1929” изразява своето възмущение и недоумение от поведението на охранителната фирма по време на срещата от 1/16 финалите за Купа България между отборите на ФК”Спартак” Плевен и „ФК Локомотив София 1929”, която вместо да охранява и предотвратява инциденти, нахлува в сектора на гостуващите привърженици и започват да удрят и бият жестоко хората дошли да подкрепят отбора си.         Смятаме, че подобни действия са абсолютно недопустими и в никакъв случай не трябва да останат безнаказани. https://www.fclokomotiv1929.com/ От Спартак (Плевен) също направиха това, но с откровенно лъжловото твърдение, че са влезли да помагат в сектора. Не, охраната влезе с разбиване на вратата, въоръжена и нападаща. Пострадалите "охранители" или по-скоро нападатели са пострадали в резултат на мелето предаварително ... [ +++ ]
Добавен на Събота, 19 Ноември 2022 / Двубои А отбор
Tags: Купа на България, Плевен, Спартак Плевен, фенове, охрана, полиция
Локомотив се класира за осминафиналите за Купата на България след убедителна победа 4:1 като гост Спартак (Плевен). В следващата фаза Локомотив ще се изправи като домакин срещу Витоша (Бистрица), който изненадващо победи Ботев (Враца) с 1:0. Юлиан Ненов откри резултата в средата на първата част (26'), а Антонио Вутов удвои (37').  След гола Охранителна фирма нападна фенове на Локомотив В началото на втората част “железничарите” реализираха набързо два гола, дело на Франса (50') и Илия Димитров (54').  В края на мача (84') пък Васил Шопов намали резултата, с което оформи и крайното 4:1 [ +++ ]
Добавен на Събота, 19 Ноември 2022 / Локомотивци
Tags: охрана, БФС, Плевен
снимка: https://plevenzapleven.bg/ Локомотив победи Спартак в Плевен с 1:4 и продължава на 1/8 финалите за Купата на България, но мача бе белязан от ексцесии невиждани до сега в България. Случвало се фенове на различни отбори да влизат в схватки, но за първи път в историята охранителна фирма напада фенове на отбор. В края на първата част след като фенове на Локомотив се радват на развоя в мача служители на охранителна фирма "Атила" разбиват вратата на клетката за гости и въоръжени нахлуват в нея. Запътват се към феновете на Локомотив и започва меле, при което пострадват двама фенове на железничарите и двама от нахлулите служители на фирмата. След известно време в сблъсъка се включва и местната полиция, която влиза и започва да стреля с електрошок срещу Локомотивци вместо да изгони навън нахлулите охранители. Питаме БФС какви мерки ще вземе? Това ли е дъното? Футбола за фенове ли е или ще подкрепят охранителни фирми решили да бият хора и когато срещнат отпор, полиция която ги подпомага? ... [ +++ ]