програма

Добавен на Събота, 02 Ноември 2019 / Програма А отбор
Tags: Програма, Втора лига, 2019, промени, Нефтохимик, Бургас
Срещата от ХVI -ти кръг на Втора лига, между отборите на ПФК „Нефтохимик 1962“ Бс и ФК „Локомотив“ Сф – ще се играе на 24.11/неделя/2019 г. от 12.15 часа, вместо на 23.11/събота/2019 г. и ще се излъчва по Диема спорт. Срещата от ХVI -ти кръг на Втора лига, между отборите на ПФК „Хебър 1918“ Пз и ФК „Ботев“ Гълъбово – ще се играе на 24.11/неделя/2019 г. от 14.30 часа, вместо от 12.15 часа и няма да се излъчва по Диема спорт. Срещата от ХV-ти кръг на Втора лига, между отборите на ПФК „Лудогорец 1945“Рз и ФК „Хебър 1918“ Пз – ще се играе на 09.11/събота/2019 г. от 14.30 часа, вместо на 11.11/понеделник/2019 г. Срещата от ХV -ти кръг на Втора лига, между отборите на ПФК „ЦСКА 1948“ и ПФК „Пирин“ Бл – ще се играе на 08.11/петък/2019 г. от 19.00 часа, вместо на 10.11/неделя/2019 г. Програма за XVII -ти и XVIII -ти кръг на Втора лига XVII кръг 14.30 29.11 /петък/ Локомотив ГО - Септември Сф 13.30 Диема спорт 30.11 /събота/  ... [ +++ ]
Добавен на Събота, 05 Октомври 2019 / Програма А отбор
Tags: Програма, Втора лига, 2019, есен, ВПЛ
XII кръг 16.00 18.10/петък/ Черноморец Бч - Лудогорец ІІ     19.10 /събота/ Локомотив ГО - Монтана       Струмска слава - Спартак Вн       Кариана - ЦСКА 1948       Литекс - Ботев Гълъбово 17.30     Нефтохимик 1962 - Хебър Пз 17.30     Пирин Бл - Поморие 18.00   20.10 /неделя/ Септември Сф - Локомотив Сф 15.00 Диема спорт   Спартака Пл - почива     XIII кръг 16.00 24.10 /четвъртък/ Локомотив Сф - Литекс 15.00 Диема спорт   Хебър Пз - Пирин Бл       Спартака Пл ... [ +++ ]
Добавен на Вторник, 27 Август 2019 / Програма А отбор
Tags: Програма, Купа на България, Втора лига, 7 кръг, 8 кръг, 9 кръг
Купа на България Купа България втори предварителен кръг 16.00 часа Дата Домакин   Гост 04.09 /сряда/ Миньор Пк - Струмска слава   Светкавица Тщ - Спартак Пл   Хитрино Хитрино - Кариана Ерден   Върбица 2006- Бенковски - Черноморец Бч   Лато – Алеко - Спартак 1918 Вн   Загорец Н.Загора - Пирин Благ.   Марица Пд - Локомотив ГО   Созопол Соз. - Поморие 05.09 /четвъртък/ Суворово 1-Суворово - ЦСКА 1948 Сф   Партизан Ч. бряг - Хебър 1918 Пз   Добруджа 1919 Дч - Локомотив Сф   Вихрен Санд. - Ботев Гъл   Дреновец Дреновец - Литекс 06.09/петък/ ... [ +++ ]
Добавен на Четвъртък, 15 Август 2019 / Програма А отбор
Tags: Програма, 4 кръг, 5 кръг, 6 кръг, 7 кръг, Втора лига, 2019
IV кръг 10.08 /събота/ Спартака Пл - Ботев Гълъбово 18.00     Поморие - Хебър Пз 18.00     Струмска слава - Кариана 18.00     Септември Сф - Литекс 18.00     Локомотив ГО - Нефтохимик 1962 19.30     Пирин Бл - Локомотив Сф 20.00   12.08/понеделник/ Спартак Вн - Лудогорец ІІ 18.00     Монтана - ЦСКА 1948 20.30 Диема спорт   Черноморец Бч - Почива     V кръг   16.08/петък/ Ботев Гълъбово - Спартак Вн 20.00   17.08 /събота/ Хебър Пз - Локомотив ГО 18.00     Локомотив ... [ +++ ]
Добавен на Сряда, 24 Юли 2019 / Програма А отбор
Tags: Програма, Втора лига, 2 кръг, 3 кръг, 2019-2020
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия, приема предложената програма за 2-ри и 3-ти кръг на Втора лига, както следва: II кръг 26.07/петък/ Монтана - Нефтохимик 1962 21.00 Диема спорт 27.07 /събота/ Локомотив Сф - Лудогорец ІІ 18.30     Поморие - Кариана 18.30     Струмска слава - Литекс 18.30     Спартак Вн - Хебър Пз 19.30     Пирин Бл - Ботев Гълъбово 20.00     Спартака Пл - ЦСКА 1948 20.00     Локомотив ГО - Черноморец Бч 20.00     Септември Сф - почива     III кръг 03.08 /събота/ Кариана - Локомотив ГО 18.00 ... [ +++ ]
Добавен на Неделя, 07 Юли 2019 / Програма А отбор
Tags: Програма, 1 кръг, Втора лига
Локомотив стартира на Националния стадион на 22 юли (понеделник) от 18:30 часа.     I кръг 20.07 /събота/ Септември Сф - Струмска слава 18.30     Кариана - Монтана 18.30     Хебър Пз - Спартака Пл 18.30     Литекс - Локомотив ГО 19.30     Черноморец Бч - Поморие 19.30     Нефтохимик 1962 - Спартак Вн 19.30   21.07 /неделя/ Лудогорец ІІ - Ботев Гълъбово 19.30   22.07/понеделник/ ЦСКА 1948 - Локомотив Сф 18.30 Диема спорт   Пирин Бл - Почива   [ +++ ]
Добавен на Сряда, 12 Юни 2019 / Програма А отбор
Tags: жребий, Втора лига, 2019, 2020, ВПЛ, програма, кръгове
Днес бе изтеглен жребия за новия сезон във Втора лига за Сезон 2019/20. В първия кръг Локомотив ще "гостува" на ЦСКА 1948 на Националния стадион "Васил Левски", Септември (София) ще играе домакинските си срещи на стадион Локомотив.                                      I кръг 20 юли 2019 г., събота: Верея (Стара Загора) - Пирин (Благоевград)                 - Септември (София) - Струмска слава 1927 (Радомир)          - Литекс (Ловеч) - Локомотив (Горна Оряховица)               - Черноморец (Балчик) - Поморие (Поморие)                    ... [ +++ ]
Добавен на Четвъртък, 06 Юни 2019 / Новини А отбор
Tags: жребий, програма, Втора лига
Жребият за провеждане на първенство сезон 2019-2020 година в Първа и Втора професионална футболна лиги, ще се проведе на 12 юни от 11.30 часа в Национална футболна база Бояна. БФС променя формата на Втора лига По спортно-технически показатели през сезон 2019-2020 в Първа професионална лига, са добили право на участие следните отбори: ПФК Лудогорец 1945 Рз ПФК ЦСКА-София Сф ПФК Левски Сф ПФК Берое СЗ ПФК Черно море Вн ПФК Ботев Пд ФК Етър ВТ ПФК Славия 1913 Сф ПОФК Ботев Враца Вр ПФК Локомотив 1926 Пд ОФК Дунав 2010 Рс ФК Витоша Бистрица ПФК Арда Кж ФК Царско село 2015 Сф По спортно-технически показатели за сезон 2019-2020 година във Втора професионална лига, са добили право на участие следните отбори: ФК Локомотив 1929 Сф ПФК Септември Сф ФК Верея СЗ ПФК Монтана 1921 ФК ЦСКА 1948 Сф ФК Литекс Лч ФК Черноморец Балчик ФК Струмска слава 1927 ОФК Локомотив Горна Оряховица ОФК Поморие ПФК Лудогорец 1945 II ФК Кариана Ерден ОФК Пирин Бл ФК Ботев Гълъбово ПФК Нефтохимик 1962 Бс ФК ... [ +++ ]
Добавен на Вторник, 30 Април 2019 / Програма А отбор
Tags: програма, Втора лига, 28 кръг, 29 кръг, 30 кръг
БФС публикува програмата за последните три кръга във Втора професионална лига за сезон 2018/2019. Програмата  е съобразена със задължението преди, по време и след провеждането на изборите за Еврапейски парламент на 25.05, 26.05 и 27.05.2019, да няма срещи в професионалния футбол. XXVIII кръг 18.00 10.05 /петък/ ЦСКА 1948 - Локомотив ГО     11.05 /събота/ Литекс - Монтана 15.30 Диема спорт 2   Несебър - Локомотив Сф       Пирин Бл - Черноморец Балч       Струмска слава - Лудогорец ІІ       Кариана - Добруджа 1919       Ботев Гълъбово - Царско село       Арда Кж - Поморие     XXIX кръг 15.00 19.05 ... [ +++ ]
Добавен на Неделя, 07 Април 2019 / Програма А отбор
Tags: програма, Втора лига, ВПЛ, 24 кръг, 25 кръг, 26 кръг, 27 кръг, 2019
м.април XXIV кръг 17.00 12.04/петък/ Ботев Гълъбово - Черноморец Балч       Поморие - Лудогорец ІІ     13.04 /събота/ Литекс - Несебър       Струмска слава - Локомотив ГО       Кариана - Локомотив     14.04 /неделя/ Царско село - Добруджа 1919     15.04/понеделник/ ЦСКА 1948 - Пирин Бл 19.00   15.04/понеделник/ Арда Кж - Монтана 17.30 Диема спорт XXV кръг 17.00 20.04 /събота/ Локомотив ГО - Литекс       Черноморец Балч - Кариана   ст. Младост Вн   Локомотив - Струмска слава   ... [ +++ ]
Добавен на Сряда, 20 Март 2019 / Програма А отбор
Tags: програма, Втора лига, 22 кръг, 23 кръг, 2019
XXII кръг 30.03 /събота/ Струмска слава - Пирин Бл 15.30     Кариана - Несебър 15.30     Ботев Гълъбово - Локомотив ГО 15.30     Арда Кж - Локомотив 15.30     Поморие - Черноморец Балч 15.30   31.03 /неделя/ Царско село - Монтана 12.30 Диема спорт   Добруджа 1919 - Лудогорец ІІ 15.30   01.04/понеделник/ ЦСКА 1948 - Литекс 17.30 Диема спорт XXIII кръг 17.00 06.04 /събота/ Добруджа 1919 - ЦСКА 1948 15.00     Пирин Бл - Литекс 15.00     Локомотив - Ботев Гълъбово 17.00     ... [ +++ ]
Добавен на Събота, 26 Януари 2019 / Програма А отбор
Tags: програма, Втора лига, пролет, 2019, 18-ти до 21-ви кръг
Февруари XVIII кръг 14.30 часа 22.02 /петък/ Монтана - Черноморец Балч 17.30 Диема спорт 23.02 /събота/ Ботев Гълъбово - Струмска слава       Арда Кж - Литекс       Поморие - Пирин Бл       Царско село - Несебър       Добруджа 1919 - Локомотив ГО     24.02 /неделя/ Лудогорец ІІ - Локомотив     26.02/вторник/ ЦСКА 1948 - Кариана     Март XIX кръг 15.30 часа 02.03 /събота/ Локомотив - Добруджа 1919       Несебър - Поморие       Пирин Бл - Арда Кж       Литекс ... [ +++ ]
Добавен на Събота, 08 Септември 2018 / Програма А отбор
Tags: Програма, Втора лига, Купа на България, 2018, октомври
Втора лига Спортно-техническата комисия към Българския футболен съюз утвърди програмата за провеждане на мачовете от VIII до XI кръг във Втора лига: VIII кръг 17.00 часа 21.09 /петък/ ЦСКА 1948 - Добруджа 1919 Царско село - Лудогорец 2 Ботев Гълъбово - Локомотив София Струмска слава - Несебър Литекс - Пирин Благоевград Арда Кърджали - Черноморец Балчик 22.09 /събота/ Поморие - Монтана от 15.00 Кариана - Локомотив Горна Оряховица IX кръг 17.00 часа 30.09 /неделя/ Пирин Благоевград - ЦСКА 1948 Несебър - Литекс Локомотив София - Кариана Добруджа 1919 - Царско село Черноморец Балчик - Ботев Гълъбово от 18.00 Монтана - Арда Кърджали от 19.00 01.10/понеделник/ Локомотив Горна Оряховица - Струмска слава от 17.30 Лудогорец 2 - Поморие X кръг 16.00 часа 05.10/петък/ Арда Кърджали - Лудогорец 2 06.10 /събота/ Поморие - Добруджа 1919 Ботев Гълъбово - Монтана Кариана - Черноморец Балчик Струмска слава - Локомотив София Литекс - Локомотив Горна Оряховица Пирин Благоевград - ... [ +++ ]
Добавен на Събота, 28 Юли 2018 / Програма А отбор
Tags: Програма, третият кръг, Втора лига, ВПЛ, 2018
Спортно-техническата комисия към БФС определи точните дати и часове на двубоите от третия кръг във Втора професионална лига. Локомотив ще играе с Лудогорец в неделя на 11 август от 18:00 часа,. Шест от осемте мача ще се изиграят събота. 11 август, събота, 18:00 часа: Струмска слава - Ботев (Гълъбово) Несебър - Царско село Черноморец (Балчик) - Монтана 11 август, събота, 19:00 часа: Локомотив (Горна Оряховица) - Добруджа Пирин (Благоевград) - Поморие 11 август, събота, 20:00 часа: Кариана (Ерден) - ЦСКА 1948 12 август, неделя, 18:00 часа Локомотив (София) - Лудогорец 2 13 август, понеделник, 18:00 часа Литекс - Арда (Кърджали) Заб.: БФС си запазва правото на промени в програмата и в зависимост от представянето на участниците в европейските турнири. Програмата на Първа лига и Втора лига включително са съгласувани с БПФЛ и "Футбол Про Медиа". [ +++ ]
Добавен на Четвъртък, 14 Юни 2018 / Програма А отбор
Tags: календар, есен, БФС, програма, 2018, 2019
Календар на Българския футболен съюз за първенство 2018/2019  [ +++ ]
Добавен на Сряда, 02 Май 2018 / Програма А отбор
Tags: програма, втора лига, 29 кръг, 30 кръг, ВПЛ, пролет, 2018
- Срещата от ХXVIII-ми кръг на Втора професионална лига между отборите на ФК „Струмска слава“ Радомир  и ПСФК „Ботев Враца“ поради наложено наказание „лишаване от домакинство“ на ФК „Струмска слава“ Радомир  , ще се проведе на 06.05/неделя/2018 г от 18.00 часа на стадион ДИТ-Драгалевци гр.София, вместо на 05.05/събота/2018 г от 18.00 часа.             - Срещата от ХXVIII -ми кръг на Втора професионална лига между отборите на ПФК „Лудогорец II“ Рз  и ФК „Оборище“ Панагюрище, ще се проведе по програма на 07.05/понеделник/2018 г от 18.00 часа вместо на 06.05/неделя/2018 г от 18.00 часа. XXIX кръг 18.00 часа 13.05 /неделя/ Поморие - Струмска слава       Несебър - Литекс       Черноморец Балч - Локомотив ГО       Нефтохимик Бс 1962 - Царско село   ... [ +++ ]
Добавен на Събота, 14 Април 2018 / А отбор
Tags: съдии, БФС, Монтана, програма
Спортно-техническата комисия към БФС измести домакинските мачове на Монтана така, че да звършват след всички останали в групата. По желание на монтанчани, срещите им ще започват от 18:30, когато вече ще са към края си мачовете на техните конкурентите. През пролетта тимът от северозапада, подобното на отборчето от Околовръстното, се радва и на широка съдийска симпатия, като в последния им двубой срещу Поморие, се наложи последните да играят с 9 души на терена.         - Срещата от ХXV-ти кръг на Втора професионална лига между отборите на ПФК „Монтана 1921“  и ОФК „Локомотив“ ГО, ще се проведе по програма на 19.04/четвъртък/2018 г от 18.30 часа, вместо от 17.00 часа.          - Срещата от ХXVII-ми кръг на Втора професионална лига между отборите на ПФК „Монтана 1921“  и ОФК „Созопол“, ще се проведе по програма на 28.04/събота/2018 г от 18.30 часа, вместо от 17.00 часа. [ +++ ]
Добавен на Събота, 24 Март 2018 / Ръгби
Tags: ръгби, програма, пролет, мъже, юноши, 2015
РЪГБИ 15 ПРОГРАМА МЪЖЕ Група А 5 кръг 24.03.2018 15:00 ч. НСА – Валяците 25.03.2018 14:00 ч. Балкански Котки – Локомотив 6 кръг 01.04.2018 14:00 ч. Локомотив – НСА 31.03.2018 16:30 ч. Валяците – Балкански Котки Полуфинали 1 ½ . 06.04.2018 1-4, 2-3 2 ½ . 21.04/13.05 4-1/2-3 – точните дати за втория полуфинал, след определяне на двойките Финали 1. 19/20.05.2017 2. 26/27.05.2017 ПРОГРАМА МЪЖЕ – Група Б 25.03.2018 14:00 ч. Ботев – Варварите 01.04.2018 15:00 ч. Янтра – Ботев 22.04.2018 14:00 ч. Варварите –Янтра 06.05.2018 15:00 ч. Янтра – Ботев ПРОГРАМА ЮСВ 15.04.2018 15:00 ч. Янтра – Локомотив 06.05.2018 14:00 ч. Балкански котки – Локомотив   3.05.2018 15:00 ч. Янтра – Балкански котки РЪГБИ 7 02.06.2018 Бургас – мъже 17.06.2018 Габрово – юноши старша възраст ДП ДЕЦА 21 .04.2018 Ихтиман ДП ЮНОШИ МЛАДША ВЪЗРАСТ 05.05.2018 София – НСА източник: http://rugbybulgaria.com/programata-na-bfr-za-proletnia-polusezon/ ... [ +++ ]
Добавен на Четвъртък, 22 Март 2018 / Програма А отбор
Tags: програма, Втора лига, Б група, 2018, пролет
Актуални резултати и класиране вижте тук   XXII кръг 17.00 часа 30.03 /петък/ Поморие - Оборище Пан.   Царско село - Ботев Гълъбово 31.03 - 15:00 /събота/ Несебър - Монтана   31.03 /събота/ Струмска слава - Созопол   Литекс - Ботев Вр   Нефтохимик Бс 1962 - Локомотив Сф   Черноморец Балч - Марица Пд 01.04 /неделя/ Локомотив ГО - Лудогорец ІІ   XXIII кръг 17.00 часа   Монтана - Поморие 18.30 Диема спорт 05.04 /четвъртък/ Локомотив Сф - Черноморец Балч       Марица Пд - Несебър     06.04/петък/ Нефтохимик Бс 1962 - Струмска слава   ... [ +++ ]
Добавен на Събота, 27 Януари 2018 / Програма А отбор
Tags: програма, втора лига, пролет, 2018
  Пролет Февруари ХVІII кръг 14.00 часа 24.02 /събота/ Струмска слава - Локомотив ГО       Несебър - Ботев Гълъбово       Нефтохимик Бс 1962 - Ботев Вр       Локомотив Сф - Оборище Пан.       Марица Пд - Монтана     25.02 /неделя/ Литекс - Царско село 12.30 Диема спорт   Поморие - Созопол     27.02 /вторник/ Черноморец Балчик - Лудогорец ІІ       Март XIX кръг 15.30 часа 02.03/петък/ Монтана - Локомотив Сф 17.30 Диема спорт   Марица Пд - Струмска слава     03.03/събота/ Ботев Вр - Черноморец Балч 15.00 Диема спорт   Оборище Пан. - Нефтохимик Бс 1962       Царско село - Локомотив ГО       ... [ +++ ]
Страница 1 от 3
by Aixeena Joomla Extensions

Подобни публикации

Моля, изберете някоя от статиите.


ВИДЕО

FACEBOOK

НОВИ КОМЕНТАРИ

  • Ciao a tutti vengo dall'italia

    Прочетете още...

     
  • Привет, кой размер търсите от големите има 7 пъти XL и XL

    Прочетете още...

     
  • Здравейте. само Локо.:) Трябва ми една фанелканай-голе мия размер "Локо София по света" за началника ...

    Прочетете още...

     
  • Здравейте, Бих искал да изкажа мнение и предложение по темата. Като човек и на мен не ми харесва ...

    Прочетете още...