11 кръг

Добавен на Неделя, 30 Септември 2018 / Двубои А отбор
Tags: ВПЛ, Кариана, 11 кръг, 2018, втора лига
     Днес, 30 септември Локомотив ще играе с отбора на Кариана в град София, в мач от ВПЛ.  Началният час на двубоя е от 17:00. Поради наказанието със забрана за игра пред публика за 2 домакински срещи, билети за двубоя няма да бъдат продавани. Притежатели на абонаментни карти също няма да бъдат допускани на трибуните на стадион Локомотив. На стадиона ще бъдат допуснати единствено служебните лица упоменати в списък, съгласуван от БФС.  Развитието на двубоя може да следите на живо кликвайки тук.  Локомотив върви честно по пътя, който заедно ще извървим!!! източник: https://www.fclokomotiv1929.com   [ +++ ]
Добавен на Петък, 20 Октомври 2017 / Обзор
Tags: ВИДЕО, ОБЗОР, мачове, 11 кръг, ВПЛ, втора лига, 2017, есен, първи кръг
или ГЛЕДАЙТЕ НА ВРЪЗКИТЕ ПО–ДОЛУ: ПЪРВА ЧАСТ ВТОРА ЧАСТ с Локомотив - Литекс 4:0 [ +++ ]
Добавен на Петък, 20 Октомври 2017 / Мъже
Tags: ВИДЕО, Литекс, 11 кръг ВПЛ, 2017
начало 18:20 [ +++ ]
Добавен на Неделя, 15 Октомври 2017 / Новини А отбор
Tags: класиране, втора лига, 11 кръг
След хубавата победа с 4:0 над Литекс и равенството на Ботев Враца и Ботев Гълъбово, Локомотив се върна водачеството във втора лига. Вижте всички резултати и класирането след 11 кръг кликвайки тук. [ +++ ]
Добавен на Сряда, 11 Октомври 2017 / Локомотивци
Tags: втора лига, Радо, Буфера, Литекс, Дрес код, ЧЕРНО, 11 кръг, 2017
Локомотив (София) - Литекс - 14 октомври (събота) 16:00 часа, стадион Локомотив. Дрес код ЧЕРНО. За мача ще бъдат извадени всички знамена на Локомотив, дано Радо гледа от небето и да се радва. 21 минута на мача ще е неговата минута, в която ще го почитаме всеки мач, Нека да дадем всичко най-добро от себе си в памет на един от нас! Феновете на Локомотив молим всеки който е съпричастен с трагедията сполетяла всички ни, да дойдат на мача с черни или тъмни дрехи. Ще има и кутия в която всеки един от Вас може да помогне с пари на семейството на Радо в този ужасен момент! Локо е магията която продължава даже след смъртта.. [ +++ ]
Добавен на Вторник, 29 Август 2017 / Програма А отбор
Tags: програма, есен, 2017, 7 кръг, 11 кръг, втора лига
  VII кръг 09.09 /събота/ Оборище Пан. - Поморие 17.00     Ботев Гълъбово - Царско село 17.00     Монтана - Несебър 17.00     Локомотив Сф - Нефтохимик Бс   17.00     Созопол - Струмска слава 18.00   10.09 /неделя/ Лудогорец ІІ - Локомотив ГО 17.00   11.09 /понеделник/ Ботев Вр - Литекс 17.00 Диема спорт   Марица Пд - Черноморец Балч 17.00   VIII кръг 15.09 /петък/ Струмска слава - Нефтохимик Бс 17.00     Несебър - Марица Пд 17.00     Созопол - Ботев Гълъбово 18.00 ... [ +++ ]
Добавен на Сряда, 02 Ноември 2016 / Футбол
Tags: ВИДЕО, ОБЗОР, мачове, 11 кръг, ВПЛ, втора лига, 2016, есен
или ГЛЕДАЙТЕ НА ВРЪЗКИТЕ ПО–ДОЛУ: ПЪРВА ЧАСТ ВТОРА ЧАСТ ТРЕТА ЧАСТ с Локомотив - Витоша (Б) 1:1 [ +++ ]
Tags: А група, 11 кръг, 2013/2014, Левски, София
Днес от 15 часа Локомотив гостува на Левски на стадион "Георги Аспарухов". Привържениците на Локомотив ще бъдат в сектор Г на стадиона, като билетите са с цена 5 лв. Срещата ще бъде излъчена пряко по ТВ7 и в интернет в  нюз7.бг Да подкрепим Локомотив на Герена - петък 04.10.2013 г. 15:00 ч. Скандалният Ристосков ще свири на "Герена" Цецо Генков: Мачът срещу Локомотив ще е по-специален [ +++ ]
Tags: А група, 11 кръг, 2013/2014, Левски, София, Ристосков
снимка gong.bg   Скандалният Христо Ристосков за второ поредно гостуване ще е съдия на софийското дерби Левски - Локомотив. Всички помним тенденциозното му съдийство от 17 април 2013 г. и безкрайната му наглост с изказванията след двубоя. За награда БФС отново изпраща ценния си кадър да свири на "Герена", вместо да го изхвърли от футболното съдийство.  „Не трябва от един мач и една дузпа да правим трагедии. Достатъчно сме „miserable“ (жалък, нещастен – бел. ред.) всички във футбола. Има съдийски наблюдатели и комисия, които трябва да казват, аз като стана такъв, тогава ще давам оценки. Трябва всички да сме по-толерантни един към друг. Напрежението се нагнетява, а нивото на всички ни е много ниско. Георги Марков като ме е сравнил с Ахмед Ахмед, да е жив и здрав. Аз какво да направя?“ - завърши култовото си изказване реферът от Сандански. цитат от гонг.бг [ +++ ]
Добавен на Вторник, 01 Октомври 2013 / Мъже
Tags: А група, 11 кръг, 2013/2014, Нефтохимик, Бургас
Добавен на Вторник, 01 Октомври 2013 / Двубои А отбор
снимка: http://flagman.bg/ Локомотив победи с 0:2 при гостуването си на Нефтохимик в Бургас. Железничарите отбелязаха 2 гола в началните 20 минути . В края на полувремето бургазлии пропуснаха дузпа. ВИДЕО Нефтохимик - Локомотив 0:2 Коментар на живо: Нефтохимик - Локомотив 0:2 Видео репортаж на флагман.бг Краен резултат 0:2 8' 0:1 Маркиньос 19' 0:2 Гаел Класиране и резултати от останалите среща от 11-тия кръг на А група може да проследите тук. Състави и текст директно по минути в  гонг.бг Повече в медиен обзор   Изкълчени глезени за Том и Махамат от Локо Сф Понеделник, 30 Септември 2013 17:22 Гонг : Gong : Новини Локо (Сф) прекъсна четиримесечна черна серия Понеделник, 30 Септември 2013 03:24 Новини - Локомотив (София) - А група - Sportal.bg И Локо София наказа Нефтохимик Неделя, 29 Септември 2013 23:57 SPORTNI.bg Нефтохимик - Локомотив (София) на живо в Novsport.com Неделя, 29 Септември 2013 21:00 Агенция НовСпорт [ +++ ]
Добавен на Неделя, 29 Септември 2013 / Новини А отбор
 Натиснете бутона PLAY в средата на екрана по–долу:       Резултати и класиране след останалите срещи от А група тук.  Още новини от медиен обзор [ +++ ]
Добавен на Събота, 28 Септември 2013 / Новини А отбор
Утре от 19 часа Локомотив гостува на Нефтохимик в Бургас. Срещата е от 11-тият кръг на А група и няма да бъде излъчвана в ефира на нито една телевизия. Ще се опитаме да ви изненадаме приятно, така че заредете сайта преди началото на двубоя. Your browser does not support iframes. [ +++ ]