Tags: ВИДЕО, Литекс, 13 кръг, ВПЛ 2019/2020
[ +++ ]
Добавен на Събота, 04 Ноември 2017 / Обзор
Tags: ВИДЕО, ОБЗОР, мачове, 13 кръг, ВПЛ, втора лига, 2017, есен
или ГЛЕДАЙТЕ НА ВРЪЗКИТЕ ПО–ДОЛУ: ПЪРВА ЧАСТ ВТОРА ЧАСТ с Локомотив - царско Село 0:0 [ +++ ]
Tags: втора лига, Царско село, лидер, ВПЛ, 13 кръг, 2017
  Дерби двубоя на сезона между лидера Локомотив и вторите в класирането - Царско село. В събота 28 октомври 2017 година Локомотив ще се изправи срещу тима на Царско село. Локомотив е лидер в класирането на Втора лига, а гостите са на точка след нас на втора позиция. Началният час на двубоя е 14:45 на стадион Локомотив в район "Надежда". Елате и подкрепете Локомотив по пътя, който заедно ще извървим!!!   Ще следим двубоя с туитове и обновяване на резултата от двубоя на живо, като сайта ще се презарежда автоматично всяка минута. източник: https://www.fclokomotiv1929.com [ +++ ]
Добавен на Сряда, 30 Ноември 2016 / Мъже
Tags: ВИДЕО, Несебър, 13 кръг, ВПЛ, 2016/2017, втора лига
Добавен на Сряда, 23 Ноември 2016 / Футбол
Tags: ВИДЕО, ОБЗОР, мачове, 13 кръг, ВПЛ, втора лига, 2016, есен
или ГЛЕДАЙТЕ НА ВРЪЗКИТЕ ПО–ДОЛУ: ПЪРВА ЧАСТ с Локомотив - Царско село 2:1 ВТОРА ЧАСТ ТРЕТА ЧАСТ [ +++ ]
Добавен на Сряда, 23 Ноември 2016 / Мъже
Tags: ВИДЕО, Царско село, селяндури, 13 кръг, ВПЛ, 2016/2017, втора лига
Добавен на Неделя, 20 Ноември 2016 / А отбор
Tags: резултати, втора лига, 13 кръг
Вижте резултатите и временното класиране във втора лига след 13 кръг ТУК Локомотив продължава да е на 12 място, но вече е с равни точки с Царско село и Лудогорец 2, а в класирането по форма от последните 5 кръга е 8-ми вижте тук. [ +++ ]
Добавен на Неделя, 20 Ноември 2016 / Двубои А отбор
Tags: втора лига, Царско село, 13 кръг, ВПЛ, време
Пред близо 1500 зрители Локомотив надви с 2:1  с Царско село в мач от 13-ия кръг на Втора лига. Мача бе с  много нерви и картони и накрая дори с разправия в официалната ложа. 1:1 бе резултата на полувремето. Локомотив поведе в 31 минута след гол на Мисяк, гостите изравниха след подминат фаул в 42 минута. Железничарите останаха с 10 души в 73-ата минута при 1:1, но стигнаха до победата от дузпа в 89-ата минута, вкарана от Дани Пеев. Съдията Цанко Миндалов бе силно неадекватен или пристен към гостите им спести куп картони и свири множество техн симулации, а накрая бе на път да не отсъди и очевадната дузпа.  machove/machove2016/13_Ts_selo_2_1 [ +++ ]
Добавен на Събота, 19 Ноември 2016 / Новини А отбор
Вижте резултатите и временното класиране във втора лига 19.11.2016 г. ТУК [ +++ ]
Добавен на Събота, 19 Ноември 2016 / Двубои А отбор
На 20 ноември (неделя) е поредния мач за първенство на нашия любим отбор Локомотив (София). Ще приемем на стадион Локомотив отбора на Царско село. Срещата започва в 14:30 часа. Преди и след мача от помещението на фенклуба отново ще можете да си закупите от фенските артикули на отбора. Новите неща са 5 модела магнити с легенди на отбора, които са на цена 2 лева и стикери. Цената на стикерите е 1 лев за 10 броя, 3 лева за 50 броя, 5 лева за 100 броя и 20 лева за 500 броя. Ела в неделя и подкрепи Локо София! източник: http://ultrasloko.com/ [ +++ ]
Добавен на Понеделник, 14 Март 2016 / А отбор
Tags: Резултати, класиране, 13 кръг, СРГ Север
СОФИЯ СПОРТ 1-5 ЛОКОМОТИВ СФ ВИХЪР 2-4 КРЕМИКОВЦИ ВЪСТАНИК 0-13 ЛЕВСКИ /ЧЕП./ СПАРТАК 5-0 БАНКЯ ИЗТРЕБИТЕЛ 1-3 НАДЕЖДА почива СОКОЛ /НЕГ./ източник: http://zs-sofia.com/  Подробна статистика вижте тук Класирането вижте тук   Резултати от кръга - 13 кръг (12.03.2016 - 13.03.2016) Събота, 12.03.2016 - 13. Кръг 16:15 h ФК София спорт ФК Локомотив София 1 - 5 (1:0, 2:3) Неделя, 13.03.2016 - 13. Кръг 15:00 h ФК Вихър (Требич) ФК Кремиковци 2 - 4 15:00 h ФК Въстаник (Войнеговци) ФК Левски (Чепинци) 0 - 13 15:00 h ФК Спартак 1933 (Подгумер) ФК Банкя 5 - 0 15:00 h ФК Изтребител (Иваняне) ФК Надежда Доброславци 1 - 3 ... [ +++ ]
Добавен на Вторник, 22 Октомври 2013 / Новини А отбор
Tags: Маркиньос, рекорд, 13 кръг, 2013/2014
Маркиньос, влезе в историята на А група. Бразилецът вкара две попадения във вратата на Ботев Пловдив, които го изкачиха на първо място в голмайсторската листа на чужденците в елита. Националът на България има 41 попадения на сметката си, като остави зад гърба си рекорда на Вилфред Нифлор от 39. Французинът обаче ги е вкарал в едва 72 мача, докато Маркиньос го стори в 151. 31-годишният полузащитник е отбелязал попаденията си за три различни тима - Беласица, ЦСКА и Локо София. Шансове да застигне постижението на Маркиньос има неговият сънародник Мишел Платини. Нападателят на Лудогорец е с 39 попадения в 100 мача. Източник: http://topsport.ibox.bg/         [ +++ ]
Добавен на Понеделник, 21 Октомври 2013 / Хартиен бюлетин
Tags: бюлетин, Lokosf info, уеб издание, 13 кръг, 2013/2014, Ботев
Добавен на Понеделник, 21 Октомври 2013 / Мъже
Tags: видео, А група, 13 кръг, 2013/2014, Ботев
Добавен на Неделя, 20 Октомври 2013 / Двубои А отбор
Tags: А група, 13 кръг, 2013/2014, Ботев
   ВИЖТЕ СНИМКИ ОТ ДЕРБИТО от sportni.bg   Пред 2500 зрители в оспорвано и динамично, с (поредно) безумно слабо съдийство, дерби Локомотив опука претендента за титлата Ботев с 3:2. Този мач вече не е лъч надежда, този мач комай показа, че Локомотив като че наистина излиза от тунела "Джеймс" и навлиза в правилния коловоз - при това на скорост.   С първия гол на Марко Ранджелович за отбора и двете попадения на Маркиньос, двамата футболисти подпечатаха победата на Железните, а двата гола за пловдивчани дойдоха след измислени от неадекватния главен съдия фаулове - при първия, статичното положение се изпълни вместо от дъгата на наказтелното поле на Ботев, някъде около централния кръг (да не говорим, че трябваше да има фаул за игра с ръка на защитник на Ботев в наша полза), а вторият бе даден за пирует тип "тулуп", без реално съприкосновение между наш защитник и играч на "канарите"). Трябва да се спомене и за спестен първи жълт картон на защитник на Ботев, ... [ +++ ]
Добавен на Събота, 19 Октомври 2013 / Новини А отбор
Tags: А група, 13 кръг, 2013/2014, Ботев, София
Във фаталния XIII кръг от “А” група посрещаме възкресения отбор на Ботев Пд, който вече от над година е на гребена на вълната - достойно европейско участие през лятото, кандидат-шампион тази година, спечелиха пловдивското дерби... Въобще, канарчетата правят един от най-успешните сезони в историята си.   Ние от друга страна, сме на другия бряг - за поредна година се борим за оцеляването си в групата на майсторите и няма как да скрием,че дори точката от този мач ще бъде задоволителна за нас. Все пак да не забравяме, че не загубихме срещу ЦСКА и Левски, малко не ни достигна срещу Лудогорец (за което и съдията помогна малко), а Литекс ни беше хванал по бели гащи в ерата на “Джеймс” (познат и като “Кокала”).   В нашия отбор почти всички са на линия, като единствената въпросителна е дали ще се рискува с пускането на Александър Дюлгеров, а единственият ни контузен играч е Мартин Димитров.   Повече прочетете в новия брой на безплатния бюлетин на lokosf.info, ... [ +++ ]