U13

Добавен на Неделя, 07 Април 2024 / Спорт
Tags: тенис на маса, U15, U13
В ДОИП по тенис на маса U15 взеха участие над 200 състезатели. Отлично представяне на Деница Живкова -вицешампионка на двойки кадетки. На индивидуалния турнир в много оспорван мач загуби с 3-2 срещата за влизане в местат за медали. Много добро представяне и на Георги Драгийски, който печели убедително групата си, но малшанс при жребия го изпрати срещу вицешампиона, срещу когото не успя да се пребори. В отборното първенство момичетата заеха шесто място.   На завършилото на 06 април ДОИП до 13 години участиваха над 200 състезатели, Георги Драгийски спечели трето място на двойки мини кадети.  ... [ +++ ]
Добавен на Събота, 20 Февруари 2021 / Водна топка
Tags: водна топка, 2021, момчета, u13, басейн Диана
Отборът на Локомотив НН завърши на четвърто място в първия турнир по водна топка за 2021 г. Откритото регионално първенство във възрастта мъже U13, домакин и организатор на което бе "Левски", се игра на столичния басейн "Диана" от 12 до 14 февруари с участието на 8 отбора. В групата младите локомотивци с треньор Андрей Сушков стартираха с победа - 13-6 срещу ЦСКА. Последва 9-15 срещу "Левски", а успехът срещу Ботев с 19-15 изведе състава до второто място и го класира на полуфинал. Там Локомотив НН отстъпи с 6-11 пред варненския Комодор. В мача за 3-4 място КПС Варна спечели с 13-3 срещу Локомотив НН. Турнирът премина при отлична организация, а мачовете се предаваха онлайн в интернет и така имаше възможност да бъдат наблюдавани. Срещите се играха при празни трибуни и при спазване на всички изисквания на Министерството но здравеопазването и Министерството на младежта и спорта. Класиране: Левски, Комодор, КПС Варна, Локомотив НН, Ботев, Славия, ЦДНА, ЦСКА вижте и Виктор Арсенов ... [ +++ ]
Добавен на Неделя, 18 Октомври 2020 / Волейбол
Tags: ВОЛЕЙБОЛ, U13, момичета, бронз, републиканско първенство
Момичетата до 13 г. завършиха на 3-то място в супер финала на републиканското първенство. Те записаха 3 победи с по 2:0 над отборите на Казанлък, Марица Пловдив и Миньор Перник и отстъпиха отново с по 2:0 на ВАСК и ЦПВК, които съответно заеха първо и второ място в турнира. Заслужен успех с който отново показаха, че са сред най-силните за възрастта си в България. Припомняме, че на предварителния турнир в София момичетата победиха с 2:1 гейма шампионките от Волейболна академия Стойчев-Казийски. [ +++ ]
Добавен на Неделя, 27 Септември 2020 / Волейбол
Tags: волейбол, ВАСК, регионално първенство, момичета, 13 години, U13, финал, републиканско
Момичетата до 13 г. се класираха републиканско първенство! В полуфинала младите надежди успяха да надиграят един от фаворитите в турнира, а именно Волейболна академия Стойчев-Казийски с 2:1 гейма. Така нашите момичета ще спорят за първото място на Регионалното първенство, след като стане ясен и другият финалист. Вижте пълен запис от двубоя кликвайки тук.         [ +++ ]
Tags: волейбол, на живо, полуфинал, ВАСК Регионално първенство момичета, 13 години, U13
Гледайте на живо полуфиналният мач между отборите на Локомотив София - ВАСК от Регионалното първенство за момичета до 13 години тук. RAJVcExt2-M [ +++ ]
Добавен на Неделя, 22 Декември 2019 / Волейбол
Tags: Волейбол, U13, момичета
Момичетата до 13 години тази участваха в коледният турнир организиран от ЦПВК, завършвайки на 4-то място. [ +++ ]
Добавен на Вторник, 10 Декември 2019 / Водна топка
Tags: водна топка, Локомотив НН, U13
Едновременно в три града този уикенд се играха мачовете в трите групи от Квалификация 1 на държавното първенство по водна топка за деца U13. В последния момент от участие се отказа отборът на ЦДНА 2013 (София) и така в шампионата стартираха общо 15 състава. Двубоите бяха в София на басейн „Диана“, в Бургас на басейна в кв. „Меден рудник“ и във Варна в покрития басейн на комплекс „Приморски“. Победителите от трите групи се класираха за финалната шестица – това са Комодор, Черно море и Черноморец. Вторите и третите тимове в групите пък формират състава за Квалификация 2 – КПС Варна, Локомотив (Русе), Ботев, Арена, Левски и ЦСКА. Там двубоите по системата всеки срещу всеки ще излъчат още 3 отбора за Топ 6. На следващата фаза на шампионата първите 4 от финалната шестица ще се класират за Суперфинала, където ще бъдат разпределени медалите. София Резултати: ЦСКА – Тича 18-6, Левски – Локомотив НН 22-3, Черно море – Арда 2008 23-3, Левски – Арда 2008 23-2, Локомотив НН – Тича 6-12, Черно ... [ +++ ]