U20

Добавен на Вторник, 22 Март 2022 / Волейбол
Tags: волейбол, държавни финали, девойки, U20, 2022
Девойките от волейболен клуб Локомотив се класираха за държавните финали. Във волейболна зала Локомотив те записаха три победи над съперниците и с 8 точки спечелиха надпреварата в група Л.  По пътя към първото място те се наложиха след петгеймова битка над Перун с 3:2 гейма. Варненки останаха втори с две победи, една загуба и 5 точки. Двата състава ще продължат в спора за титлата. Трети се нареди съставът на Велбъжд с един успех и три загуби и 4 точки. На четвърта позиция приключи Ахил без успех и с 1 точка. Те завършват в дванадесетицата на страната. Резултати и класиране в група Л вижте тук. На финалите в държавното първенство за девойки под 20 години ще участват осем отбора. Ето и всички достигнали до този етап: Локомотив, ЦСКА, Левски, Марица (Плодвив), Казанлък, ЦПВК, Славия и Перун (Варна). Турнирът ще бъде в края на април. Снимки от двата турнира вижте тук. [ +++ ]
Добавен на Сряда, 28 Април 2021 / Волейбол
Tags: волейбол, финали, девойки, U20, 2021
Отборите на Локомотив 1929 (София), Велбъжд (Кюстендил), Бдин Вида (Видин) и Ахил (София) се класираха за финали в държавното първенство по волейбол на България за девойки под 20 години. Четирите тима завършиха на първите две места  в последните два квалификационни турнира от първенството и с това спечелиха квоти за спора за титлата. Допълнителен турнир, група Л, се проведе в столичната зала „Локомотив“, с участието на домакините, Велбъжд,  Перун (Варна) и КДС (Варна). Волейболистките на Локомотив спечелиха надпреварата на свой терен с три победи над съперничките. Втори се нареди тимът на Велбъжд с една загуба, като домакините и кюстендилки продължават напред. Трети е съставът на Перун, четвъртата позиция е за ДКС Варна. Двата тима прекратяват участие в държавното първенство. Резултати и класиране в група Л вижте тук. Допълнителен турнир, група М, се проведе в зала „Чавдар“ в Етрополе, с участието на ЦПВК (София) като домакин, Бдин Вида, Ахил и Хебър (Пазарджик). Напредавара ... [ +++ ]
Добавен на Понеделник, 02 Март 2020 / Лека атлетика
Tags: лека атлетика, Росалия Рангелова, U20, 60 метра, препятствия, 2020
Въпитаничката на Локомотив София-Никола Карапетров Росалия Рангелова (2001),  (9,10) - 8,98 спечели титлата на България на 60 м бягане с препятствия в зала при девойките до 20 години. На последвалата Балканиада Рангелова завърши четвърта, катос  медали за страната ни се окичиха Александра Начева, Добромир Николов и Веселин Живков. bhNFigUETI8  ... [ +++ ]