Добавен на Четвъртък, 07 Ноември 2019 / Мъже
Tags: ВИДЕО, Черноморец, Балчик, 14 кръг, ВПЛ, 2019
начало 15:25 [ +++ ]
Добавен на Събота, 02 Ноември 2019 / Двубои А отбор
Tags: ВПЛ, Черноморец, Балчик, 2019, втора лига
Локомотив загуби ценни точки в борбата за топ 3 във Втора лига. "Железничарите" се препънаха срещу Черноморец (Балчик), завършвайки 0:0 край морето. Така футболистите на Младен Додич пропуснаха възможността да се откъснат пред Монтана - двата отбора вече са с по 13 мача, като столичани водят с точка  в гонитбата за третото място. 25 срещу 24 точки. Следващия кръг Локомотив приема Кариана (Ерден) в следващата неделя от 14:30 часа.   [ +++ ]
Добавен на Сряда, 30 Октомври 2019 / Новини А отбор
Tags: ВПЛ, Черноморец, Балчик, съдии, 14 кръг
При последното гостуване на Черноморец  в Балчик, съдиите закопаваха Локомотив, ще се повтори ли отново?  Вижте какво се случи в края на 2019 Отново и отново, БФС съдиите и Черноморец (Балчик) - Локомотив 1:0 Поради изборите и желанието от МВР, утре железничарите гостуват от 15:00 часа в град Балчик, надяваме се съдийски изцепки да не се повторят. [ +++ ]
Добавен на Неделя, 01 Септември 2019 / Мъже
Tags: ВИДЕО, Спартак Варна, Балчик, 6 кръг, ВПЛ 2019/2020
начало 20:35 [ +++ ]
Добавен на Неделя, 25 Август 2019 / Двубои А отбор
Tags: Снимки, Спартак (Вн), Балчик, Втора лига, 6 кръг
Железничарите допуснаха неприятна загуба, въпреки себераздаването си. ВИДЕО: Феновете на Локомотив и Спартак с общо скандиране Верни на традицията предавахме (за да отворите текста на живо, моля кликнете тук) на живо от град Балчик. Локомотив загуби след като позволи да му бъде отбелязан гол при върната топка и груба грешка в защита. Локомотив остана на трето място във класирането, а за това колко оспорван е шампионата и изравнени силите на отборите говори и загубата на Хебър от намиращите се в зоната на изпадане Струмска слава. Куриозното двубоят бе прекъснат за около 30 минути, заради токов удар на стадиона в град Балчик, а единият стълб с осветление така и не заработи. Румен Николов се разписа за единственото попадение в 23-ата минута мача. Железничарите владяха топката през целия мач, доминираха и отправиха много удари, но не отбелязаха. Спартак Варна геройски се бранеше често и с 9 души в защита, и в тези моменти си пролича липсата на мощен централен нападател, който ... [ +++ ]
Добавен на Събота, 24 Август 2019 / Двубои А отбор
Tags: на живо, аудио, Спартак Варна, Балчик, 6 кръг
Верни на традицията, правим и невъзможното да предаваме с включвания и текст коментар на живо гостуването на Локомотив в Балчик. Двубоя бе преместен от 19:00 часа. 1:0 след първата част, ще стартираме отново през второто полувреме. Осветлението на стадиона прекъсна за 30 минути, играта ще продължи с 30 минути над предвидения краен час. Локомотив загуби след като позволи да му бъде отбелязан гол при върната топка и груба грешка в защита. Железничарите владяха топката през целия мач, доминираха и отправиха много удари, но не отбелязаха. За да отворите текста на живо, моля кликнете тук. [ +++ ]
Добавен на Вторник, 04 Декември 2018 / Двубои А отбор
Tags: БФС, съдии, Втора лига, Черноморец, Балчик, 2018, ВПЛ
Отново и отново, БФС съдиите гроб ли ще копаят на Локомотив? В понеделнишката вечер на калната, позамръзнала и локвеста нива в Балчик свирецът Красимир Кръстев отне победата на Локомотив в пореден мач. Това вече не е прецедент и не е случайно, дори и кучетата на село вече са наясно, че заканителния СМС на Стойне Манолов (след баража в Пловдив) работи с пълна сила. Кръстев отмени чист гол на Локомотив и не отсъди кристална дузпа. После Васев се опитаха да го душат, но извършителя бе погален с жълт картон, спирането при засилка за дузпа пък явно не е нарушение. Локомотив ще подаде контестация, но какво от това? Съдийската мафията на БГ футбола действа нагло и това е крещящо видно само като си припомним мачовете: Пореден съдия, този път международен дойде да реже Локомотив 2 дузпи за Септември и отпаднахме за Купата БФС отново в действие, Локомотив - Арда + съдия 0:3 ВИДЕО: Едва прибраха съдията след Локо София - Царско село ВИДЕО: Локомотив - Царско село 0:1 5 кръг ВПЛ ... [ +++ ]
Tags: втора лига, 1 кръг, Черноморец, Балчик, 2018, есен, Александър Любенов
  Локомотив завърши 0:0 с Черноморец (Балчик) в първия си домакински двубой от сезон 2018/2019. Огромна заслуга за равенството имат двамата вратари Александър Любенов за Локомотив и Християн Христов за гостите. Двамата се отличиха с по 3 отлични спасявания, които вещаеха гол. Шансове да отбележат за Локомотив се откриха пред Хазуров, Виячки, Станкев и Романов, но топката така и не влезе в мрежата.   ЛОКОМОТИВ – ЧЕРНОМОРЕЦ (БАЛЧИК) 0:0 ЛОКОМОТИВ: 24 Александър Любенов, 3 Марио Петков, 23 Емил Виячки, 15 Александър Горанов, 21 Христос Контохристос, 88 Богомил Христов /74-Георги Нетов/, 6 Георгиос Бузукис, 17 Йордан Тодоров /46-Франк Мбарга/, 27 Андрей Виденов /46-Мартин Станкев/, 11 Владислав Романов, 9 Костадин Хазуров /Резерви: 12 Цветомир Витков, 16 Иван Калайджийски, 7 Георги Нетов, 77 Мартин Станкев, 4 Франк Мбарга, 20 Даниел Алексиев/ Старши треньор – Ангел Колев ЧЕРНОМОРЕЦ: 1 Християн Христов, 92 Траян Траянов, 12 Генади Луго, 2 Валери Христов /46-Александър ... [ +++ ]
Добавен на Събота, 28 Юли 2018 / Двубои А отбор
Tags: на живо, Черноморец, Балчик, 2018
Очаквайте днес след 18:30 часа с текст на живо развитието на Локомотив -  Черноморец. Кликтнете тук за да влезете в страницата на двубоя Вижте Цени на билети и карти за сезон 2018/2019 и проверявайте https://twitter.com/LokomotivSF (закачен и на страницата на дубоя както и началната на локосф.инфо) за подробности. С началото на мача сайта ще се обновява автоматично на 2 минути. Елате на мача и подкрепете Локомотив.   [ +++ ]
Добавен на Четвъртък, 26 Юли 2018 / Двубои А отбор
Tags: ВПЛ, втора лига, Черноморец, Балчик, 2018, начало
  Представителният тим на Локомотив ще посрещне отбора на Черноморец Балчик в първи кръг от сезон 2018/2019 на втора лига. Двубоят е в събота 28 юли от 18.30 часа. Продължаваме битката, елате и подкрепете Локомотив по пътя, който заедно ще извървим!!! Съставът на Локомотив за сезон 2018/2019 Вратари 24.Александър Кирилов Любенов, 1.Цветомир Иванов Витков, 22.Васил Петров Вълчев Защитници 15.Александър Росенов Горанов, 23.Емил Руменов Виячки, 3.Марио Петьов Петков, 21.Христос Димитриос Контохристос, 5.Георги Бориславов Пунев, 20. Даниел Коцев Алексиев, 16.Иван Георгиев Калайджийски Полузащитници и нападатели 26.Красимир Крисимиров Милошев, 19.Марио Каменов Йорданов, 77.Мартин Мариов Станкев, 10.Илиян Аврамов  Стефанов, 8.Исмаел Тайдер, 11.Владислав Димитров Романов, 6.Георгиос Елефтериос Бузукис, 17.Йордан Янков Тодоров, 88.Богомил Ефтимов Христов, 4.Франк Мбарга, 7.Георги Иванов Нетов, 9.Костадин Хазуров, 27.Андрей Валентинов Виденов,  източник: ... [ +++ ]
Tags: на живо, втора лига, Черноморец, Балчик, ВПЛ, 8 кръг, 2017
Поредна съдийска дузпа срещу Локомотив и домакините водят с 1:0 на полувремето.СКАНДАЛНО: сектор за гостите не е отворен, липсва вода и няма работещи тоалетни. развитието по минути, статистика и съставите вижте тук Верни на традицията, очаквайте днес от 17:00 часа аудио коментар на гостуването на Локомотив  на тима на Черноморец (Балчик) в двубоя от 8 кръг на Втора професионална лига. Домакините и Локомотив са в добра форма и предпоставките са за пореден интересен двубой, подкрепете Локомотив и на стадиона под скалите в град Балчик. Кликнете върху линка по-долу - Покажи цялата статия - за да се зареди коментара на живо. резултатите от останалите двубои на живо вижте тук Очаквайте тук около 17:00 ч.  преки включвания с аудио коментар на живо. Моля, презаредете страницата около 14:00 часа. Всеки път като има излъчване на живо ще виждате текст LIVE (долу в дясно на плеъра) и с кликване може да стартирате предаването. Your browser does not support ... [ +++ ]
Добавен на Четвъртък, 14 Септември 2017 / Двубои А отбор
Tags: ВПЛ, Черноморец, Балчик, втора лига, 2017
       Водени от доброто настроение, създадено от всички по повод 88 години Локомотив, отиваме на най-далечното си гостуване през този сезон. Домакините от Черноморец Балчик започнаха колебливо шампионата, но в последните 2 кръга записаха 2 победи (над Монтана и Марица). Локомотив трябва да се доказва във всеки мач и бори въпреки всичко. Очакваме слънчево морско време и интересен мач под скалите на красивия стадион в град Балчик. Елате и подкрепете Локомотив и в тази далечна дестинация.   [ +++ ]