Благоевград

Добавен на Неделя, 10 Декември 2023 / Водна топка
Tags: водна топка, Благоевград, Локомотив
На 8 октомври 2023 г. женският национален отбор, както и момчетата от софийските клубове "Локомотив НН" и "Левски" изиграха демонстративен (първи в град Благоевград) мач, за да представят красотата на водната топка пред местната публика. [ +++ ]
Добавен на Петък, 08 Декември 2023 / Мъже
Tags: видео, Благоевград, Пирин
  [ +++ ]
Добавен на Неделя, 19 Март 2023 / Тенис
Tags: тенис, титла, финал, зала, Благоевград, Мартин Димитров, Вардан Манукян
Състезателите на тенис клуб Локомотив Мартин Димитров и Вардан Манукян спечелиха титлата на двойки мъже Държавното лично първенство в зала за мъже, провело се в Благоевград. Квалификантът Вардан Манукян се класира за финала при мъжете на първенството с общ награден фонд 6 хиляди лева. 18-годишният Манукян елиминира поставения под номер 1 Михаил Иванов с 6:2, 6:2. В спора за титлата той загуби с 4:6, 6:4, 6:3 от Милен Янакиев. На полуфиналите четвъртият в схемата Янакиев надделя над Мартин Димитров (номер 2) с 6:4, 7:5. [ +++ ]
Tags: Пирин, Благоевград, Първа лига, 20 кръг, 2022
След отличния двубой срещу ЦСКА-София, гостуваме в Благоевград. на Пирин. Мачът е от 17:30 часа, а цената на билета ще бъде 12 лева. [ +++ ]
Добавен на Събота, 10 Април 2021 / Двубои А отбор
Tags: срам, Пирин, Благоевград, Иван Колев, Иван Василев
Локомотив загуби със звучното 5:1 битката за първото място от Пирин в Благоевград. Пролича си, че Пирин има много качествени играчи, Манолев, Карачанаков, Гощелани разпиляха Орачев, Милошев, Иванов, Петков и Митрев. Адмирираме Иван Колев за опита му да направи отбор, който води играта, играе красиво и побеждава, но вече се съмняваме, че е възможно с този ресурс. Все повече си личи, че Локомотив се нуждае от игра тип Димитър Васев, практична и печеливша. Съдията Ивайло Василев "пропусна" да види 2 дузпи за Локомотив, но някой учудва ли се? Вероятно не е повлиял на резултата от мача. Офанзивните футболисти на Локомотив също не баха на ниво, Диков пропусна единственото си чисто положение от 3 метра с глава, Цветков и Александров 3 много добри позиции от фаул. Загубата е срамна, Локомотив не може да губи с подобни резултати.   [ +++ ]
Добавен на Неделя, 04 Октомври 2020 / Двубои А отбор
Tags: ВПЛ, Втора лига, Пирин, Благоевград, 2020/2021
След негативните емоции от загубата в Ерден и малшанса във Варна Локомотив извоюва победа над богатия и считан за фаворит отбор на Пирин Благоевград. Железните момчета на терена пределно мобилизирани се възползваха от положенията , които създадоха и грешките на противника отбелязвайки 3 красиви гола вижте статистика от мача кликвайки тук. Положителната тенденция Локомотивците да се завръщат по трибуните се запази и в този двубой. Организацията с билетите от ръководството на Локомотив този път бе на ниво след като имаше предварителна продажба + достатъчно предварително отпечатани билети, две каси и големи опашки нямаше. Отново радостно бе присъствието на много деца от школата, като много от тях пееха и скандираха за Локо. Двубоят завърши с наелектризиращото скандиране САМО от футболистите и мощно ЛОКО от трибуните. С победата Локомотив отново излезе начело в класирането, което може да видите кликвайки тук. То претърпя много промени след отказа на Витоша (Бистрица) от участие във Втора ... [ +++ ]
Добавен на Събота, 07 Март 2020 / Мъже
Tags: ВИДЕО. Пирин, Благоевград, 21 кръг ВПЛ, 2019/2020
начало: 8:54 [ +++ ]
Добавен на Неделя, 01 Март 2020 / Двубои А отбор
Tags: Втора лига, Пирин Благоевград, 22 кръг, 2020, ВПЛ, Денислав Станчев, Пламен Крачунов, Наско Милев
В двубой от 22-ия кръг на Втора лига Локомотив постигна трудна, но важна и заслужена победа с 2:0 над Пирин (Благоевград). Верни на традицията предавахме с текстови  коментар на живо: Локомотив София - Пирин Благоевград, а головете за "червено-черните" вкараха записалия официален дебют Денислав Станчев  (79-ата минута) и Наско Милев  (88-ата минута). Дебют записа и Пламен Крачунов, а срещата пропуснаха контузените Светослав Диков и Владимир Семерджиев.  След загубата на Монтана от ЦСКА 1948, успехът бе задължителен за "железничарите", които продължават битката за Топ 3. Локомотив стоеше далеч по-добре на терена, но не успяваше да материализира превъзходството си. За целия двубой гостите стигнаха само до един удар във вратата на железничарите. В 67-ата минута "орлетата" останаха с човек по-малко, след като Конър Хендерсън бе изгонен, за втори жълт картон след игра с ръка. Локомотив все пак стигнаха до гола макар и с голяма доза късмет. Центриране на Станчев ... [ +++ ]
Добавен на Четвъртък, 15 Август 2019 / Двубои А отбор
Tags: Втора лига, 4 кръг, Пирин, Благоевград, ВПЛ
Локомотив победи Пирин с 0:1 в среща от 4 кръг на Втора професионална лига. Близо 200 Локомотивци пропътуваха разстоянието до Благоевград за да подкрепят отбора в съботната вечер на 10 август от 20:00 часа. Това създаде чудесна футболна атмосфера, като агитките на Локомотив и Пирин засвидетелстваха уважение с мощно Българи Юнаци. Двубоят премина при двуостра игра, като гола падна в последните 10 минути след пресечен пас от Ферари и комбинация с Том, която бе ефектно завършена от Китан Василев. Верни на традицията следяхме развитието на резултата на живо тук. ВИДЕО: Пирин (Бл) - Локомотив 0:1 4 кръг ВПЛ 2019/2020    ... [ +++ ]
Tags: контрола, лятна подготовка 2019, Пирин, Благоевград
Трета контролна среща за отбора на Локомотив в предсезонната подготовка. Начало 18:00, вижте страницата на мача кликвайки тук. [ +++ ]
Добавен на Неделя, 15 Юли 2018 / Двубои А отбор
Tags: котрола, подготовка, Рилци, Пирин, Благоевград
Локомотив се наложи с 2:1 над Пирин (Бл) в мач игран на терена на село Рилци. Верни на традицията следихме двубоя на живо Кликтнете тук за да влезете в страницата на двубоя. Железничарите започнаха в състав - на вратата Алекандър Любенов, в защита - Марио Петков, Контохристос, Емил Виячки и Александър Горанов. В предни позиции бяха Бузукис, Мбарга, Влади Романов, Мартин Станкев, Богомил Христов и Илиян Стефанов. Станкев откри резултата за Локомотив още във втората минута, след двойно подаване с Христов. До края на полувремето Романов и Виячки пропуснаха да отбележат. Втората част започна  с натиск на Пирин и Златинов от домакините изравни в 51 мин. В игра за Локомотив влязоха Краси Милошев, Георги Нетов, Кристиян Костов, Йордан Тодоров, Цветомир Витков, Иван Калайджийски, Андрей Виденов. Нетов и Йордан Тодоров не успяха да реализират след добри атаки. Андрей Виденов изработи дузпа в заключителните минути, която Горанов вкара за крайното 2:1 за железничарите. Следващата ... [ +++ ]
Добавен на Събота, 14 Юли 2018 / Двубои А отбор
Tags: на живо, Пирин, Рилци, контрола, Благоевград
Очаквайте днес от 11:00 в Локосф.инфо с текст на живо развитието на контролата Пирин (Бл) - Локомотив пряко от базата на благоевградчани в с. Рилци. Кликтнете тук за да влезете в страницата на двубоя След 11:00 сайта ще се обновява автоматично на всеки 120 секунди [ +++ ]
Добавен на Сряда, 11 Юли 2018 / Двубои А отбор
Tags: контрола, Пирин, Благоевград, Рилци, подготовка, лято, 2018
Тази събота, 14 юли, от 11 часа, Локомотив ще изиграе третата си предсезонна контрола. Съперник на червено-черните ще бъде Пирин Благоевград. Срещата ще се   проведе на стадиона на село Рилци, преди входа на Благоевград пътувайки от София. В първите две срещи от подготовката Локомотив завърши на равно 0:0 с Етър ВТ, и разгроми Ботев Ихтиман  7:0.     [ +++ ]
Добавен на Четвъртък, 06 Юли 2017 / Двубои А отбор
Tags: контрола, грубости, дузпи, Созопол, Благоевград
Локомотив загуби третата си контрола от лятна подготовка с 1:2 от Созопол. Мачът, който се игра на базата на Пирин 2001 в Благоевград обаче ще се запомни със скандално грубата игра на тима на Созопол. Близо 2/3 от футболистите в небесно синьо получиха жълти картони. Те получиха и един червен картон,  през първото полувреме, но по предварителна уговорка бе направена смяна. Предвид това колко трудно се дават картони на приятелски срещи може да си извадите заключение, колко груба бе играта от страна на Созопол. Крайният резултат бе оформен след 2 гола от дузпи в полза на морския отбор. В 17-тата минута резултата откри Баев, Александров изравни с гол за Локомотив в 30-тата минута. В самия край на мачът Созопол получи нова дузпа - за игра с ръка, при която обаче останаха съмнения, че бе извън наказателното поле и Радев фиксира крайното 1:2.    ... [ +++ ]
Добавен на Неделя, 01 Юни 2014 / Набор 1995
Tags: набор 95-96, ДЮШ, баражи, Пирин, Благоевград, Елитна 19
Отборът на Локомотив родени 1995 завърши 1:1 в първата среща от баражите за класиране в Елитната група до 19 години при гостуването си на ОФК Пирин в Благоевград. Куриозното и трагично е че баражите вероятно ще се окажат безмислени, тъй като се очаква от БФС да вземат поредното си идиотско решение и да закрият Елитната група до 19 години. Под влиянието на някои футболни президенти се предвижда да бъде създадена дублираща на А група дивизия до 21 години. Това е добре, стига да не бъде закрита Елитната група до 19 години. Групата създададе сериозна конкуренция на национално ниво. Благодарение на това България за първи път от 8 години се класира за финалите на Европейско първенство, отсранявайки световни сили като Италия, Швеция, Чехия и попадайки сред първите 8 в Европа! [ +++ ]