Гоце Делчев

Добавен на Вторник, 06 Февруари 2018 / Двубои А отбор
Tags: контрола, Пирин, Гоце Делчев, Склаве, 2018
Локомотив записа 3-та победа в приятелските среща от зимната подготовка. В контролата срещу Пирин (ГД), "железничарите" записаха успех с 8:1. Първия гол бе за съперника ни, който е част в третото ниво на българския футбол, но до края на първата част тимът ни отбеляза три гола, чрез Илия Димитров, Иво Иванов и Здравко Димитров. През втората част Младен Додич отново извърши много смени и отбеляза още пет попадения. Илия Димитров и Здравко Димитров вкараха по още един гол , а Марио Йорданов, Станислав Белчев и Исмаел Тайдер също се разписаха по веднъж. След настъпилите промени в програмата ни, следващата контролна среща ще бъде в четвъртък, от 14:00 часа на стадион Летище в София с Витоша Бистрица.  източник: https://www.fclokomotiv1929.com/ [ +++ ]
Добавен на Неделя, 04 Февруари 2018 / Двубои А отбор
Tags: контрола, Пансерайкос, Гоце Делчев, Пирин, 2018
Контролната среща между Локомотив и Пансерайкос няма да се състои. През последната седмица в гръцкия отбор се извършиха редица структурни промени и домакините предпочетоха да се съсредоточат върху провеждащото се в момента първенство във втора дивизия. При тази ситуация, Локомотив намери нов съперник за приятелския двубой утре. Това ще бъде отборът на Пирин Гоце Делчев. Началото на срещата е предвидено за 14:30 часа, но поройните валежи в Симитли налагат търсене на нов терен. Ще информираме допълнително утре къде ще се състои двубоя.  източник:  https://fclokomotiv1929.com [ +++ ]
Добавен на Събота, 19 Април 2014 / Двубои А отбор
Tags: А група, 2013/2014, Пирин, Гоце Делчев
Днес 19.04.2014 от 17:00 часа може да проследите в пряк коментар срещата от 34 кръг на А ПФГ между Пирин ГД - Локомотив. Коментара може да намерите на връзката по-долу: http://lokosf.info/component/joomleague/matchreport/5/273 [ +++ ]
Добавен на Понеделник, 17 Март 2014 / Двубои А отбор
Tags: А група, билети, Христо Ристосков, Пирин, Гоце Делчев, пролет 2014, Джиби, Матютю, Махамат, Маркиньос, Петър Димитров
След вчерашния мач с Пирин (Гоце Делчев) мнозина от нас си задаваха въпроса какво по-дяволите гледахме?   Нека превъртим болезнената лента: всичко в този "мач" започна още преди първия съдийски сигнал, когато от ръководството на Локомотив, в лицето на Кичо Добрев, на съдията на предстоящата среща, Христо Ристосков, бе връчена почетна червено-черна фланелка със 150-и номер на гърба. Ристосков чукваше юбилей в "А" група със своя мач номер 150 в нея. Хубав жест, спор да няма, но на трибуните се питахме дали нямаше да е по-добре от ръководството да му бяха подарили една синя фланелка. И нямаше да е лошо реферът да провери дали лейколпластът, с който бе "изписан" номерът държи добре... оу, чакайте, това май беше от друг мач; skip ahead.   Както и да е, след саркастичните подвиквания и ръкопляскания, дойде ред на срещата да започне. И на какъв футболен сблъсък станахме свидетели около 150-ината (хм, доста подозрително, всъщност) човека на трибуната! Каква футболна драма, ... [ +++ ]
Добавен на Неделя, 16 Март 2014 / Двубои А отбор
Tags: А група, билети, Христо Ристосков, Пирин, Гоце Делчев, пролет 2014
След приличната (и дано достатъчна) победа в сряда за Купата над Черноморец, днес Локомотив излиза в пълен състав за абсолютно задължителни три точки срещу (можем да го кажем) сигурният изпадащ Пирин (Гоце Делчев). Според статистиката, това за нас е един изключително труден съперник, срещу когото от четири официални мача имаме две загуби, един равен и само една победа, а гоцеделчани този сезон имат победа срещу Черно море, както и едно изключително силно първо полувреме срещу Лудогорец, така че който очаква лесен мач днес, да си вземе голямата торба с многото нерви на стадиона, защото от тук до края на сезона лесно няма да има и както Черноморец понадига глава напоследък, въпреки преднината ни от 9 точки, драмата с оставането в групата може да се окаже доста голяма.   За този мач ръководството отново е решило да заложи на по-евтини билети и както на мача за купата от четвъртък, цената на билетите днес ще бъде 5 лв.   Съдия на срещата ще е нашият "любимец" Христо Ристосков, ... [ +++ ]
Добавен на Неделя, 08 Септември 2013 / Двубои А отбор
Tags: контроли, 2013, Пирин, Гоце Делчев, проби
Светослав Табаков /  5 септември 2013 18:52   Последният и предпоследният в класирането на „А“ група, съответно Пирин ГД и Локомотив Сф, извъртяха 0:0 в контрола, играна в комплекса „Пири“ край Банско. Двата отбора не излъчиха победител и в първия шампионатен кръг, когато завършиха 2:2 в Гоце Делчев. Съставът на столичани бяха изпробвани неколцина нови футболисти с надеждата да бъдат привлечени и да подсилят състава. На терена с екипа на Локомотив се появиха трима чужденци, записани в състава като Джордан, Неманя Иванович и Карим, както и халфът от Спортист Своге Денис Стоилов. От тях Иванович се задържа на терена до 70-ата минута, а другите играха до края на първото полувреме. Мачът не се отличаваше с особени достойнства и нулевото равенство е логична развръзка в него. Ето и съставите: ЛОКО СФ: Галев, Джордан, Иванович, Дюлгеров, Махамат, Матютю, Гаджев, Карим, Гаел, Бибишков, Стоилов /Митрев, Ранджелович, Трифонов, Писаров, Христов, Василев, Гаров/. ПИРИН ... [ +++ ]
Добавен на Понеделник, 22 Юли 2013 / Двубои А отбор
Tags: А група, 2013/2014, Пирин Гоце Делчев
  снимки: infomreja.bg   Краен резултат 2:2 10' 1:0 Георги Петров 19' 2:0 Марио Близаков 61' 2:1 Крум Бибишков 71' 2:2 Бранимир Костадинов 44' червен картон Маркиньос 55' червен картон Витанов   Състави и текст директно по минути в  гонг.бг   Повече в медиен обзор Марков: Заслужавахме да бием Неделя, 21 Юли 2013 21:24 Новини - Локомотив (София) - А група - Sportal.bg Марков: Съжалявам за 10 положения Неделя, 21 Юли 2013 20:42 SPORTNI.bg Георги Марков: Не вкарахме 10 положения за гол Неделя, 21 Юли 2013 14:02 Агенция НовСпорт Минчо Минчев: За нашите стандарти перфектен мач Неделя, 21 Юли 2013 00:17 Агенция НовСпорт Кокала: Показахме локомотивски дух Неделя, 21 Юли 2013 00:46 Topsport.bg - Локо (Сф) Кокала: Измъкнахме се от адаСъбота, 20 Юли 2013 23:43 Агенция НовСпорт Пирин ГД и Локо Сф завъртяха зрелищен хикс Събота, 20 Юли 2013 23:22 SPORTNI.bg Кокала: Измъкнахме се от ада Събота, 20 Юли 2013 23:57 SPORTNI.bg Пирин ... [ +++ ]