Зенит

Добавен на Неделя, 20 Септември 2015 / Футболисти
Tags: Пеев, Георги Пеев, Амкар, Зенит, Русия
Амкар поднесе изненадата на 9-ия кръг в руския шампионат. Тимът от Перм завърши наравно 1:1 като гост на шампиона Зенит и хвърли в смут публиката в Санкт Петербург.  За гостите почти цял мач изигра бившият национал Георги Пеев. Той започна титуляр и беше сменен в 80-та минута. За времето си на терена юношата на Локо София се представи страхотно и дори можеше да реализира гол. Пълни 90 минути на терена изкара Петър Занев, който също имаше силни изяви в този двубой.  Иначе мачът започна перфектно за "питерци", които поведоха още в 10-та минута. Тогава Хълк с перфектно подаване намери Артьом Дзюба и руският национал не сбърка, за да открие резултата.  Всичко можеше да приключи още в 33-та минута, когато домакините от Санкт Петербург получиха право да изпълнят дузпа. Но голямата звезда Хълк подходи несериозно и я изпусна, с което не можа да даде преднина от две попадения на тима си.  Пет минути след това пред Георги Пеев се откри страхотен шанс да отбележи, но ударът ... [ +++ ]