Купа на България

Добавен на Неделя, 07 Април 2024 / Водна топка
Tags: водна топка, Купа на България, жени
Локомотив НН е носителят на Купа България за 2024 при жените. На финала в плувен комплекс Пирин, град Благоевград отборът победи Черноморец с резултат 16:11 и столичанки вдигнаха Купата за втора поредна година. За най-полезен играч на турнира бе определена състезателката от "Локомотив НН" - Анна-Мария Кюмурджиева [ +++ ]
Добавен на Понеделник, 25 Март 2024 / Бокс
Tags: бокс, Купа на България, юноши
Локомотив спечели Купата на България при юношите. Столичните „железничари“ завършиха на първо място на турнира, който се проведе в Ботевград. Шампионатът бе и I кръг от ДЛОП в тази възраст. Талантите на Локомотив спечелиха общо 8 медала в хода на турнира – 4 златни, 2 сребърни и 2 бронзови. 1 място Александър Стефанов 42 кг 1 място Антонио Дамянов  48 кг 1 място Персиан  Тихомиров 50 кг 1 място Янко Илиев 54 кг 2 място Георги Гълъбов 52 кг 2 място Светлин Дамянов 63 кг 3 място Ивайло Колев 57 кг 3 място Борис Петров 70 кг Така те завършиха непосредствено пред тима на Лаута Пловдив, който се нареди на втора позиция с две титли и едно второ място. Трети в крайното подреждане са боксьорите на ЦСКА с 1 златен и 3 сребърни отличия. Шампионатът в Ботевград премина много оспорвано. Общо 12 клуба излъчиха по един или повече златни медалисти. Участие взеха над 260 боксьори от 51 отбора от цялата страна.   Програма ден 1 Резултати ден 1 Програма ден ... [ +++ ]
Tags: Купа на България, 1/8 финал, програма
В тегленето на жребия участваха 11 клуба, които вече се класираха за 1/8-финалната фаза, както и още 5 двойки от 1/16-финалите, които ще се изиграят до края на месец ноември.   Локомотив - Спартак (Варна) на 18 ноември по желание на двата клуба. Двубоя е насрочен от 14:00 ч. на стадион Локомотив.   Ето и останалите двубои от 1/8-финалите Черноморец 1919/Етър - Ботев (Пловдив) Арда (Кърджали) - Литекс (Ловеч) Янтра/Славия – ЦСКА-София Пирин (Благоевград) - Ботев (Враца) Хебър (Пазарджик) - Дунав (Русе)/Левски Балкан (Ботевград)/Лудогорец - Локомотив (Пловдив) ЦСКА 1948 - Бдин/Берое Заб.: Победителите ще бъдат излъчени в един мач, а домакини са посочените на първо място отбори. Двубоите от 1/8-финалите ще се играят в периода 5-7 декември 2023 година. [ +++ ]
Добавен на Събота, 14 Октомври 2023 / Двубои А отбор
Tags: на живо, Плевен, Купа на България, Спартак, 1/16 финал
Ще следим мача с текст на живо, като сайта ще се самопрезарежда на всеки 2 минути, кликне тук за да заредите страница с коментар и снимки на живо https://lokosf.info/component/joomleague/matchreport/38-2023-2024/0/2145   [ +++ ]
Добавен на Сряда, 11 Октомври 2023 / Програма А отбор
Tags: Плевен, Купа на България, 2023
След инцидентите миналата година, напомняме на БФС, домакините и Иван Василев, че този мач е рисков и трябва да се охранява от полиция. В противен случай за глобите и наказанията ще са си виновни изброените официалните лица. Само Локо, само ние. 1/16 финал купа България 14.10/събота/ Добруджа - Локомотив Пд 13.30 Диема спорт   Спартак Пл - Локомотив 15.00     Вихрен Санд - Пирин Бл 15.00     Септември 98 Терв - Арда Кж 15.00     Спортист 2009 - Хебър 1918 Пз 15.00   31.10/вторник/ Литекс Лч - Черно море Вн 17.30 Диема спорт 01.11/сряда/ Спартак Вн - Крумовград 15.00     Марица 1921 - ЦСКА 1948 15.00     Септември ... [ +++ ]
Добавен на Сряда, 04 Октомври 2023 / Новини А отбор
Tags: Купа на България, Плевен, вандалс плевен, Спартак, охрана, БФС
Мачовете са насочени за 1 ноември, но заради натоварения график и предстоящите тогава общински избори от БФС заявиха, че в следващите дни ще обявят датите на двубоите. От сега да знаят, че мача е рисков и не е за охрана от фирмата "охранявала" миналата година! Янтра (Габрово) - Славия Марица (Пловдив) - ЦСКА 1948 Спартак (Варна) - Крумовград Спартак (Плевен) - Локомотив Вихрен (Сандански) - Пирин (Благоевград) Черноморец (Балчик) - ЦСКА - София Бдин (Видин) - Берое Литекс - Черно море Септември (София) - Ботев (Враца) Добруджа - Локомотив (Пловдив) Струмска слава - Ботев (Пловдив) Септември (Тервел) - Арда (Кърджали) Балкан (Ботевград) - Лудогорец Черноморец (Бургас) - Етър Дунав (Русе) - Левски Спортист (Своге) - Хебър (Пазарджик) [ +++ ]
Добавен на Петък, 12 Май 2023 / Мъже
Tags: Купа на България, 2-ри, полуфинал, ЦСКА 1948, Бистрица
    [ +++ ]
Добавен на Четвъртък, 11 Май 2023 / Двубои А отбор
Tags: БФС, Георги Кабаков, мафия, ефбет, Купа на България, ЦСКА 1948, 2023, 1929
В полуфинала реванш за Купата на България Локомотив направи мача на сезона, а може би и най-добрата продукция на софийските железничари за изминалите 10 години. Оборът бе такъв какъвто всички искаме да го виждаме. Бърз, борбен, техничен и себераздаващ се. Категорично можем да кажем, че в редовното време на мача Локомотив надигра силния състав на ЦСКА 1948 и заслужаваше класиране на финала, не така обаче мислеше главния съдия на двубоя Георги Кабаков. Иначе Локомотив започна ударно реванша и дръпна с 2:0 след попадения на Дейвид Малембана (9) и Селсо Рапосо (18).  В 26-тата Чочев изравни от излислена дузпа. Продължаваме с мнението на треньора на железничарите, който почти нокога не коментира съдиите. "От ЦСКА 1948 трябва да благодарят на съдията за некоректното съдийство към нас и коректното към тях. Отсъди дузпа, а има фал в атака. Втори жълт картон се подмина на Елитон. Тези неща накланят нещата. ЦСКА 1948 имат много по-класни футболисти и тези неща оказват влияние. Благодаря ... [ +++ ]
Добавен на Сряда, 10 Май 2023 / Локомотивци
Tags: полуфинал, Купа на България, Бистрица, ЦСКА 1948, 2023
Всеки желаещ да посети и подкрепи нашето ЛОКО в полуфинала - реванш и нямащ собствен транспорт е добре дошъл в 17 часа на нашия стадион. Осигурен е превоз тръгващ от ст. Локомотив до Бистрица и обратно. За ученици пътя е 5 лв., за останалите 10 лв. 15 лева е билета за полуфинала срещу ЦСКА 1948 [ +++ ]
Добавен на Сряда, 10 Май 2023 / Новини А отбор
15 лева е цената на билета за феновете на Локомотив за реванша от Купата на България. Двубоят ще се играе на стадиона в Бистрица на 10 май от 19:00 часа. До него може да достигнете през кръговото движение след Икеа и продължавайки по Бистришко шосе. Феновете на Локомотив организират транспорт тръгващ от стадион Локомотив в 17:00 ч. Местата за паркиране на автомобили на Локомотивци са означени с емблемата на клуба на картинката в началото на статията. Билети може да закупите онлайн от https://www.eventim.bg/bg/bileti/cska-lokomotiv-sofiya-stadion-vitosha-1353466/performance.html или от избрани каси на изипей. Броят им за привържениците на Локомотив е ограничен така, че е добре да се сдобиете с тях преди пристигането ви на стадиона. Най-близкото място за продажба на билети до стадион Локомотив се намира на бензиностанцията на ОМВ разположена на булевард Рожен. [ +++ ]
Добавен на Сряда, 03 Май 2023 / Фенове
Tags: фенове, хореография, Купа на България, 1/2 финал, ЦСКА 1948
2oPV06uGmKg [ +++ ]
Добавен на Четвъртък, 27 Април 2023 / Фенове
Tags: видео, Локомотивци, фенове, Купа на България, полуфинал
Your browser does not support the video tag. Your browser does not support the video tag.   [ +++ ]
Добавен на Четвъртък, 27 Април 2023 / Двубои А отбор
Tags: Купа на България, полуфинал, ЦСКА 1948
Локомотив загуби по изключително драматичен начин първия полуфинал в турнира за Sesame Купа на България в   с резултат 3:2. Срещата стартира отлично за домакините, които подкрепяни от над 2000 зрители поведоха чрез Ивайло Найденов в 17-ата, но още до почивката ЦСКА 1948, успяха да обърнат резултата и да вземат добър аванс след попадения на Сидклей Перейра в 30-ата, на Радослав Кирилов в 32-ата и на Педриньо в 41-ата минута. При третия гол останаха съмнения за аут при атаката довела до корнера за гостите. ГАЛЕРИЯ: Локомотивците срещу ЦСКА 1948 ВИДЕО: Купа на България 1/2 финал Локомотив - ЦСКА 1948 2:3 През втората част интересните моменти продължиха, а Локомотив доминираше като изключим първите 5 минути на полувремето, когато Гай спаси на 2 пъти. Дейвид Малембана върна едно попадение в 50-ата минута, което даде импулс в играта на "железничарите", които натиснаха противника си, който пък остана и с човек по-малко в 76-ата минута, когато ... [ +++ ]
Добавен на Четвъртък, 27 Април 2023 / Мъже
Tags: ВИДЕО, Купа на България, 1/2 финал, ЦСКА 1948, 2023
  [ +++ ]
Добавен на Сряда, 12 Април 2023 / Програма А отбор
Tags: програма, Купа на България, Първа лига
Полуфинал Купа България 25.04 /вторник/ Черно море - Лудогорец 18.30 Диема спорт 26.04 /сряда/ Локомотив - ЦСКА 1948 18.30 Диема спорт Полуфинал Купа България реванши 10.05 /сряда/ ЦСКА 1948 - Локомотив 19.00 Диема спорт 11.05 /четвъртък/ Лудогорец - Черно море 19.00 Диема спорт   Програма от 27 - ми до  30 – ти  кръг на Първа професионална футболна лига М. април  XXVІІ кръг 21.04 /петък/ Ботев Вр - Черно море 16.15 Диема спорт   Лудогорец - Локомотив 18.45 Диема спорт 22.04 /събота/ Хебър 1918 Пз - Арда Кж 16.45 Диема спорт   ЦСКА 1948 - Локомотив Пд 19.30 Диема спорт 23.04 ... [ +++ ]
Добавен на Сряда, 12 Април 2023 / Бокс
Tags: бокс, ученици, Купа на България
Локомотив София спечели турнира за Купата на България по бокс за ученици, който бе и първи кръг от Държавното лично отборно първенство. Шампионатът в Ботевград премина при огромен интерес, като участие в него взеха над 200 таланти от 49 клуба.  Представителите на столичните „железничари“ стигнаха до върха в класирането, след като записаха 4 златни и 4 бронзови отличия. Те изпревариха в подреждането талантите на КИКО, които се наредиха на второ място с 2 златни, 4 сребърни и 1 бронзов медал. Третата позиция в крайното подреждане е за БК Русе, който взе 2 златни и 2 сребърни отличия. Георги Гълъбов 42 кг Ивайло Колев 50 кг Светлин Дамянов 54 кг Георги Филипов 50кг Желязко Желязков 32 кг Зигфрит Сашев 40 кг Христо Тасков 46 кг Тони Боцев 70 кг  ... [ +++ ]
Добавен на Петък, 07 Април 2023 / Новини А отбор
Tags: жребий, Купа на България, ЦСКА 1948
В амфитеатралната зала в Национална футболна база "Бояна" бе изтеглен жребият за полуфиналите за Купата на България. Локомотив и ЦСКА 1948 се изправят в столично дерби, а Черно море и Лудогорец ще спорят в друг регионален сблъсък за място на финала. Полуфиналните двубои са предвидени за интервала 25-27 април (първи мачове) и 9-11 май (срещи реванш), като точните дати ще бъдат обявени на по-късен етап. При равенство в общия резултат от двата мача се играят две продължения по 15 минути, а при ново равенство се изпълняват дузпи. [ +++ ]