Купата на България

Добавен на Събота, 19 Февруари 2022 / Бокс
Tags: бокс, Локомотив, Купата на България, младежи, жени, 2022
Локомотив спечели Купа България на провелото се от 1 до 5 февруари в Пловдив първенство по бокс за младежи, което се явяваше и първи кръг от Държавния личен отборен шампионат. Боксьорите на столичния Локомотив грабнаха 4 златни и 1 сребърен медали, което им отреди първата позиция в крайното класиране. При жените Локомотив спечели Купата на България с две титли и по един сребърен и бронзов медали от шампионата. Вижте повече за бокса в Локомотив във https://www.facebook.com/BoksovKlubLokomotivSofia Боксов  клуб  "Локомотив София" [ +++ ]
Добавен на Събота, 21 Декември 2019 / Водна топка
Tags: водна топка, жени, сребро, Купата на България, 2019
Женският отбор на Локомотив Никола Нанов, воден от Васил Нанов и Андрей Сушков, завърши на второ място в турнира за Купата на България. Финалният турнир се игра на столичния басейн "Диана". Надпреварата беше през 2019 г., но трофеят е рамките за Сезон 2019/2020. В първия мач Ботев 2000 се наложи над Черноморец с 16-8. Във втория двубой Локомотив НН победи съперничките си от Бургас с 16-9. Така последната среща между носителя на трофея Ботев 2000 и Локомотив НН се превърна във финал за отличието. Като равенство в мача оставяше приза на досегашния му носител Ботев 2000. В първата част резултатът вървеше гол за гол, а втората приключи 6-4 за столичния отбор. През третата четвъртина врачанки обаче наложиха превъзходство, отбелязаха 6 гола срещу само два за Локомотив НН - 8-10. Последната част завърши 1-1 и така с резултат 11-9 отборът на Ботев 2000 съхрани отличието. Втори е отборът на Локомотив НН, а трети - Черноморец. Финалният турнир бе помрачен от скръбна вест - старши треньорката ... [ +++ ]
Добавен на Четвъртък, 05 Септември 2019 / Мъже
Tags: Купата на България, Добруджа, Добрич, Втори предварителен кръг, 2019/2020
eEwza9AcWs0 Локомотив загуби с 1:0 от Добруджа и отпадана рано-рано от турнира за Купата на България.   [ +++ ]
Добавен на Сряда, 25 Октомври 2017 / Двубои А отбор
Tags: Купата на България, Литекс, Ловеч, осминафинал, 2017
Локомотив загуби с 1:0 гостуването на Литекс в Ловеч и отпадна на 1/8 финален етап в турнира за Купата на България. Единственият гол на мача падна след като съдията Баяйцалиев отсъди изключително спорен фаул в 87-та минута пред наказателното поле на Локомотив. От подаръка се възползва опитния Ивайло Раденцов, който се превърна в герой за тима си, реализирайки в 90-ата минута. Играчът на Литекс не остави шанс на дебютиралия за "железничарите" Андрея Ефремов с прецизно изпълнение от фаул. Ключова за Локомотив се оказа липсата на Том, Иво Иванов, Мартин Станкев и Николай Цветков в този мач. Поради контузии и заплаха от картони, титулярите пропуснаха този мач, а заместниците им не успяха да пречупят домакините. Верни на традицията предавахме на живо с коментар двубоя от Ловеч, като пълните записи може да чуете по-долу. ВИДЕО: Литекс - Локомотив 1:0 1/8 финал Купа на България 2017/2018 скандалния фаул е в края на мача, Your browser does not support iframes. Your browser does not ... [ +++ ]
Добавен на Вторник, 24 Октомври 2017 / Двубои А отбор
Tags: на живо, Купата на България, Литекс, Ловеч, ВПЛ, осминафинал, 2017
Верни на традицията, очаквайте днес от 17:00 часа п?ълен аудио коментар на гостуването на Локомотив  на тима на Литекс (Ловеч) в двубоя от 1/8 финал от Купата на България. Предпоставките са за пореден интересен двубой, подкрепете Локомотив и на стадиона в град Ловеч. Кликнете върху линка по-долу - [ +++ ]
Добавен на Четвъртък, 22 Септември 2016 / Новини А отбор
Tags: резултати, осминафиналисти, жребий, Купата на България, 2016/2017
На 1/8 финалите освен Локомотив продължават от трета лига Литекс, от втора лига Оборище, Поморие, Септември (Сф), Созопол и от първа лига Ботев (Пд), Верея, Дунав, Левски (Сф), Локомотив (Пд), Лудогорец, Монтана, Нефтохимик, Пирин (Бл) и Черно море. Жребият  ще се проведе от 11:00 часа на 27 септември 2016 г., вторник, в Парк-хотел "Витоша" в София. Класиралите се 16 отбора чрез пълен жребий ще определят осем двойки. Според регламента победителите ще се излъчат по системата на отстраняване в една среща, като домакин е отборът, изтеглен първи на жребия. Мачовете ще се играят на 25, 26 и 27 октомври 2016 г. [ +++ ]
Добавен на Вторник, 20 Септември 2016 / Новини А отбор
Tags: Резултати, 1/16 финали, Купата на България, 2016
Вижте резултатите тук [ +++ ]
Добавен на Сряда, 04 Септември 2013 / Новини А отбор
Tags: А отбор, 1/16 финал, Купата на България, Калиакра, Каварна, Черно море
По инициатива на Локомотив Сф бе разменен редът на домакинствата в мачовете за Купата на България срещу Калиакра. Босът на Локомотив натоварил със задачата клубния адвокат Михаил Михайлов, който след преговори с президента на Калиакра Красимир Тодоров стигнал до разбирателство за размяната с каварненци.   Така най-напред Локомотив ще гостува на Калиакра на 18 септември сряда от 19 часа и ще остане край морето три-четири дни, тъй като на 21-ви гостува на Черно море във Варна за първенство.   Локомотив ще приеме Калиакра в реванша на 23-и октомври и тук програмата крие още удобства за тима, тъй като на 19-и или 20-и сме домакини на Ботев Пд, а на 26-и приемаме Пирин ГД в първенството. Така в този период на отбора няма да се налага да пътува напред-назад.   източник: гонг.бг [ +++ ]