Лилия Ивтиминова

Добавен на Сряда, 21 Март 2018 / Лека атлетика
Tags: лека атлетика, крос, Илия Куцаров, Стефани Стоянова, Кристина Георгиева, Лилия Ивтиминова, Ивайло, Велико Търново, 2018
Повече от 300 атлети взеха участие в едно от най-старите лекоатлетически състезания у нас и на Балканите – крос “Ивайло“.  Победител при мъжете на 10 км стана Иво Балабанов от „Атлет“ – Мездра, който измина дистанцията от 10 км за 34:54 мин. На втора позиция завърши румънецът Трандафир Емануел, а трети е Илия Куцаров от „Локомотив София – Никола Карапетров“. Сред предварителните фаворити бе и Митко Ценов, който обаче не завърши състезанието заради болки в коляното. Стефани Стоянова  спечели първо място при девойките под 18 г.  на 3000м. Кристина Георгиева се нареди на второ място  при момичета под 16 г., на 2000м. ,  бронза грабна Лилия Ивтиминова.     Ето и цялото класиране в различните възрастови групи:      класиране мъже     Класир. № име и фамилия  г. клуб 1.   2845 Иво Балабанов 97 СК “ АТЛЕТ“ -Мездра 2.   1 Trandafir Emanuel-Marian ... [ +++ ]