Tags: ВИДЕО, Лудогорец 2, Разград, завръщане, Първа лига
Your browser does not support the video tag. [ +++ ]
Добавен на Събота, 22 Май 2021 / Двубои А отбор
Tags: завръщане, Разград, Лудогорец 2, Втора лига, Ефбет лига, Първа лига, 2021, Светослав Диков. голмайстор
Светослав Диков спечели приза за голмайстор на шампионата. В последния си мач от първенството осигурилия си място в елита тим на Локомотив победи силно играещият втори отбор на Шампионите на България за сезон 2020/2021 с 1:4 . Вижте крайното класиране във Втора професионална лига кликвайки тук или тук. Двубоят на стадион "Гнездо на орли" започна с гол за Лудогорец II. Още в 3-та минута Илкер Будинов реализира за 1:0. В 43-та минута "железничарите" изравниха чрез Владимир Семерджиев. Почивката дойде при този резултат. През втората част Локомотив отбеляза още три попадения във вратата на Владимир Русанов. На два пъти точен бе Владимир Семерджиев, съответно в 67-та и 74-та минута. Крайният резултат оформи Светослав Диков в 83-та минута. Вижте статистика от мача кликвайки тук, резултатите от всички мачове може да видите тук и тук. Лудогорец II: Владимир Русанов, Димитър Илиев, Кристиян Райчев, Методий Стефанов, Мартин Русков, Велислав Минков, Цветослав Петров, Хюсеин Кельовлуев, ... [ +++ ]
Добавен на Понеделник, 17 Февруари 2020 / Мъже
Tags: ВИДЕО, Лудогорец 2, 19 кръг, ВПЛ, 2019/2020, 2020
0t9nBpI6Wtk [ +++ ]
Добавен на Неделя, 24 Февруари 2019 / Двубои А отбор
Tags: Лудогорец 2, Разград, 18 кръг, ВПЛ, 2019
Развитието на резултата може да следите на живо кликвайки тук  източник за състава: https://www.fclokomotiv1929.com/ [ +++ ]
Добавен на Неделя, 26 Ноември 2017 / Двубои А отбор
Tags: втора лига, Лудогорец 2, 16 кръг, 2017, ВПЛ
В среща от 16-тия кръг на Втора професионална лига Локомотив победи Лудогорец 2 с 1:0. С победата столичните железничари съкратиха на 3 точки разликата спрямо Ботев (Враца) и първото място в класирането. В последен двубой за годината, в събота 02 декември от 13:00 часа гостуваме именно на врачани и резултата от двубоят ще определи, кой ще зимува на първото място в класирането преди зимната пауза. Фенклубът на Локомотив организира пътуване до Враца на цена 5 лв., като местата вече се изчерпват, ако желаете да се запишете побързайте и вижте подробности кликвайки тук. Вижте статистиката от двубоя тук.  Елате и подкрепете Локомотив по пътя, който заедно ще извървим!!! по материали от: https://fclokomotiv1929.com   [ +++ ]
Tags: на живо, Лудогорец 2, Разград
Очаквайте с текст на живо мача от 18:00 ч. Четете ТУК . Страницата се презарежда автоматично на всеки 60 секунди. [ +++ ]