Лудогорец II

Добавен на Събота, 27 Юли 2019 / Двубои А отбор
Tags: Втора лига, Лудогорец II, 2 кръг, 2019-2020, есен
Верни на традицията, предавахме с текст на живо победата на железничарите. Отборът на Локомотив записа първа победа през този сезон във Втора лига. "Железничарите" надвиха с 2:0 Лудогорец II в първото си домакинство за този сезон на стадион Локомотив. Двете попадения паднаха след почивката, а техни автори бяха Домич (56) и Димитър Георгиев (78), които се разписаха с глава. Вторият пропусна дузпа (отсъдена за бутане срещу него) в 17-ата минута след като би слабо по земя. Локомотив започна двубоя с устрем, но след дузпата последваха слаби минути. В кара на полувремето железничарите отново натиснаха, като това продължи и през втората част. Натиска бе дотолкова сериозен, че Локомотив изпълни 8 корнера за 20 минути. Именно при 5-тия от тях Локомотив поведе. 20 минути по-късно Георгиев отклони топката след фаул и се реваншира за пропуска си. Следващия двубой на Локомотив е в събота 3 август от 18:00 часа срещу Ботев (Гълъбово), но се очаква срещата да се играе на Трейс Арена в град Стара ... [ +++ ]