Tags: видео, Разград, Лудогрец, начало, пролет, 2019, ВПЛ, 18 кръг
LdeVMCvRr4Q [ +++ ]
Добавен на Неделя, 24 Февруари 2019 / Двубои А отбор
Tags: Разград, Лудогрец, начало, пролет, 2019, ВПЛ, 18 кръг
 Верни на традицията, предавахме за вас на живо Лудогорец 2 - Локомотив (вижте развитието по минуту кликвайки тук).  ВИДЕО: Лудогорец 2 - Локомотив 0:3 2 кръг ВПЛ 2018/2019 В първия си двубой от пролетния дял на сезон 2018/2019 Локомотив победи с 0:3 на втория отбор на Лудогорец (Разград). Железничарите надиграха младите си съперници, след като през първото полувреме поведоха с голове на Петков и Вачев. През втората част разградчани се опитаха да променят развоя на мача, но втория гол на Вачев предреши крайния победител. Със спечелните три точки от победата железничарите се изкачиха на осмо място във временното класиране. Останалите резултати и класирането след 18 кръг може да видите кликвайки тук.   ЛУДОГОРЕЦ 2 – ЛОКОМОТИВ 0:3 0:1 Марио Петков 26, 0:2 Цветомир Вачев 42, 0:3 Цветомир Вачев 75 ЛУДОГОРЕЦ 2 : 29 Наумов, 51 Будинов, 45 Климентов (78-Петров), 81 Митков, 82 Йорданов, 64 Янков, 87 П. М. Петров, 31 Вълчев, 58 Илиев (64-Кельовлуев), 72 Дост, ... [ +++ ]
Добавен на Сряда, 13 Май 2015 / Двубои А отбор
Tags: 20150515, разград, лудогрец, А група, концерт, билети
До всички,които искат да подкрепят Локо София в Разград!   Цената на билетите за феновете на Локомотив ще бъде 10 лева и ще важи САМО за мача, но не и за концерта след това!   Ще бъдем настанени непосредствено зад вратата, под клетката на 3-те реда седалки там, тъй като площадката под клетката ще бъде заета от сцената (хората ходили там се сещат за какво говоря).   САМО ЛОКО! САМО НИЕ! [ +++ ]