Tags: Сливнишки герой, контрола, стадион Локомотив
   [ +++ ]
Добавен на Събота, 16 Януари 2021 / Двубои А отбор
Tags: 2021, подготовка, приятелска среща, Сливнишки герой, изкуствен терен
Първата контрола от зимната подготовка на Локомотив ще бъде срещу отобора на Сливнишки герой. Срещата ще се изиграе на тренировъчния изкуствен терен до стадион "Локомотив". Събота, 16.01.2021 | 14:30 часа   [ +++ ]
Добавен на Събота, 05 Октомври 2019 / Двубои А отбор
Tags: Верея, Контрола, Сливнишки герой, юноши, Втора лига, ВПЛ, Даниел Генов, Ботев
Локомотив победи с 1:0 третодивизионния Сливнишки герой в контролна среща играна на стадиона в район "Надежда". Младен Додич даде шанс за игра на редица футболисти, които имат по-малко записани минути в шампионата на Втора лига. Срещата премина в тренировъчно темпо, като единствения гол отбеляза Алексадър Александров през втората част. Вижте галерия с Локомотив Сф - Сливнишки герой от football24.bg кликвайки тук В паузата заради националните отбори Локомотив ще играе нова контролна среща. Очаква се тя да е в събота от 16:00 часа срещу Ботев (Враца), които днес победиха с 3:0 Ботев (Пловдив) в Първа лига. В този двубой се открои локомотивеца Даниел Генов, който отбеляза първия гол и изкара червенкартон за пловдивчани. След днешните двубои във Втора лига Монтана победи  и се изравни с Локомотив (който почивав този кръг, поради изваждането на Верея) на третото място с 21 точки, но е с мач повече. Отборът на Септември се добра до трудна победа при визитата си на Ботев (Гълъбово) ... [ +++ ]
Tags: приятелска среща, Сливнишки герой, стадион Локомотив
Тази седмица отборът на Локомотив няма мач за първенство на Втора лига Поради това ще изиграе контрола с отбора на ФК Сливнишки герой. Проверката ще се състои в Събота (05/10) от 16:00 часа на стадион "Локомотив". По време на паузата за Националните отбори ще изиграем още една контрола с отбора на Ботев Враца, като място, дата и час ще бъдат обявени допълнително. [ +++ ]
Добавен на Неделя, 22 Юли 2018 / Двубои А отбор
Tags: официално представяне, подготовка, Сливнишки герой, лято, 2018, 2019
Локомотив победи с 1:0 Сливнишки герой в последна контролна среща преди започването на първенството във Втора лига. Верни на традицията следихме двубоя на живо Кликтнете тук за да влезете в страницата на двубоя.Гола бе дело на Горанов, който засече с глава центриране на Романов от корнер. Преди началото на двубоя бъде представен съставът, който ще защитава червено-черните цветове и традиции: Александър Любенов, Цветомир Витков, Марио Петков, Александър Горанов, Емил Виячки, Христос Контохристос, Георгиос Бузукис, Богомил Христов, Мартин Станкев, Йордан Тодоров, Владислав Романов, Костадин Хазуров, Иван Калайджиев, Кристиян Кръстев, Виктор Янев, Георги Нетов, Даниел Алексиев, Валентин Николов, Красимир Милошев, Тодор Станкушев, Андрей Виденов, Георги Пунев, Васил Вълчев, Илиян Стефанов и лекуващите се във Франция Исмаел Тайдер и Франк Мбарга. Старши треньор е Ангел Колев, помощник треньор Виктор Михайлов, треньор на вратарите Даниел Белчев, лекар Иван Дойчев, масажист ... [ +++ ]
Добавен на Събота, 21 Юли 2018 / Двубои А отбор
Tags: на живо, официално представяне, контрола, подготовка, Сливнишки герой, лято, 2018, 2019
Очаквайте днес преди 18:00 официално представяне и развитието на контролата Локомотив -  Сливнишки герой с текст на живо в Локосф.инфо. Кликтнете тук за да влезете в страницата на двубоя След 18:00 сайта ще се обновява автоматично на всеки 120 секунди [ +++ ]
Добавен на Четвъртък, 19 Юли 2018 / Двубои А отбор
Tags: официално представяне, контрола, подготовка, Сливнишки герой, лято, 2018, 2019
  В събота от 18:00 часа, Локомотив посреща Сливнишки герой в последна контролна среща преди началото на сезон 2018/2019. На централния терен в спортен комплекс "Локомотив" ще бъде представен съставът, който ще защитава червено-черните цветове и традиции. Продължаваме битката, елате и подкрепете Локомотив по пътя, който заедно ще извървим!!!  източник: https://www.fclokomotiv1929.com/ [ +++ ]
Добавен на Събота, 18 Февруари 2017 / Двубои А отбор
Tags: на живо, контрола, аудио, видео, коментар, Сливнишки герой
Очаквайте от 14:00 със съдействието на ръководството на футболния клуб, предаването ни на живо от ст. Локомотив. Кратките срокове ни притискат, но освен аудио коментара ще се опитаме да добавим и картина (без HD качество).  Гледайте на живо/записи ТУК И. Димитров откри за Локомотив в 10-тата минута. Полувремето завърши при този резултат.  Локомотив е по-активния отбор и логично води в резултата. Очаквайте второто полувреме в ново видео във връзката по-долу. В началото на второто полувреме Сливнишки герой се опита да изнесе играта и направи 2 опасни атаки. Последва активизиране за Локомoтив, който с ранна преса в дълги периоди не позволяваше на гостите дори да изнесат топката от собствената си полувина, но пропуски на Алексанров, Георгиев и Хадзиалидис запазиха резултата 1:0. Начало 8Sm-GA-WeEo Първо полувреме _uaeCJ6IYG8 cqeE7hHbFGI Второ полувреме lWy6qgQ14A0 [ +++ ]
Добавен на Петък, 17 Февруари 2017 / Двубои А отбор
Tags: Официално, представане, Сливнишки герой, контрола, 2017
В събота 18 февруари 2017 ще бъдат представени официално футболисти от състава на Локомотив София за пролетния сезон на 2016/2017. След представянето ще се играе приятелска среща с тима на Сливнишки герой с начален час 14:00. Всички събития ще се проведат на официалния терен на стадион „Локомотив“. Очакваме Ви!!! източник: http://www.fclokomotiv1929.com/ вижте резултатите от всички контроли от зимната подготовка в Програма за контролни срещи зима 2017 ПРЕДАВАНЕ НА ЖИВО Локомотив - Сливнишки герой [ +++ ]
Добавен на Понеделник, 29 Август 2016 / Водна топка
Tags: водна топка, юноши, Николай Кънев, Алекси Кабанов, Ангел Стоянов, Мартин Петров, Траян Кръстев, Драго Димитров, Йоан Йотковски, Алекс Милев, Андрей Сиришнишки, Михаил Кънев, Иван Палазов, Никола Плакунов, Владимир Костовски
Юношеският отбор на "Локомотив Никола Нанов" спечели първото издание на силния международен турнир по водна топка "Force-Kikinda 2016" в сръбския град Кикинда в конкуренцията на общо 8 отбора от 5 страни - Сърбия, Русия, Унгария, Казахстан и България. Успехът е много голям и вдъхновяващ, защото е постигнат в Сърбия - страната европейски и световен, а вече и олимпийски шампион във водната топка. Участието на отбора на Локомотив НН в Кикинда бе подкрепено от Столична община чрез програмата й за подпомагане на детско-юношеския спорт в отборните олимпийски спортове за 2016 г. В група "В" ватерполистите, водени в мачовете от Георги Гаджев и Васил Нанов, тръгнаха с победа срещу руския МГФСО (Москва) с 14-7 и след това постигнаха втори успех - 15-7 срещу унгарския Сегед. В третия си мач отборът на Локомотив Никола Нанов завърши 9-9 със сръбския "Спартак Прозивка" (Суботица), като съперникът изравни в самия край на двубоя, а съдийството бе доста пристрастно в полза на домакините. В другата ... [ +++ ]
Tags: турнир, Димитровград, Пирот, Ниш
убликувана в 18:19 на 11 юли 2016 812 0 ФК Балкански - Локо Сф 1:3 източник: Gong.bg, Светослав Табаков   Локомотив Сф ще играе най-напред с втородивизионния Раднички Пирот в четиристранния блиц-турнир в крайграничния сръбски град Цариброд в сряда. От 18 ч наше време първи на терена ще се появят елитният сръбски Раднички Ниш и местният аматьорски ФК Балкански, който обаче ще бъде подсилен от бивши играчи на клуба. От 18.30 ч. българско време на терена ще излязат Локо Сф и Раднички Пирот. Мачовете са в по 30 минути, с предвидени дузпи при равенство. Победителите от двете двойки ще се класират за финала, който е веднага след това. През зимата Локо Сф гостува за контрола на ФК Балкански и го победи с 3:1. Двата клуба поддържат много добри контакти. Турнирът в Цариброд е с благотворителна цел, като се събират средства за ново детско онкологично отделение към болницата в Ниш. В събота от 18 ч. Локо Сф ще приеме на помощния си терен отбора на Ботев Ихтиман в ... [ +++ ]
Добавен на Неделя, 10 Юли 2016 / Двубои А отбор
Tags: контрола, лято 2016, Сливнишки герой, помощно
  Локомотив Сф и Сливнишки герой извъртяха реми 1:1 в първата контрола и за двата тима през лятната подготовка. Срещата се игра на реконструирания помощен терен на стадион „Локомотив“ и предложи доста емоции за 200-те зрители. Головете паднаха в последните 15 минути, като локомотивци откриха от дузпа, реализирана от Калоян Бонев в 75-ата минута. В 83-ата тимът от Сливница изравни след центриране от пряк свободен удар и точен удар с глава на Микита Десятков. Локомотивци създадоха повече голови ситуации – 6 на брой, през първата част, но ги пропуснаха, а и Сливнишки герой при своите три опасни атаки не сполучи. През второто полувреме двата отбора продължиха да си разменят опасни атаки, като по-настъпателни бяха локомотивци, но „Героя“ също създаде няколко опасности. В срещата имаше немалко здрави единоборства, като и двата отбора се опитваха да стигнат до победата, която така и не се усмихна на нито един от тях. В отбора на Локомотив се появиха 4-има нови футболисти, които ... [ +++ ]
Добавен на Вторник, 16 Февруари 2016 / Двубои А отбор
Tags: контрола, Сливнишки герой, 2016, Сливница
В двубой игран на централния терен да стадиона в град Сливница, Локомотив загуби с 1:0 от местния Сливнишки герой. Сливничани, които завършиха на трето място в есенното класиране на Югозападната В група отбелязах гола през втората част. В топлото за февруари време двата отбора изиграха равностоен мач, като гол на Локомотив бе отменен. След 60-тата минута на двубоя Антон Велков даде възможност на максимален брой футболисти на Локомотив да запишат игрови минути. източник: http://www.fclokomotiv1929.com/ [ +++ ]