Радослав Спасов

Добавен на Неделя, 15 Октомври 2017 / Двубои А отбор
Tags: ВПЛ, втора лига, Борис Илиев, Радослав Спасов, Радо Буфера, Литекс
Червено - черните отново са лидери във Втора лига. Столичните Железничари за пореден път зарадваха верните си фенове  с красива игра и четири гола във вратата на гостуващия отбор на Литекс. Двубоят започна  с минута мълчание в памет на бившият футболист на Локомотив Борис Илиев, а в 21-та минута  със скандирания публиката отдаде почит на един от най преданите привърженици Радослав Спасов (Радо Буфера), загинал в катастрофа. Първия гол в срещата отбеляза Иво Иванов в още 6-та минута, като се оказа най-съобразителен след изпълнен ъглов удар и от близо откри резултата. След още 15 минути игра, Николай Цветков тресна гредата с хубав удар. През второто полувреме на терена имаше само един отбор - този на Локомотив. В 75-ата минута Николай Цветков удвои резултата след самостоятелна акция. 85-ата бе минутата, в която отново Цветков направи преднината на желеничарите класическа. Пекрасно изпълнение на Том за 4:0 минути преди края довърши гостите от Ловеч. 1:0 Иво Иванов 6, ... [ +++ ]