Румен Стоилов

Добавен на Четвъртък, 28 Ноември 2019 / Джудо и самбо
Tags: джудо, Благой Георгиев, Румен Стоилов, Даме Стойков, международен, турнир, 2019
Рекордните над 900 участника се събраха в зала Локомотив за VII-ия международен турнир по джудо.   Събитието в пълната  зала „Локомотив” бе открито от българската ММА звезда - Благой Георгиев, президента на българска федерация Джудо - Румен Стоилов, председателя на  ОСК Локомотив - Даме Стойков. Турнирът е съфинансиран по Програма за развитие на детско-юношеския спорт на Столична община  в подкрепа на инициативата „София-Европейска столица на спорта" Локомотив спечели ЗЛАТНАТА отборна купа от 63 клуба с 11 златни, 9 сребърни, 14 бронзови медала, 3 четвърти места и 16 пети места. Малките представителите на Локомотив спечелиха второ място в отборното класиране. Кристина Гогова - 1- во място Петя Китова - 2-ро място Красимир Ценев - 2-ро място Николай Цветков - 3-то масто Деян Милушев - 3-то място Любомир Захариев - 3-то място. Вижте още снимки кликвайки тук. [ +++ ]
Добавен на Неделя, 24 Ноември 2019 / Джудо и самбо
Tags: Джудо, Благой Георгиев, Румен Стоилов, Даме Стойков, международен, турнир, 2019
460 млади джудисти участваха през първия ден от турнира. Събитието в пълната  зала „Локомотив” бе открито от българската ММА звезда - Благой Георгиев, президента на българска федерация Джудо - Румен Стоилов, председателя на  ОСК Локомотив - Даме Стойков. Турнирът е съфинансиран по Програма за развитие на детско-юношеския спорт на Столична община  в подкрепа на инициативата „София-Европейска столица на спорта" Малките представителите на Локомотив спечелиха второ място в отборното класиране. Кристина Гогова - 1- во място Петя Китова - 2-ро място Красимир Ценев - 2-ро място Николай Цветков - 3-то масто Деян Милушев - 3-то място Любомир Захариев - 3-то място.   Вижте още снимки кликвайки тук. [ +++ ]