Светослав Диков

Добавен на Събота, 22 Май 2021 / Двубои А отбор
Tags: завръщане, Разград, Лудогорец 2, Втора лига, Ефбет лига, Първа лига, 2021, Светослав Диков. голмайстор
Светослав Диков спечели приза за голмайстор на шампионата. В последния си мач от първенството осигурилия си място в елита тим на Локомотив победи силно играещият втори отбор на Шампионите на България за сезон 2020/2021 с 1:4 . Вижте крайното класиране във Втора професионална лига кликвайки тук или тук. Двубоят на стадион "Гнездо на орли" започна с гол за Лудогорец II. Още в 3-та минута Илкер Будинов реализира за 1:0. В 43-та минута "железничарите" изравниха чрез Владимир Семерджиев. Почивката дойде при този резултат. През втората част Локомотив отбеляза още три попадения във вратата на Владимир Русанов. На два пъти точен бе Владимир Семерджиев, съответно в 67-та и 74-та минута. Крайният резултат оформи Светослав Диков в 83-та минута. Вижте статистика от мача кликвайки тук, резултатите от всички мачове може да видите тук и тук. Лудогорец II: Владимир Русанов, Димитър Илиев, Кристиян Райчев, Методий Стефанов, Мартин Русков, Велислав Минков, Цветослав Петров, Хюсеин Кельовлуев, ... [ +++ ]
Добавен на Събота, 23 Януари 2021 / Футбол
Tags: видео, зима. 2021, Локомотив (ГО), Светослав Диков, Григор Долапчиев
Във втората си контролна среща от зимна подготовка 2021 Локомотив завърши 0:0 срещу съименниците ни от Горна Оряховица. Столичните железничари доминираха, но пропуснаха да отбележат като удариха и гредите на вратата на съперника. Светослав Диков пък бе изгонен за ритник без топка след като съперников футболист го издърпа грубо опитвайки се да го тушира. Неофициален дебют за Локомотив направи ново привлечения Григор Долапчиев. Припомняме че в първата контрола Локомотив победи Сливнишки герой с 3:1 с два гола на Диков и един на Валентин Йорданов.   [ +++ ]
Добавен на Събота, 12 Октомври 2019 / Двубои А отбор
Tags: контрола, Ботев (Враца), Неманя Иванов, Шоко, Светослав Диков, Даниел Генов, Даниел Геджев, Валери Божинов
Отборът на Локомотив изигра най-силния си мач в последните 2 години.  “Железничарите” победиха с 4:0 Ботев (Враца) в контрола, играна на стадиона в квартал “Надежда”. Домакините бяха значително по-добрият тим на терена и можеха да победят и с още по-изразителен резултат. Спрямо състава от последната победа на Ботев (Вр) в първа лига Сашо Ангелов бе дал почивка през първата част на Красимир Костов,  Ангел Лясков,  Георги Вълчев и Доминик Янков. За тима от efbet Лига 90 минути игра Валери Божинов, но по никакъв начин не успя да помогне на врачани. Състава на Локомотив бе 91. И. Василев, 2. Ферари, 23. М. Василев, 15. Иванов, 4. Орачев, 33. Том, 22. Семерджиев, 77. Вачев, 12. Шоко, 10. Стефанов, 18. Диков.  Целия състав на Локомотив се представи отлично, а през втората част в игра влязоха и Александров, Георгиев, К. Василев, Милошев, Траянов.  Видео: Локомотив - Ботев (Вр) 4:0 Контрола Резултатът бе открит от железничарите в 17-ата минута. Тогава при ... [ +++ ]
Добавен на Петък, 20 Септември 2019 / Двубои А отбор
Tags: Локомотив, 9 кръг, Втора лига, Светослав Диков, Цветомир Вачев
Отборът на Локомотив София се наложи с класическото 3:0 над Локомотив (ГО) в мач от 9-ия кръг на Втора лига. Столичните железничари изиграха добър мач като Светослав Диков откри резултата за в продължението на първата част. Отново той в 47-ата удвои, а Цветомир Вачев в 78-ата оформи крайното - 3:0.   Доклад от мача Додич: Трябва да продължаваме така (видео) [ +++ ]