Tags: видео, Крумовград, Станислав Генчев
  [ +++ ]
Добавен на Вторник, 09 Май 2023 / Новини А отбор
Tags: Станислав Генчев, Иван Василев, локомотивци
  “Днешният мач беше отражение на последните ни четири срещи - едно слабо първо полувреме, и по-добро второ. Имахме късмет, че не загубихме мача, тъй като бяхме по-слабият отбор. Всеки тим има футболисти, които са ключови. Влизането на няколко за нас се оказа благоприятно. От криза се излиза с равен мач. Хубаво е, че в такъв мач взимаме точка. Сега ни предстои коренно различен мач за Купата. Със сигурност това, което се случва в ръководството влияе на футболистите. Те играят с най-голямо напрежение в момента, вместо да е обратното. Ако Иван Василев си тръгне от клуба, тръгвам си и аз. Аз съм дошъл по негова покана. Говорих с него и каза, че си тръгва, но дано размисли”, каза Генчев. [ +++ ]
Добавен на Сряда, 03 Май 2023 / Новини А отбор
Tags: Станислав Генчев, програма, претоварване
Станислав Генчев остана разочарован от загубата с 1:2 от Ботев (Враца), която е трета поредна за "железничарите" в Първа Лига. Наставникът на "червено-черните" говори за причините за днешното поражение, след което коментира програмата на своя отбор. "Разковничето за загубата се крие в слабото първо полувреме. Най-малко съм очаквал, че ще почнем толкова мудно и страхливо. Видяхте промяната през второто полувреме. Лошото е, че последните ни три мача са все такива. Първото полувреме бяхме тотално надиграни. През второто опитахме да обърнем резултата в наша полза. Между 45 и 65 минута имаше тотално надмощие от наша страна. След това противникът се окопити. Ние сме единственият отбор, който в рамките на 6 дни играе три мача. Изключително е трудно за футболистите. Бях им забранил да говорят за умора, но това са хора, а не роботи. Не знам каква е причината да играем точно ние. Не е лошо да помислят и за отборите, които имат мач повече - като нас. Трябва да играем 90 минути както можем, ... [ +++ ]
Добавен на Вторник, 04 Април 2023 / Футбол
Tags: видео, Станислав Генчев, Мартин Райнов
  [ +++ ]
Добавен на Събота, 18 Март 2023 / Футбол
Tags: Станислав Генчев, Иван Василев, скръбна вест
Станислав Генчев коментира победата с 1:0 над Славия в мач от 24-ия кръг в Първа Лига. "Доволен съм от раздаването. В такъв мач, който се равнява малкото столично дерби, си има вражда. Успяхме да си постигнем целта и посвещаваме тази победа на нашия собственик, който днес загуби майка си" [ +++ ]
Добавен на Събота, 04 Март 2023 / Новини А отбор
Tags: Иван Василев, Станислав Генчев, 2023 срам, ЦСКА 1948
Старши треньорът на Локомотив Станислав Генчев сподели първите си впечатления след тежкото поражение с 0:6 от ЦСКА 1948 в двубой от 22-ия кръг на Първа лига. "Трябва да се извиним. Срамно петно върху клуба, футболисти и треньори. Нищо не подсказваше, че може да се стигне до подобна ситуация. Вторият гол пречупи футболистите. Когато губиш, трябва да го направиш с достойнство. Лепнахме срамно петно, трябва да измием срама с добри игри и резултати. Очакванията са футболистите да реагират. Ние трябва във всеки мач да търсим победата. Искаме да побеждаваме, така ще бъде и във Варна. Имаме голям проблем в завършващата фаза. От четири кръга сме реализирали един гол. Този проблем трябва да го решим.
 Според мен футболистите подхождат с по-голямо от нужното напрежение. Те знаят, че имаме нужда от победа. Това им сковава краката", заяви Генчев. [ +++ ]
Добавен на Неделя, 28 Август 2022 / Фенове
Tags: Станислав Генчев, откриване осветление, осветление, Спартак (Варна), 2002 ...
Интервю със Станислав Генчев след драматичната победа над Спартак (Варна).   [ +++ ]
Добавен на Петък, 03 Юни 2022 / Новини А отбор
Tags: Първа тренировкa, Сезон, 2022, 2023, Станислав Генчев
Локомотив София ще проведе първа тренировка за новия сезон идния понеделник - 06 Юни от 18:00 часа на стадион "Локомотив" Официално ще бъде представен и новият треньорски щаб на червено-черните. Старши треньорът Станислав Генчев и екипът му ще проведът първа тренировка начело на Локомотив. източник: https://www.fclokomotiv1929.com/ [ +++ ]