Юлиян Маринов

Добавен на Четвъртък, 10 Май 2018 / Бокс
Tags: бокс, ученици, Купа България, Габрово, 2018, ЮЛИЯН МАРИНОВ, Маноло Стоянов, Божидар Цветков
Учениците на БК Локомотив Сф заеха 5-то място в отборното класиране на купа "България" спечелвайки: 62 кг ЮЛИЯН МАРИНОВ - 1 място 38.5 кг Маноло Стоянов - 2 място 68 кг Божидар Цветков - 2 място 43 кг Мартин Иванов - 3 място 38.5 кг Петър Арсовски - 3 място 76 кг Велизар Емилов - 3 място 80 кг Димитър Йовев - 3 място Резултати – финали. [ +++ ]
Добавен на Неделя, 25 Март 2018 / Бокс
Tags: бокс, ученици, ДЛШ, Юлиян Маринов, Димитър Йовев, Маноло Стоянов, Мартин Иванов, Илиян Русев, Иван Боянов
Шест медала спечелиха младите боксьори на Локомотив,на ДЛШ по бокс за ученици в гр. Пленен провело се от от 19.03 до 24.03.2018 година. Юлиян Маринов (на снимката) се окичи със златен медал в категория до 62 кг след като постигна три убедителни победи.  Димитър Йовев загуби финала в категория до 76 кг и спечели сребърен медал, а с бронз се окичиха Маноло Стоянов 38,5 кг, Мартин Иванов 43 кг, Илиян Русев 50 кг и Иван Боянов 65 кг. [ +++ ]
Добавен на Събота, 21 Октомври 2017 / Бокс
Tags: бокс, шампион, ученици, Петрич, Амет Митов, Красимир Джуров, Даниел Стефанов. Илко Борисов, Наско Дамянов, Емилиян Харизанов, Мартин Иванов, Юлиян Маринов, Кирил Иванов
Състезателите на БК Локомотив София спечелиха отборната титла на България  за 2017 г. с убийствените 86 т., след като завоюваха 9 медала и 4 шампионски титли. Със злато се окичиха Амет Митов 43 кг.,  Красимир Джуров 46 кг., Даниел Стефанов 48 кг. и Илко Борисов 56 кг. Сребро спечелиха Наско Дамянов 41,5 кг. и Емилиян Харизанов 46 кг. а бронз Мартин Иванов 38,5 кг., Юлиян Маринов 56 кг. и Кирил Иванов +76 кг.    [ +++ ]