аудио

Добавен на Събота, 24 Август 2019 / Двубои А отбор
Tags: на живо, аудио, Спартак Варна, Балчик, 6 кръг
Верни на традицията, правим и невъзможното да предаваме с включвания и текст коментар на живо гостуването на Локомотив в Балчик. Двубоя бе преместен от 19:00 часа. 1:0 след първата част, ще стартираме отново през второто полувреме. Осветлението на стадиона прекъсна за 30 минути, играта ще продължи с 30 минути над предвидения краен час. Локомотив загуби след като позволи да му бъде отбелязан гол при върната топка и груба грешка в защита. Железничарите владяха топката през целия мач, доминираха и отправиха много удари, но не отбелязаха. За да отворите текста на живо, моля кликнете тук. [ +++ ]
Добавен на Събота, 18 Февруари 2017 / Двубои А отбор
Tags: на живо, контрола, аудио, видео, коментар, Сливнишки герой
Очаквайте от 14:00 със съдействието на ръководството на футболния клуб, предаването ни на живо от ст. Локомотив. Кратките срокове ни притискат, но освен аудио коментара ще се опитаме да добавим и картина (без HD качество).  Гледайте на живо/записи ТУК И. Димитров откри за Локомотив в 10-тата минута. Полувремето завърши при този резултат.  Локомотив е по-активния отбор и логично води в резултата. Очаквайте второто полувреме в ново видео във връзката по-долу. В началото на второто полувреме Сливнишки герой се опита да изнесе играта и направи 2 опасни атаки. Последва активизиране за Локомoтив, който с ранна преса в дълги периоди не позволяваше на гостите дори да изнесат топката от собствената си полувина, но пропуски на Алексанров, Георгиев и Хадзиалидис запазиха резултата 1:0. Начало 8Sm-GA-WeEo Първо полувреме _uaeCJ6IYG8 cqeE7hHbFGI Второ полувреме lWy6qgQ14A0 [ +++ ]
Добавен на Събота, 05 Ноември 2016 / Двубои А отбор
Tags: на живо, аудио, коментар, втора лига, Созопол
Верни на традицията, предавахме на живо Созопол - Локомотив. Аудио коментара на двете полувремена може да чуете по-долу: Резултати от 12 кръг и класирането във втора професионална лига вижте тук В петък 11 ноември 2016 г. от 15:00 часа Локомотив ще приеме в контрола първодивизионния Пирин Благоевград. Първо полувреме Your browser does not support iframes. Второ полувреме Your browser does not support iframes. Излъчването е тествано успешно на компютри с последните версии на следните браузъри - Mozilla Firefox, Chrome и Internet Explorer. С последните версии на Opera има проблем със звука, моля използвайте някой от изброените по-горе браузъри!!! Ако отваряте сайта през мобилен телефон или таблет, моля опитайте да заредите предаването от следния линк ТУК Ако нямате инсталиран флашплеър (приставката, която зарежда звука) или тя не е актуална може да я свалите ОТ ТУК и след това да я инсталирате. [ +++ ]