до 14

Добавен на Събота, 14 Май 2016 / Баскетбол
Tags: баскетбол, Локомотив-93, Стоян Славов, до 14, до 12, момчета
03-04-2015 17:09 Българско участие с три отбора в силната надпревара   Столичният клуб Локомотив-93 участва на силен Международен турнир за подрастващи в Австрия. Българският клуб, воден от старши-треньор и президент на клуба Стоян Славов, е представен от три отбора (един 14-годишни момчета и два за 12-годишни), а в надпреварата участват над 5,000 състезатели от 21 държави. Състезанието се провежда от 31-5-ти април в австрийската столица. Турнирът в Австрия е с огромен мащаб като 14-годишните момчета са разделени в 18 групи по 4 отбора. Младите състезатели от София заемат второ място в групата си до момента като имат две победи и две загуби. Те постигнаха успехи си над италиански тим от гр.Падуа и над един немски. По-малките – до 12 години са разпределени в 11 групи по 4 отбора. Отборите на Локомотив-93 до 12 годни са без успех, но за тях това са първи състезания с международен мащаб и опитът, който получават навън е безценен. Малките състезатели на столичния ... [ +++ ]
Добавен на Сряда, 11 Май 2016 / Волейбол
Tags: Скаут лигата, момичета, до 14 волейбол, набор 2002/2003 ...
Волейболистките на Локомотив останаха на 18-то място, а тези на Левски, спечелиха гала фестивала от Скаут лигата за момичета до 14 години в София. На финала "сините" победиха категорично Бдин Вида (Видин) с 2:0 (25:14, 25:18) в столичната зала „Христо Ботев“. След като спечелиха безапелационно своята предварителна група „А“, в първия полуфинал от турнира "сините" победиха и Славия с 2:0 гейма. По пътя към спора за трофея представителките на Бдин Вида отстраниха ЦСКА във втория полуфинал полуфинала, като надиграха "червените" с 2:1 гейма. В малкия финал ЦСКА надигра Славия с 2:0 гейма, така "армейките" са трети, а "белите" - четвърти. Поради големият брой участници в турнира - 20 отбора, се разигра следната схема за разпределение на местата от 5-о до 8-о. Заелите втора позиция от четирите предварителни групи играха за 5-8 място, третите за 9-12, четвъртите за 13-16, а петите за 17-20 място. За разпределение на местата от 5-о до 20-о се игра по един мач по ... [ +++ ]
Добавен на Неделя, 08 Май 2016 / Волейбол
Tags: Скаут лигата, момичета, до 14, волейбол
Отборите на Левски (София), ЦСКА (София), Славия (София) и Бдин Вида (Видин) оформиха финалната четворка на Гала фестивала от Скаут лигата по волейбол на България, която е за момичета до 14 години. До този развой се стигна след изиграването на мачовете от четирите предварителни групи на турнира, в който участват 20 отбора от цялата страна. Втория ден бе белязан от много оспорвани мачове и драми, които доведоха до въртележки и обрати. Най-напечено бе в предварителна група „Б“, където буквално в последния момент стана обрат. Лидерът до последния моментМарица (Пловдив) загуби от ЦПВК (София) с 1:2 гейма, като това го остави на второ място в групата. Двубоят бе невероятно оспорван, като представителките на полицейския клуб, които стартираха лошо в първия ден и записаха две загуби, сега показаха своите възможности  във втория. Така те завършиха с гордо вдигнати глави на трето място, но успехът им над Марица лиши пловдивчанки от участие във ... [ +++ ]